اخبار بازار

چه کسی امروز بازار خونریزی را ایجاد کرده است؟

احتمالاً بیشتر این آهوها پس از کشته شدن شیر توسط مخالفان شکار می شوند ، اما در این مرحله فکر نمی کنند.

هواپیمایی را تصور کنید که بیش از صدها صدها نفر از ظرفیت مسافر خود را داشته باشد. برای اولین بار ، مسافرانی که سوار هواپیما می شوند و حتی کمربند ایمنی هم ندارند و در هنگام پرواز راحت می نشینند و میزبان ها ، که هنوز هم مقدار کمی پول می گیرند ، بدون توجه به نتیجه. اکنون هواپیما در آسمان و یکی از جمعیت در حالی که ما سقوط می کنیم ، فریاد می زند ، کاملاً غیر منطقی است ، زیرا منطق آن این است که هرچه پیش می آید مانند حبابی است که می خواهد پشت سر بگذارد. آن خلبان شرور را که در مسئولیت و نتیجه تصمیمات و اقدامات خود به درستی توجیه نشده است ، اضافه کنید. سرنوشت این هواپیما چه خواهد بود؟

این روز بورس سهام ایران است. بورس سهام کوچک ما مورد حمله افرادی قرار گرفت که بازار را نمی شناسند و نمی دانند چگونه آن را بازی کنند و همچنین به سالم نگه داشتن بازار اهمیتی نمی دهند. حرص و طمع سودهای نجومی چند کاناله و سایتهای شبکه های اجتماعی سودهایی را که مدتی از آن ها نمی شناختند ابراز کرد و به موفقیت ها و مزایای نامربوط آنها برای فعالیت مستقیم بازار افتخار می کرد.

دلالان با ارسال پرسشنامه ای در بورس کالا به مشتری ، لبخند می زنند ، بنابراین نگران نباشید که ما خودمان آن را پر کنیم و راه را برای هر شخصی که هر میزان ورود دارد امیدوار باشد و به امید یک بازپرداخت کوتاه مدت ، به بازار بورس باز کند.

اگر امروز از بیشتر اهدا کنندگان درخواست می کنید که سهام خود را بفروشند ، چرا آنها خیلی مشتاق فروش هستند و آنچه در بازار اتفاق می افتد ، نمی تواند چیزی بگوید. ماهها پیش من این افراد را به عنوان یک نارنجک انداز توصیف کردم که هر لحظه می تواند منفجر شود و آن انفجار هفته گذشته یک شوک برای تخته بود.

البته قیمت های فعلی قیمت مناسبی برای خرید هستند و البته این افراد به هر دلیلی باید از بازار خارج شوند ، اما چگونه می توان از این تجربه استفاده کرد؟

امروز بازار سهام ایران بدون هیچ دلیلی 60 هزار میلیارد دلار واقعی را از دست داد ، فقط یک روز از افت 5 روزه بازار که هفته گذشته آغاز شد. تجربه مدیران بازار و سهامداران سهام با این مالکیت چیست؟

همینطور بسیاری از افراد و فروشندگان تا چند روز آینده در فروش خواهند بود اما باید گفت مهمترین عامل حفظ بازار سودآوری از بازار یا خوردن تخم مرغ طلایی شما با حرص و آز است.

متابورس از همه مشارکت کنندگان در بازار می خواهد تا آموزش و طراحی را آموزش داده و رفتارهای منفی ایجاد شده در بازار را بر اساس قابلیت های خود تغییر دهند.

www.metabourse.ir

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 


منبع خبر: چه کسی امروز بازار خونریزی را ایجاد کرده است؟

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا