بازاریابی

چرا نوشتن مطالب تبلیغاتی و تبلیغات SEO شغلی عالی با درآمد بالا و کار از خانه با پتانسیل رشد زیاد است

نوشتن سئو SEO یک کار عالی با درآمد بالا و کار از خانه با پتانسیل رشد زیاد است. اگر تا به حال به فکر شروع کار نوشتن به صورت مستقل افتاده اید یا می خواهید یک کار ایده آل از خانه خود پیدا کنید که هزینه خوبی داشته باشد ، نوشتن سئو و نوشتن در سایت SEO همین است. در زیر دلیل آن وجود دارد.

بازاریابان اینترنتی شروع می کنند به خدمات نویسندگان حرفه ای سئو که به اصطلاح چیزهای خود را می دانند ، بسیار ارزشمند هستند. و جای تعجب نیست رشد تبلیغات آنلاین در حال انفجار است و محتوای ناخواسته (به عنوان مثال 5 دلار برای هر ارائه دهنده محتوای مقاله) فقط باعث ایجاد ترافیک نمی شود – و افراد احتمالی را به خریداران تبدیل می کند – همانطور که محتوای حرفه ای نوشته شده است.

بازاریابی اینترنتی: انفجار رشد تبلیغات آنلاین

در صورت وجود موارد زیر ، نویسندگان حرفه ای سئو برای سالهای آینده تقاضای زیادی خواهند داشت:

طبق گزارش سال 2007 ZenithOptimedia ، تبلیغات آنلاین در سالهای آینده به سه نقطه عطف تبدیل می شود: (1) از هزینه تبلیغات رادیویی در سال 2008 پیشی خواهد گرفت. (ii) سهم دو رقمی از تبلیغات جهانی را در سال 2009 تشکیل خواهد داد. و (III) هزینه تبلیغات مجله را در سال 2010 افزایش می دهد.

و ، ممکن است این تکان دهنده ترین آماری باشد که در مورد رشد تبلیغات آنلاین به وجود می آید: “ما پیش بینی می کنیم رشد آن 24٪ در سال 2008 و 69٪ طی سه سال آینده ، 61 میلیارد دلار آمریکا در سال 2010 باشد. رسانه های سنتی در مدت مشابه 5 و 14 درصد رشد کنند. ” [Source: ZenithOptimedia December 2007 Press Release, Market to accelerate in 2008 despite credit squeeze (Learn more at ZenithOptimedia dot com)]

با ریختن این نوع پول به بازار ، بازاریابان اینترنتی می خواهند به نویسندگان سئو سایت که واقعا پیچیدگی های بازاریابی وب را درک می کنند ، اعتماد کنند. جایگاه نسبتاً جدیدی ، به سرعت در حال گسترش حرفه است.

نوشتن مطالب تبلیغاتی و جستجوگرها برای افرادی که به اندازه کافی باهوش هستند و می توانند شهرت خود را شروع کنند در حالی که صنعت در ابتدای راه است سودهای کلانی را پرداخت می کنند. یادگیری در مورد تراکم کلمات کلیدی ، کلمات کلیدی دم طولانی ، محتوای بنیادی ، ایجاد لینک و غیره همه بخشی از دانستن نحوه نوشتن محتوای SEO است که نه تنها از نظر دستوری صحیح است ، بلکه به موتورهای جستجو کمک می کند تا ترافیک را هدایت کنند.

و ایجاد ترافیک و تبدیل مشتری همان چیزی است که بازاریابی اینترنتی به آن معنا دارد. نویسندگان سئو سایت که می دانند چگونه با این زبان با مشتریان بالقوه صحبت کنند ، کسانی هستند که خود را برای استفاده از رشد انفجاری که در حال حاضر در تبلیغات آنلاین در حال انجام است ، قرار می دهند.

نکاتی که باید در یک نویسنده SEO جستجو کنید

اگر شرکتی هستید که به دنبال استخدام نویسنده سئو سایت هستید ، چند راهنما در زیر آورده شده است:

1. آیا آنها بهینه سازی موتور جستجو (SEO) را درک می کنند: وقتی مواردی را مانند عبارات کلیدی ، پیوندهای ورودی ، بازاریابی مقاله و کلمات کلیدی دنباله دار ذکر می کنید ، آیا آنها می توانند به زبان صحبت کنند.

اگر نویسنده متغیر SEO که به فکر استخدام آن هستید اصول را درک نمی کند ، جستجوی خود را ادامه دهید.

2. خدمات ارائه شده: لیست خدمات نویسنده SEO شما را در مورد میزان آگاهی از این صنعت راهنمایی می کند. به عنوان مثال اگر آنها نوشتن برچسب متا را ارائه می دهند ، پس می دانید که آنها دارای دانش پشت صحنه ، بیش از مهارت های خوب نوشتن هستند.

3. نمونه های نوشتن سئو: هر نویسنده مستقل باید نمونه نوشتاری داشته باشد که بتواند به شما نشان دهد. افراد حرفه ای آنها را در وب سایت خود دارند.

این اصول اولیه ای است که باید هنگام استخدام یک نویسنده SEO جستجو کنید.

اگر یک نویسنده مشتاق SEO هستید ، این موارد اساسی است که باید قبل از شروع بازاریابی برای مشتری در دسترس باشید. نوشتن مطالب SEO سخت نیست. این فقط یک رشته است که به برخی از مطالعات نیاز دارد. به محض درک مفاهیم نوشتن SEO ، می توان آنها را به یک حرفه آزاد نوشتن درآمد (به عنوان مثال ، 25 تا 100 دلار یا بیشتر برای مقالات SEO 350-500 کلمه ای) تبدیل کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نوشتن مطالب SEO ، این مقاله اولیه نوشتن SEO را بخوانید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا