بازاریابی

چگونه باتری آیفون 3GS را گسترش دهیم؟

اپل همچنین پس از موفقیت قبلی خود (خواندن iPod) که باعث پخش انقلابی در پخش کننده موسیقی قابل حمل شد ، تصمیم به پیوستن به بازار تلفن همراه گرفت. در اینجا iPhone 3GS چشمگیر با قابلیت چند لمسی ارائه می شود. اپل به لطف طراحی زیبا و ویژگی های داخلی بزرگ ، بار دیگر با موفقیت رهبر مد شد.

اما همچنین با برخی از ایرادات عمده در باتری همراه است. برای برخی از کاربران ، ظرفیت باتری آیفون 3GS هنوز هم برای تحمل تمام ویژگی های گرسنه قدرت خود کافی نیست. به عنوان ابزاری “در حال حرکت” که ترکیبی از ارتباطات ، اینترنت و کارکردهای سرگرمی است ، باتری در اینجا نقش مهمی در استفاده بیشتر از این ابزار دارد. عمر باتری که می تواند 1.5 روز دوام داشته باشد ، برای اکثر کاربران کمی آزار دهنده است.

این نسخه جدید با پشتیبانی 3.5G (HSDPA) به عنوان یک ویژگی جدید عرضه می شود. با HSDPA بهتر از اینترنت ، مرور سریعتر و لذت بخش تر می شود. با این حال ، ظرفیت باتری آن به شما اجازه می دهد تا در اینجا ، شما نمی توانید مدت طولانی قبل از اتمام باتری مرور یا بارگیری کنید. بنابراین ، در این مقاله نکاتی و ترفندهایی را برای تمدید عمر باتری iPhone 3GS ارائه خواهم داد:

1. کاهش سطح روشنایی

IPhone 3GS نسبت به برادر بزرگتر خود دارای صفحه نمایش روشن تر است. این یک آپدیت خوب است ، اما انرژی بیشتری نیز مصرف می کند. بنابراین ، اگر در اتاق روشنایی هستید ، سطح روشنایی را پایین بیاورید.

به تنظیمات> روشنایی بروید

روشنایی خودکار را خاموش کنید ، سپس به آرامی انگشت خود را به پایین بکشید تا همه چیز روی صفحه قابل مشاهده باشد. فکر می کنم 10 درصد روشنایی هنوز امکان پذیر است.

2. در صورت عدم استفاده Wi-Fi و 3G را خاموش کنید

یکی از مزیت های iPhone 3GS ، قابلیت آن در 3.5G و Wi-Fi برای مرور در منطقه کانون است. با این حال ، این بدان معنی نیست که شما باید آن را همیشه فعال کنید. اگرچه بیکار است ، اما همچنان به استفاده از باتری برای تثبیت شبکه تلفن ادامه خواهد داد. این در یک منطقه سیگنال ضعیف بدتر می شود.

به تنظیمات> عمومی> شبکه بروید

3. از لرزش در بازی ها دست بردارید

اگرچه تجربه واقع بینانه تر و هیجان انگیز تری به شما می دهد ، لرزش انرژی بیشتری را مصرف می کند. سعی کنید این ویژگی را هنگام بازی کردن خاموش کنید.

4- برنامه ها را از طریق iTunes بر روی رایانه بارگیری و خریداری کنید

اگرچه انجام این کار به طور مستقیم از طریق تلفن امکان پذیر است ، اما سعی کنید برنامه ها را در رایانه جستجو و بارگیری کنید. زیرا برای مرور و بارگیری داده ها انرژی زیادی مصرف می کند. بنابراین ، بهتر است از طریق PC بارگیری کنید و سپس از iTunes به iPhone 3G به صورت دستی همگام سازی کنید.

5- عملکرد قفل اتوماتیک را در حداقل زمان تنظیم کنید

فقط به عنوان احتیاط استفاده شود. بنابراین ، هنگامی که قفل صفحه را فراموش کردم ، برخی از ویژگی ها نمی توانند به اشتباه فعال شوند.

به تنظیمات> عمومی> قفل خودکار بروید

6. داده فشار را خاموش کنید

خاموش کنید تا مصرف انرژی کاهش یابد. نگران نباشید! هنوز می توانید برای هر دوره زمانی داده را بارگیری کنید.

به تنظیمات> دریافت داده جدید بروید

7. شارژ آیفون از طریق رایانه شخصی

بدون اتصال به درگاه USB می توانید آیفون را شارژ کنید. یا اگر شارژر اتومبیل دارید ، هنگام رانندگی آن را شارژ کنید. همانطور که باید بدانید ، تعویض باتری در آیفون با تلاش ویژه مشکل است. بنابراین امیدواریم نکات و ترفندهای فوق به شما در حداکثر رساندن iPhone 3GS کمک کند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا