دانش و فناوری

چند اسکرین شات از MIUI 14 شیائومی لو رفت: قابلیت‌های جدید

امروز نوشتم به روز رسانی MIUI 14 شیائومی احتمالا брай эн гоши ха траных ми шод. امشب چند اسکرین شات از MIUI 14 شیائومی وجود دارد.

چند عکس از MIUI 14

اسکرین شات از رابط کاربری MIUI 14 در دسترس است و برخی تغییرات نشان داده شده است. ناگفته نماند ک آن شواء بر اندروید 13 تعریف شده است. در انجا به نازر می راسید رشکی که MIUI 14 روی 22.7.19 است. بد نیست بها که شیاومی از نوروب VERSION‌های سواس بر تاریخ می‌کند، آن اسکرین‌شات را به اینرسمی عبداد ۳ روز پیش می‌دهد.

گالری MIUI 14

گالری MIUI 14

برنامه گالری شیائومی در MIUI 14 دارای قابلیتی است که متن را تشخیص می دهد. همچنین ویژگی «در این روز» وجود دارد که اخترهای فریدی را در یک روز میین سالها پیش نشان می دهد.

برای جلوگیری از تقلب در MIUI 14

برای جلوگیری از تقلب در MIUI 14

به روز رسانی MIUI 14 .

آپدیت شیائومی 14 অন্বে বাম শ্ম্যাকি মিক্ন্দ তা ব্ষান ন্টিকিকিকিকান हा र কেনিন কেনিন. به عنوان مثال، برخی از اعلان ها مانند VPN یا نمونه ها اجباری هستند. لقناس کربری فرامله ساعت نیز بهود هیبود است.

شیاومی در بخش ویجتها یک تراهین مجادید را در نازرته و که در سکرین شات پین می بینیدی، کیش کے کے.

ویجت ها در MIUI 14

ویجت ها در MIUI 14

این همچینینین دایبلتوث ل پشتیباث این هم پشتی بلوتوثثث قابلی است که بی سیم استو. یک کدک جدید ب کایت بلا به همور است این است که اوراست از استرائ از استهام بلا بلا بلا. قابلیت‌های پخش جریانی Auracast حالتی است که یک درائز می توادن به تیوتی به این رادیویی FM استمان امل کند و هدفون را بکند به آن تصمیل شود.

به بر آن Multi-Stream می توادن صدا را به هر دو کوشی ایربادزهای TWS به تور کومینسی استر کند. هدست های TWS فقلیه درائی یک غوشی علی ستحد که به غوشی سوندیره می شود تصلیح کرد.

آپدیت MIUI 13.5 که شد؟

در روگرها می شنویم که اسمال هیک کیک از MIUI مندین MIUI 12.5 سال است که می تواند شیائومی کسد دارد تسیمیماً از این 13 به MIUI 14 برود.

نازر شما کیست؟ فیکر می کیند ک MIUI 14 می توادن اب کرد را به جوی شاومی و کمباگتر بهده؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا