بازاریابی اینترنتی

چگونه بازاریابی آنلاین خود را به صورت خودکار بدست آورید

آیا می خواهید به طور فعال در فعالیت های بازاریابی روزانه شرکت نکنید؟

آیا می خواهید بازار هدف شما به سایت شما برسد و در خبرنامه خود ثبت نام کنید؟

آیا می خواهید خریداران معتبر به وب سایت شما بیایند ، کالای خود را بخرند و آن را بارگیری کنند ، همه و بدون هیچ گونه مشکلی از طرف شما؟

یکی از بلوک های مهم ساختاری برای ایجاد جریان های غیرفعال درآمد ، داشتن یک وب سایت است که می تواند قبل از درگیر شدن تا حد امکان برای بازدید کنندگان سایت شما انجام دهد. به عنوان مثال:

– اگر شخصی می خواهد مشتری مربیگری مشاغل شما باشد ، باید بتواند پرسشنامه ای را با اطلاعات مربوط به شغل ، اهداف ، بودجه و غیره پر کند. به این ترتیب ، به جای گذراندن وقت زود ، مشتری از طریق آنلاین واجد شرایط می شود. پیش آموزش یک فرایند خوب برای اتوماسیون است ، به عنوان یک پرسشنامه به راحتی می توان به صورت آنلاین پاسخ داد.

– وقتی شخصی می خواهد کتاب الکترونیکی یا گزارش ویژه شما را بخرد ، روندی وجود دارد که پرداخت آنها را پردازش می کند ، پرداخت را تأیید می کند و به آنها اجازه می دهد بدون دخالت شما محصول را بارگیری کنند. باز هم ، این به شما کمک می کند تا در رسید پرداخت ، پردازش پرداخت و تحویل محصول صرفه جویی کنید. این یک روند عالی دیگر برای اتوماسیون است ، زیرا همه پرداخت های آنلاین و ابزارهای تحویل دیجیتال محصول به راحتی در دسترس هستند.

به یاد داشته باشید ، مردم به دلایل مختلف به سایت شما می آیند. برخی می خواهند مقالات شما را بخوانند. برخی به خدمات شما نیاز دارند. دیگران می خواهند در خبرنامه شما ثبت نام کنند. با این حال ، دیگران نیاز به خرید محصولات شما دارند. همه این اقدامات به یک فرایند مختلف بازاریابی آنلاین نیاز دارد.

در حالی که هر فرایند متفاوت است ، ممکن است مراحل نصب آسان باشد. هنگامی که فرمودید که یک فرایند باید چه کاری انجام دهد (پرداخت فرآیند ، ارائه یک محصول ، صلاحیت مشتری بالقوه) ، می توانید روند را تعریف و پیاده سازی کنید.

به شما – اجازه دهید اقدام کنیم! در اینجا مراحلی را که شما باید برای دستیابی به بازاریابی خود به صورت خودکار بگیرید و وب سایت شما بیشتر بازاریابی را برای شما انجام می دهد ، آورده شده است:

– وب سایت فعلی خود را مرور کنید و کلیه فرآیندی را که برای ثبت نام مشتریان ، عضویت در خبرنامه ها ، فروش محصولات ، تحویل محصولات و غیره باید از آنها استفاده کنید.

– مشخص کنید که چقدر در هر فرآیند درگیر هستید – درست از ابتدا ، از وسط ، به هیچ وجه. هر فرآیند متفاوت است. برخی از آنها در بعضی مواقع به جهت شما نیاز دارند (وقتی کسی درخواستی برای پروژه می دهد). بقیه می توانند 100٪ به صورت خودکار (فروش و تحویل محصولات دیجیتال) باشند.

– چگونه می توانید هر فرآیند را بهبود ببخشید. آیا راه هایی برای اضافه کردن اتوماسیون بیشتر وجود دارد؟ آیا راهی برای پیش واجد شرایط بودن مشتری وجود دارد؟

با قرار دادن فرآیندهای بازاریابی خود به صورت خودکار ، با ارائه محصولات و خدمات به مشتریان ، زمان بیشتری برای کار با مشتریان موجود و ایجاد محصولات جریان منفعل تر به شما می دهد.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا