اخبار بازار

چگونه از فروشگاه آنلاین خرید کنیم؟

این همه در سال 2006 آغاز شد.

برادران محمد به دلیل تجربه ناموفق در خرید (دوربین) فکر می کنند که باید دی جی ها را راه اندازی کنند. فروشگاه اینترنتی که در آن افراد به راحتی می توانند عکس هایی از محصولات خود را مشاهده کنند ، توضیحات خود را بخوانند و بدون نیاز به سفر از شهر به فروشگاه دیگر ، سریع و به راحتی خرید کنند.

به تدریج مردم به دی جی و خرید آنلاین اعتماد داشتند. فرهنگ خرید آنلاین به آرامی تکامل یافته است. در کنار سایت های DJ ، سایت های دیگری نیز برای گسترش و گسترش فضای خرید آنلاین و جلب اعتماد مردم از این نوع خریدها تنظیم شده است.

اکنون پس از گذشت نزدیک به 14 سال از خرید ناموفق ، کالاهای دیجی کالا ، زنان خانه دار ، جنگلهای جنگلی ، موهای زائد ، مقادیر فناوری اطلاعات و غیره ، غول فروش آنلاین کشور سهم زیادی از خرید آنلاین را دارد و با آن بسیار رقابتی است. سخت است

ایرانیان عزیز ادعا می کنند وقتی به جایی می رسند دیگر به خدا خدمت نمی کنند (البته دور از آن) ، فروشگاه های آنلاین ما نیز همین کار را می کنند! این فروشگاه ها به دلیل رشد کافی ، زیرا از امنیت کافی برخوردار هستند و فکر می کنند دیگر توپ را به حرکت در نمی آورند ، ممکن است بعضی اوقات رفتار خود را مطابق دلخواه انجام دهند و ممکن است مسئولیت های مناسبی نداشته باشند.

اما کجا می گویم؟

در اینجا مثالی از تجارب خرید مردم آورده شده است:

وقتی مردم از این غول های آنلاین کشور ما عصبانی می شوند ، نوعی سردرگمی وجود دارد که در حال حاضر از کجا می توان خرید کرد. تاکنون دی جی ، بامبو و لانه زنبوری را خریداری کرده ایم. حالا چه کار کنیم

با رشد خرید آنلاین و فضای مجازی در کشور و همچنین وضعیت اقتصادی نه چندان جذاب ، فروشگاه های آنلاین هر روز مانند قارچ در حال رشد هستند و غالباً سعی می کنند مدل تجاری خود را از دی جی کپی کنند! عالی است!

به طور کلی ، در بین فروشگاه های آنلاین (آنلاین ، اینستاگرام یا تلگرام) که هم اکنون در کشور فعالیت می کنند و محصولات روزمره را بصورت آنلاین می فروشیم ، فروشگاه های خوب و معتبری داریم ، همچنین فروشگاه های غیرقابل اعتماد و غیرقابل اعتماد داریم! اما چگونه می دانید کدام فروشگاه بی خطر است؟ کدام یک امن نیست؟ به عنوان مثال ، شما می خواهید یک کیف زنانه بخرید. خوب ، هزاران هزاران فروشگاه مجازی آنلاین وجود دارد. چه کسی را بخرد؟ به چه کسی اعتماد می شود؟ فقط نمادی نیست که یک آیکون الکترونیکی برای اعتماد کردن داشته باشد؟

خرید آنلاین با جستجوی محصول ، سبد خرید ، پرداخت ، حمل و نقل ، دریافت کالا ، خدمات پس از فروش آغاز می شود.

این مراحل باید جمع شود تا کاربر بتواند به یک فروشگاه اعتماد کند و خرید خود را انجام دهد. حال اگر یکی از این مراحل آسیب ببیند ، احتمالاً فروشگاه در نظر خریدار قرار خواهد گرفت. این یک چیز طبیعی است

به عنوان مثال ، یک مودم خریداری می کنید و عجله می کنید که به زودی آن را به دست آورید ، می گویند دوشنبه. ارسال دوشنبه به جای چهارشنبه ، اخبار را از دست ندهید. خوب ، البته شما دیگر نمی خواهید از فروشگاه بخرید 🙂

من به همه گفتم که به یک نکته برسند

تنها راه برای فهمیدن اینکه آیا می توانید به یک فروشگاه اعتماد کنید یا نه؟ مطمئن هستید یا نه؟ خدمات و حساب وی خوب است یا خیر؟ آیا می توانم آن را بخرم یا نه !!!

این نکته اصلی است. چرا رکورد منتشر شد؟ یکی از دلایل آن جمع آوری نظرات کاربران در مورد محصولات آن بود و افرادی که می خواستند آن را خریداری کنند ، نظرات را می خوانند و آنها را سبک و سنگین می کردند.

برای فروشگاه هم همین است. اگر می خواهید از یک فروشگاه بخرید ، آیا باید بررسی کنید که سایر کاربران فروشگاه در تجربه خرید خود چه بوده اند؟ آیا محصول از کیفیت لازم برخوردار است؟ آیا آنها به موقع رسیدند؟ قیمت آنها چیست؟ انصاف بود؟

همه اینها را می توان از بررسی ها و تجربیات سایر خریدهای کاربر مشاهده کرد و وی فروشگاه اینترنتی آنلاین معتبر و معتبری را انتخاب کرد.

اما سوالی که ممکن است ایجاد شود این است که از کجا می توان این تجربه های خرید آنلاین را از فروشگاه های آنلاین یافت؟

  • اولین منابع وی در حال حاضر دوستان ، آشنایان ، بستگان ، همکاران و افرادی در سراسر جهان هستند که صمیمانه اطلاعاتی را در مورد تجربه خرید خود با شما به اشتراک می گذارند.
  • منبع دوم سایت Ishab Find خواهد بود. این سایت مشاغل معتبر آنلاین را با اعتبار خرید خود جذب می کند و به کاربران امکان خرید راحت و بدون دردسر را می دهد.
  • منبع سوم اظهاراتی است که افراد در انجمن ها و کانال های تلگرام و خلاصه های فضایی ارائه می دهند که در آن افراد می توانند اظهار نظر کنند. این مکان ها فرصت خوبی برای ملاقات و گفتگو با افراد با سلیقه های مختلف و شاید به اشتراک گذاری اطلاعات شما هستند.

بنابراین می توانیم خرید آنلاین خوبی را برای خودمان انجام دهیم و با انتخاب یک فروشگاه اینترنتی راحت از هزاران تا هزاران فروشگاه ، تجربه آنلاین خود را با دیگران به اشتراک بگذاریم.

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا