بازاریابی

چگونه از پاپ آپ ها بدون آسیب رساندن به سئو استفاده کنیم؟

جهان مانند یک چمنزار وسیع است و ما، گیک های دیجیتال، انواع مختلفی از چوپان هستیم. برخی از چوپان ها از چیزهای “پاپ آپ” در راه قدردانی می کنند، در حالی که دیگران آنها را نادیده می گیرند.

اوه ما چوپان هستیم، نه؟ ( خنده دار است …!)

به نتیجه نرسید… فقط به پیمایش ادامه دهید تا مفهوم اصلی را استخراج کنید!

بنابراین … اکنون، آیا می توانیم عبارت فوق را با صنعت بازاریابی آنلاین در حال انجام مرتبط کنیم؟

بله حتما!

حوزه دیجیتال همچنین دارای فن آوری های متمایز است. در این میان، برخی دوست دارند روی “پاپ آپ” دیجیتال کلیک کنند، در حالی که برخی دیگر آزرده خاطر می شوند و فقط آنها را می بندند. با این حال، در برخی موارد، این بینابینی ها برای یک وب سایت خاص سرنخ بیشتری ایجاد می کنند. و بدون ذره ای شک، گوگل نیز آنها را دوست دارد. بنابراین، فقط پاپ آپ ها را به وب سایت خود اضافه کنید و یک قدم دیگر به سمت نقطه موفقیت پیش بروید.

کمی صبر کن!

آیا رتبه وب سایت شما متزلزل می شود؟ آیا مشتریان احتمالی خود را پس از اعمال یک بینابینی از دست می دهید؟

اگر بله، پس از همین حالا مراحل خود را متوقف کنید…

در اینجا 7 نکته عالی را بیابید که حتی پس از افزودن پاپ آپ ها به سایت شما به سئو سایت شما آسیب نمی رساند.

1. پاپ آپ های «ورودی» را رها کنید

شاید نگران‌کننده‌ترین چیز، محتوای بین‌المللی است که با ورود بازدیدکنندگان به یک وب‌سایت خاص ظاهر می‌شود. اغلب، به محض ظاهر شدن یک پاپ آپ، وب سایت را رد می کنند. به طور غیر ارادی، جریان مرور موضوع را به صورت آنلاین قطع می کند. بنابراین، به جای آنهایی که در زمان ورود هستند، به پنجره های پاپ آپ خروجی بروید.

2. تشخیص تفاوت بین هرزنامه و بینابینی مربوطه

پنالتی بینابینی موبایل گوگل در اولین شلیک به قسمت های داخلی نفوذی حمله می کند. طبق قاعده کلی، اگر مطالب بینابینی شما تماس های ناخواسته باشد، یا تجربه کاربری را رد کنید، یا صفحه موبایل شما را کم ارزش جلوه دهید، گوگل قطعا به آن وب سایت حمله متقابل خواهد کرد. بنابراین، 100٪ مطمئن باشید و سپس موارد غیر اسپم را به سایت خود اضافه کنید.

3. به سمت پاپ آپ های زمان بندی شده بچرخید

همانطور که قبلاً درباره پاک کردن پاپ آپ های ورودی بحث کرده ایم. فقط یک چیز مهم دیگر این است که یک زمان بندی خاص را با بینابینی تنظیم کنید. گزینه «بستن دستی» را به آن وصل نکنید. به جای آن، محدودیت زمانی 3-5 ثانیه را انتخاب کنید و اجازه دهید بدون دخالت کاربر پس از آن محدودیت بسته شود.

4. چشمان عقاب های خود را روی قسمت های بینابینی “منطقه خاکستری” نگه دارید

برخی از پنجره‌های بازشو، مانند «انتخاب زبان» نیز میان‌اثر هستند. و طبق دستورالعمل های گوگل، آنها می توانند تأثیر منفی بر یک وب سایت بگذارند. بنابراین، مطمئن شوید که به جای اینکه بعداً عذرخواهی کنید، مطمئن باشید. برخی از نمونه‌های دیگر عبارتند از: نوارهای کناری چسبنده، جعبه‌های چت زنده، دکمه‌های اشتراک‌گذاری و پاپ‌آپ‌های کوپن. بنابراین، فقط مراقب باشید!

5. هورای! برای استفاده از بینابینی در دسکتاپ، لیبرال باشید

برخی از وب سایت ها حرکت هوشمندانه ای انجام می دهند و راه حلی عالی برای مجازات بینابینی پیدا می کنند. پاپ آپ ها روی دستگاه های تلفن همراه بسته می شوند و روی دسکتاپ تکامل می یابند. همچنین، تعدادی پلاگین پاپ‌آپ را پیدا کنید که در پلتفرم‌های خاص از میان‌افزارها پرده برداری می‌کنند. حتی یک پلتفرم وب‌سایت، Wix، این چیزهای بازدارنده را روی همه دستگاه‌های تلفن همراه می‌پیچد.

6. “Hello Bar” اثر نیل پاتل را به کار ببرید

این ابزار کوچکی از نیل پاتل است. نوار Hello نواری است که در بالا یا پایین صفحه می ماند و محتوای مهم سایت را دست نخورده نگه می دارد. موضوع مربوطه را در وب سایت پنهان نمی کند. از این رو، گوگل از این ابزار راضی است. فقط مطمئن شوید که برای مدت زمان محدودی اضافه کنید، نه با پیمایش تا انتها.

7. با احتیاط از رسانه های مجاز اما مزاحم استفاده کنید

برخی از مطالب بینابینی تداخل دارند، اما توسط Google مهار نشده اند. این بینابینی های صفحه به صفحه و بینابینی در هنگام خروج. برای مورد دوم، یک تگ بدون شاخص در کد خود وارد کنید و در منطقه اشتباه قدم نخواهید گذاشت. تا به امروز، اینها توسط گوگل جریمه نشده اند. اما، هیچ کس نمی داند که یک به روز رسانی جدید چه چیزی را به همراه خواهد داشت. بنابراین، UX را بدون نقض الگوریتم های گوگل خوب کنید و ایمن باشید.

این 7 اسلحه تاثیرگذار به شما این امکان را می‌دهند که از پاپ‌آپ‌ها یا میان‌افزارهای وب‌سایت خود بدون آسیب رساندن به SEO استفاده کنید. از این ابزارها استفاده کنید و مشتریان را از طریق این چیزهای شگفت انگیز جذب کنید.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا