بازاریابی اینترنتی

چرا کلمات کلیدی برای بازاریابی آنلاین مهم هستند

هرچه به بازاریابی اینترنتی عمیق تر می شوید ، اهمیت کلمات کلیدی به تدریج توسعه می یابد. کلمات کلیدی و اصطلاحات کلیدی در اصلی نحوه کار هر موتور جستجو است.

چرا کلمات کلیدی در SEM

رفتار موتور جستجوگر (SE) مانند این عمل می کند:

1. SIP ها “عنکبوت” خود را به طور مرتب به “خزیدن” اینترنت می فرستند.آنها دائماً در حال خزیدن هستند.

2. شرکتهای SE محتوای این صفحات را عمدتاً با خواندن متن و سایر مطالب توضیحی به نام “فوق داده” موجود در آن ، تجزیه و تحلیل می کنند. آنها کلمات و ترکیب کلمات را انتخاب می کنند و این اطلاعات را برای ارجاع در آینده “فهرست می کنند”.

3- SE در مورد اهمیت کلمات کلیدی و عباراتی که در صفحات هستند ، فرضیات خاصی ایجاد می کنند. به عنوان مثال ، اگر یک کلمه کلیدی در TAGE TAGE قرار دارد که مهمتر از آن است که فقط در جایی از متن صفحه باشد. اگر در یک خط اصلی باشد ، همان استدلال اعمال می شود. اگر متن متن پررنگی باشد ، ممکن است اهمیت اضافی آن را نیز نشان دهد. و غیره

4- این اطلاعات (اطلاعات فهرست شده) برای جمع آوری نتایج جستجو استفاده می شود. اگر شخصی در جستجوی “لوله کشی جو مکه” باشد و صفحات شما به “لوله کشی جو مکه” اشاره نکند ، صفحات شما در این نتایج جستجو ظاهر نمی شوند.

5- اگر می خواهید اصطلاحات خاص جستجو را پیدا کنید – به عنوان مثال “خانه های تولدو برای فروش” – باید این اصطلاحات جستجو (کلمات کلیدی) را در صفحات وب خود وارد کنید. این عبارات معمولاً عبارتهای اصلی TARGET یا مهمترین عبارات کلیدی شما نامیده می شوند.

چگونه این امر برای شما صدق می کند؟

آیا ایده را می فهمید؟ برای برنده شدن در بازی جستجو ، باید مانند موتور جستجو فکر کنید.

این بدان معنی است که شما باید به روشنی بدانید که هر صفحه در مورد چیست. فکر کردن مانند یک موتور جستجوگر به این معنی است که شما نباید بازدیدکنندگان خود را از میان رده ها بخوانید تا درک کنند که محتوای شما چیست.

به عنوان مثال ، اگر یک صفحه وب خاص در مورد “Pinkwoods Homes” است ، موتورهای جستجو باید بتوانند این موضوع را به وضوح مشاهده کنند و سپس آن را در بانک اطلاعاتی خود قرار دهند: “این صفحه در مورد Pinkwoods Homes است.” به عبارت دیگر ، تصمیم بگیرید که کلمات کلیدی را می خواهید هدف گذاری کنید و مطمئن شوید آنها را در همه مکان های مهم بگنجانید.

برنده شدن در بازی جستجو

پیش بینی اینکه کلمات کلیدی و عبارات کلمات کلیدی مردم هنگام جستجوی محصول یا خدمات شما از چه عباراتی استفاده می کنند پیش بینی می شود – سپس در متن صفحات خود دقیقاً همان اصطلاحات را استفاده کنید.

روشهای مهمی برای هدف قرار دادن مطالب شما وجود دارد تا موتورهای جستجو موضوع هر صفحه را بدانند. اما به عبارت ساده تر ، هرچه بیشتر در مورد اصطلاح جستجوی هدف خاص خود بگویید ، احتمالاً به خاطر آن نمره خوبی می دهید.

عقل سلیم ، درست است؟ بهینه سازی صفحه به معنای تمرکز بر یک اصطلاح خاص و بیرون رفتن از راه خود برای تأکید بر عبارت جستجو در متن صفحه است.

جادو نیست این از بدیهیات است. اگر یک صفحه دارای محتوای زیادی باشد که روی یک کلید واژه خاص متمرکز شده است ، معمولاً برای آن اصطلاح نمره خوبی کسب می کند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd tinyurl.com plink.ir g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا