بازاریابی

چک لیست 3 نقطه ای برای تغییر SEO برای بهبود ROI شما

بیشتر شما از قبل در مورد کنسول جستجوی Google و تأثیر آن بر تلاش های خود در زمینه سئو اطلاعاتی دارید. اما ، در مورد شاخص همراه اول و جستجوی معنایی چطور؟

دو ماه تا سال 2018 ، باید بدانید که در سال گذشته چه چیزی کار کرده است؟ چه چیزی باعث ایجاد یک عقب گرد بزرگ شد؟ حال س theال این است که چه مواردی باید در استراتژی های جستجوگرها برای تغییر میزان ترافیک ارگانیک ، بازده ، درآمد و در واقع ارزش تغییر کند؟

زمان خوبی برای تغییر شکل استراتژی های بازاریابی داخلی خود برای افزایش دید آلی است.

چرا؟

عادات مصرف کننده به شدت تغییر می کند. این نیروی محرک بازاریابی داخلی SEO است. طی چند سال گذشته ، دنیای شرکت ها شاهد تغییر گسترده ای در رفتار مصرف کننده بوده است. در درجه اول وقتی صحبت از تجارت الکترونیکی می شود.

شما چه می خواهید انجام دهید؟

SEO را برای اولویت اصلی بقا و تسخیر دنیای تجارت قرار دهید.

یک هدف طولانی مدت SEO ، صعود به بالای SERP ها (صفحات رتبه بندی موتور جستجو) است. با این حال ، موتورهای جستجو بر اساس یک فلسفه پیچیده عمل می کنند. با به روزرسانی های اخیر در الگوریتم های گوگل ، SEO به عنوان سنگ بنای بازاریابی ورودی بسیار تغییر کرده است.

داده های بازاریابی SEO خود را با دقت کنترل کنید زیرا جستجو برای انواع مشاغل بین B2C و B2B به طور فزاینده ای دشوار است.

بازاریابان چه می گویند؟

طبق مطالعه HubSpot (State of Inbound، 2017) ، “63٪ از بازاریابان بزرگترین چالش خود را ایجاد ترافیک و هدایت مواد آلی می دانند و 61٪ افزایش دید آلی را اولویت اصلی خود می دانند.” با این حال ، آنها به این کار ادامه نمی دهند. حسابرسی وب سایت بهترین راه برای رمزگشایی از این است که آیا متخصصان بازاریابی کاملاً از یک کمپین SEO با برنامه ریزی استراتژیک استقبال می کنند.

در اینجا برخی از مواردی وجود دارد که باید توجه کنید اگر رتبه بندی وب سایت شما کاهش یابد یا افت ناگهانی را تجربه کند.

URL های صفحه وب اشتباه یا خیلی طولانی هستند.

عناوین صفحه وب تمرکز کلمات کلیدی را ندارند.

طراحی وب قدیمی و معماری ضعیف وب سایت.

دکمه های تماس برای عمل یا وجود ندارند یا به اشتباه قرار داده شده اند.

یک تکرار غیر ضروری از URL های صفحه اصلی وجود دارد.

آدرسهای صفحات وب فقط تقلیدی از عناوین مطالب است.

تنظیم محتوای نامناسب و پیوند داخلی ضعیف.

عادت های قدیمی را کنار بگذارید.

به یاد داشته باشید ، ارزیابی و برنامه ریزی استراتژی SEO یکبار مصرف نیست. در بحث افزایش ترافیک ارگانیک و نرخ تبدیل تورم ، عوامل زیادی در این امر دخیل هستند ، از دکمه های مفید برای اقدام تا تبلیغات هدفمند.

همه ما در یک محیط دیجیتالی زندگی می کنیم. از نظر عملی ، هر یک از شرکت ها می فهمند که تجربه کاربری بی دریغ عامل اصلی تبدیل مشتری است. اما رشد و تحول در پایگاه مصرف کننده هدف ضمن تأمین بودجه کافی ، همچنان یک نگرانی عمده برای شرکت های تجارت الکترونیکی است.

بیایید بهترین استراتژی سئو را برای شما به ارمغان بیاوریم تا بتوانید وب سایت خود را در اینترنت بهبود ببخشید.

SEO بر اساس سه دسته اصلی است:

مهندسی معماری

محتوا

پیوندها

تمام آنها را متمرکز کنید ، در غیر این صورت وب سایت شما دیر یا زود در هیچ جایی آنلاین نخواهد بود. از هیچ یک از آنها غافل نشوید. تأثیر منفی بر ظاهر آنلاین شما خواهد داشت. در نهایت ، شما اثرات عضویت خود را به خطر می اندازید – که منجر به کلیک کمتر ، بازدید کمتر صفحه ، هدایا و فروش و البته تبدیل های رد شده می شود.

در اینجا برخی از اقدامات اساسی ، بیش از یک چارچوب ، برای بهبود استراتژی SEO شما وجود دارد – افزایش دید در SERP ها و طولانی تر نگه داشتن مشتریان بالقوه در سایت ، هدایت آنها به کانال فروش و در نهایت تبدیل آنها.

1 بهینه سازی طراحی وب و ساختار:

اول از همه ، با پیروی از دستورالعمل های Google ، اطمینان حاصل کنید که طراحی وب سایت و پایه های کلی ساختاری شما در آخرین روند است.

به عنوان مثال ، طراحی وب شما باید منحصر به فرد ، تمیز و سرگرم کننده باشد. دنبال یک مدل عمومی نروید ، در عوض ، یک طرح سفارشی با یک پیشنهاد ارزش جذاب ایجاد کنید تا ارزش نام تجاری خود را افزایش دهید.

به یاد داشته باشید ، مشتریان همیشه به دنبال سهولت و شفافیت هستند. اکثر آنها اصطلاحات و استفاده غیرضروری از کلمات مطلق را نمی دانند.

سعی کنید در هنگام طراحی وب سایت خود تا حد امکان خاص باشید. معمولاً مردم به ادعاهای بزرگ اعتقاد ندارند اما به پیام های شخصی امتیاز زیادی می دهند. بهش فکر کن

2 به محتوای خود زندگی اضافه کنید و کلمات کلیدی دنباله بلند را هدف قرار دهید:

نکته مهم بعدی محتوا است. برای موقعیت بهتر SERP ها ، وب سایت شما به خون تازه به شکل محتوای تازه ، با کیفیت و مناسب نیاز دارد.

هر بار که محتوای جدیدی را در وب سایت خود وارد می کنید ، به عنوان مثال به صورت پست های وبلاگ ، خزنده های وب از آن صفحات بازدید می کنند و آنها را فهرست بندی می کنند. به این ترتیب ، موتورهای جستجو به تجزیه و تحلیل سایت شما و محاسبه مجدد نحوه رتبه بندی آن در SERP ادامه می دهند. هر بار که محتوای جدید اضافه می کنید یا با اضافه کردن متن های جدید مرتبط با کلمات کلیدی طولانی از پست های قدیمی استفاده مجدد می کنید ، احتمال مخاطبان هدف شما را در اینترنت پیدا می کند.

خزنده های وب به طور منظم از محتوای منتشر شده تغذیه می کنند. صادقانه بگویم ، افزایش رتبه وب سایت شما کافی نیست. چرا؟ اگر دائماً محتوای جلب توجه را ارسال می کنید ، اما طبق الزامات Google Search Console قالب بندی نشده است ، بنابراین نباید هیچ تاثیری در خزنده های وب کشنده داشته باشد.

به یاد داشته باشید ، اگر کلمات کلیدی هدف شما فاقد عبارات طولانی باشد ، رتبه بندی سایت خود در جستجوی Google برای شما دشوار است. همچنین ، نمی توانید جستجوی صوتی را در حد بالقوه خود اجرا کنید. به همین دلیل ، مردم به صورت شفاهی جملات طولانی را در مقایسه با آنچه در میله های موتور جستجو وارد می کنند ، به کار می برند. از این رو ، ابتدا باید وب سایت خود را برای جستجوی گفتاری آسان کنید و سپس کلمات کلیدی مناسب را هدف قرار دهید تا نتایج بهتری بگیرید.

3 هرگز ، تکرار می کنم ، “هرگز” قدرت پیوند را تضعیف نمی کند:

پیوندها ، ورودی و خروجی ، هنوز هم بسیار مهم هستند. این پیوندها یکی از قدیمی ترین عوامل در جستجوگرها هستند ، اما همچنان از نظر وب سایت های شخص ثالث “رأی” محسوب می شوند که سایت شما باید در SERP بالاتر باشد.

داشتن پیوندهای ورودی باعث شکسته شدن بانک شما نمی شود ، اما بیشترین زمان سئو سایت است. شرکتهایی که قصد دارند ارتباطات خود را ایجاد کنند ، کار خود را با گرفتن میوه های کم آویز آغاز می کنند ، از جمله:

راهنماهای تجاری

انتشارات محلی

تبلیغات طبقه بندی شده.

لیست های صفحه زرد.

نشانه گذاری در شبکه های اجتماعی.

با استفاده از این روش ها می توانید ده ها پیوند را در کمترین زمان ایجاد کنید. با این حال ، برای دریافت پیوندهای با کیفیت و طولانی مدت ، باید در استراتژی های بازاریابی ورودی مانند وبلاگ نویسی مهمان و کمپین های پولی غرق شوید. اگر مطمئن نیستید که در این زمینه چه عواملی م worksثر است ، با یک شرکت جستجوگر SEO در نظر بگیرید که شما را در مسیر درست رسیدن به نتایج مطلوب راهنمایی کند.

حکم:

از اولین تعامل گرفته تا مصرف کنندگان خوشحال و فراتر از آن ، شما باید برای جستجوی نتایج بهتر از رقبای خود ، لیست 3 نقطه ای فوق را در اختیار SEO قرار دهید. از مهندسی سایت شما گرفته تا ساختن محتوا و پیوند دادن ، طرح SEO شما نیاز به یک بازنگری جدید دارد تا ترافیک ارگانیک را افزایش دهد – که منجر به بهبود قرارگیری در SERP ها و در نتیجه افزایش ROI می شود.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا