اخبار بازار

چگونه بازاریابی را در فضای دیجیتال شناسایی کنیم؟

این تمرین شماره 4 در درس بازاریابی دیجیتال عادل طالبی است.

با گسترش بازارهای کار و اضافه شدن فرصتهای شغلی ، این ترسها افزایش یافته و همه مردم به دنبال شکوفایی و گسترش و ارائه کار خود هستند و به نوعی می خواهند در بین رقبای خود برجسته تر باشند.

روش های سنتی گذشته در دوره کنونی که بیشتر کاربران دیجیتالی شده اند ، فضای کمتری دارند و فضای مجازی و دیجیتالی جایگزین شده اند و با توجه به نوع فعالیت متفاوت هستند. مشاغل کهنه کار که هنوز براساس تبلیغات گذشته ایده های قدیمی خود را دنبال می کنند ، آن تبلیغات سنتی را دنبال می کنند و از کار خود راضی هستند. با این حال ، به دلیل دامنه فعال دیجیتال ، این امر به سرعت منسوخ شد و راهی روبات ها شد. صحبت می کند و تمام تبلیغات مجازی را انجام می دهد.

هر مشاغل با توجه به نوع کار خود ، نیاز به فضای دیجیتال و مجازی خاص خود دارد ، در اینجا کار خود را برای شما توضیح خواهم داد:

من در یک کارخانه جاروبرقی کار می کنم که این کارخانه که از نظر سن و کارآیی می تواند یکی از مناطق فعال و با تجربه وسایل منزل محسوب شود ، همچنان به دلیل قدیمی بودن آن ، به عنوان مثال می تواند توزیع جاده ها و جزوه های مصرفی ، همچنان بتواند همان تبلیغات را به روش سنتی ادامه دهد. ….

اما ما بیشتر روی فروشگاههای سایبر و آنلاین متمرکز شدیم و شروع به کار تعدادی سایت و فروشگاه کردیم که در اینجا به چند نمونه خواهیم پرداخت:

DJ Kala: DJ Kala یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین فروشگاه ها است که در بین مردم نیز بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. دیجی کالا دسته های مختلفی از قبیل فروشگاه های پوشاک ، اسباب بازی ها ، لوازم خانگی و غیره دارد.

Horseradish: Horseradish یک فروشگاه اینترنتی مانند DJ Kala است که می توانید به راحتی آن را خریداری و سفارش دهید و جالب تر اینکه هیچ مانعی برای خرید نداریم.

وب سایت Mtcocompuny

ما محصولات خود را با بارگذاری جارو در این سایت تبلیغ کرده ایم و میزان فروش بسته به نوع خرید مصرف کننده متفاوت است.

همانطور که گفته شد میزان بازخورد و دسترسی به محصولات بسته به نوع وضعیت کار و موقعیت آنها متفاوت است و شما همچنین می توانید با کمی تغییر تجارت خود را گسترش دهید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا