بازاریابی اینترنتی

چگونه اکثر ما در وب جستجو می کنیم و چرا این موضوع به شغل شما مربوط می شود

طبق گفته Smart Insights ، بیشتر وقت صرف شده در دستگاه های تلفن همراه ، 90٪ برای دقیق بودن است ، با استفاده از یک برنامه (فکر می کنید فیس بوک و غیره) ، بر اساس جستجوی اخیر گوگل. اگرچه تعداد کل ساعتهای دیجیتالی که مردم در موبایل می گذرانند بیشتر از دسک تاپ است ، اما بیشتر به این دلیل است که مردم از برنامه های خود برای همه چیز در زیر نور خورشید استفاده می کنند. اما وقتی نوبت به مرور اینترنت می رسد ، مردم فقط حدود 10٪ از ساعتهای دیجیتالی خود را صرف جستجوی پاسخ در یک دستگاه دستی می کنند. خیلی چشمگیر نیست

بنابراین چرا گوگل در دستگاه های تلفن همراه بسیار صعودی است؟

اینگونه است که آنها اشتیاق فراوان خود را محاسبه می کنند: برای سؤالات معمولی سایت در سال 2017 ، جستجوهای شبکه اغلب با نوعی دستگاه تلفن همراه آغاز می شود. این معمولا کسانی را که به دنبال پاسخ سریع هستند فراهم می کند. با این حال ، برخی جستجوگرهای وب که به سؤالات پیچیده تری درباره محصولات ، موضوعات یا مشکلات نیاز دارند ، پاسخ های عمیق تری دارند ، تحقیقات خود را روی یک بستر دسک تاپ شروع می کنند.

این یک قطعه ضروری از اطلاعات است اگر می خواهید یک استراتژی وب ایجاد کنید که نیازهای مخاطبان آنلاین مشتری امروز را بدون در نظر گرفتن نوع شغلی که اداره می کنید ، برآورده کند.

افراد بازاریابی می خواهند این رفتار را مسافرت مشتری بدانند. این زیر مجموعه قابل توجهی از روش های رایج است که شرکت های پیشرفته در حال اتخاذ ، معروف به بازاریابی تمام کانال هستند.

با این حال ، ما خودمان با موضوع کانال برخورد نخواهیم کرد. بیایید در نظر بگیریم که چرا رفتار آنلاین مشتریان شما باید در طراحی وب ، استراتژی و رویکرد شما تأثیر بگذارد. امیدوارم برخی از اطلاعات پیش زمینه به شما کمک کند در مورد نحوه مدیریت مشتریان خاص خود به صورت آنلاین فکر کنید ، و این تحقیق را با نیازهای بازاریابی آنلاین شغل خود مرتبط تر کنید.

مشتریان اینترنت شما در جستجوی آنلاین چه می کنند؟

داستان واقعی این نیست که مردم از دستگاه های تلفن همراه برای جستجو استفاده می کنند. می گیریم آنچه ممکن است با همان فوریت به دست نیاوریم ، نحوه استفاده از چندین دستگاه است آنها بزرگترین قسمت هستند از سفر مشتری. به این جستجوی چند پلتفرمی گفته می شود ، که متداول ترین روش برای افرادی است که ممکن است در حضور آنلاین شما شرکت کنند.

بنابراین همه عناوین در مورد جستجوی چند پلتفرمی کجا صحبت می کنند؟ با عرض پوزش مردم ، صحبت کردن در مورد مخلوط کردن چیزی که مردم دوست دارند فکر کنند به عنوان یک دستگاه قدیمی (به عنوان مثال لپ تاپ) با جدیدترین ، داغترین ، بزرگترین ، متعهد ترین (افزودن عناوین در اینجا) مورد علاقه شما نیست ، خیلی بدنی نیست.

من اخیراً به وب سایت یکی از مشتریان متمرکز B2B من در سطح کشور وصل شدم و تحلیل آنها را مشاهده کردم. تعداد بسیار زیادی در سه سال گذشته ، تعداد دستگاه های تلفن همراه که مردم برای یافتن آنها استفاده می کردند ، امروز از کمتر از 3٪ به حدود 15٪ افزایش یافته است. اما اکنون میانگین تعداد مراجعه به موبایل در صنعت خرده فروشی که بالغ بر 75 درصد است. دقیقاً همانطور که تحقیقات گوگل نشان می دهد ، این روند به سمت چه سمت قرار دارد.

خوب ، من قصد دارم به شما پیشنهاد بدهم که کاری انجام دهید ، یعنی اگر می خواهید کار کنید و سفر خود را در زمینه خرید مشتری بهبود بخشید. وارد تجزیه و تحلیل سایت خود شوید و نسبت کلی بازدیدکننده داشته است از موبایل به دسک تاپ در طول سه سال گذشته.

هنگامی که نسبت بازدید کنندگان موبایل و دسک تاپ نسبت به وب سایت خود دارید ، باید بپرسیم: آیا برخی از افرادی که شما را در وب پیدا می کنند با نحوه طراحی وب سایت شما ، عملکرد و تجربه کاربر موافق هستند؟ اگر نمی توانید صادقانه جواب مثبت بدهید ، بدون توجه به اینکه برای سئو و تبلیغات چقدر هزینه می کنید ، در وب بی خطر هستید. راحتی مشتری رضایت خاطر را به ارمغان می آورد و بخشی از نتیجه یک تجربه عالی کاربر است و ممکن است بهترین مزیت رقابتی شما باشد.

لطفاً قبل از خطر از دست دادن بیشتر اهمیت آنلاین خود ، این شماره ها را به رئیس بازاریابی خود گزارش دهید. سپس به یک شرکت طراحی و بازاریابی دارای گواهینامه معتبر بپیوندید تا در صورت نداشتن این مهارت ها به شما در تفسیر ، ایجاد و اجرای یک برنامه عملی کمک کند.

امروزه استراتژی ها و تاکتیک های زیادی برای نتیجه گیری از اینترنت وجود دارد. وب سایت شما ممکن است بخشی از رویکردهای چند پلتفرمی باشد که در واقع حضور شما را در قالب مورد نیاز افراد قرار می دهد. همه افراد ترجیحات یکسانی ندارند و رعایت همه در یک الگوی یک اشتباه بزرگ است.

مهم نیست در هنگام بررسی آمار مرورگر در سایت خود ، پاسخ صحیحی برای شرکت شما پیدا می کند. این امر به این دلیل است که بیشتر صنایع مشتریانی با نیازها ، ارزشها ، عادات و تجارب متنوعی دارند.

بازاریابی بهتر از بهترین علم استفاده می کند اما با هنر بودن با مردم همچنان رفتار می کند. پیدا کردن تعادل مناسب برای موفقیت بسیار مهم است و امروزه اغلب موفقیت آمیز است زیرا بازاریابان دیجیتال بیش از حد از تکنیک های مخرب استفاده می کنند که اصول مهم بازاریابی را نقض می کند ، مانند ناراحتی مردم!

یک برنامه بازاریابی جامد تجارت شما را بصورت آفلاین و آنلاین قرار می دهد

  • نقطه فروش منحصر به فرد خود را ابلاغ کنید

  • محصولات و خدمات شگفت انگیزی را ارائه دهید که گزاره ارزش شما را منعکس می کنند

  • روی مشتری متمرکز شوید

  • کاری را انجام دهید یا خلق کنید که مردم به آن اعتقاد دارند

اگر در بیشتر شرکت هایی هستید که برای دستیابی به مشتری خود به یک سایت احتیاج دارید ، مطالعه امروز می گوید حداقل باید مناسب موبایل باشد. این فقط نقطه شروع برای شروع فکر کردن در مورد سفر مشتری است. هرچه بیشتر در مورد سفر مشتریان خود آگاهی داشته باشید ، بهتر خواهید فهمید که استراتژی بازاریابی به بهترین وجه در اهداف شرکت شما در سالهای آینده خدمت می کند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 


منبع خبر: چگونه اکثر ما در وب جستجو می کنیم و چرا این موضوع به شغل شما مربوط می شود

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا