بازاریابی

چرا نوشتن محتوای SEO مکان مناسبی برای نویسندگان مستقل و تازه کار تازه کار است

نوشتن مستقل طیف گسترده ای را در بر می گیرد. انواع مختلفی از نوشتن وجود دارد که شما می توانید انجام دهید که دشوار است بدانید از کجا شروع کنید و در چه مواردی تخصص بگیرید. در واقع ، اگر شما باید در هر نوع تخصص داشته باشید. به نظر من ، شما باید تخصص بگیرید (تخصص) ، اما این بحث برای یک روز دیگر است.

من از سال 1993 نویسنده مستقل کار هستم. از همه موارد مورد مطالعه ، از کتاب های الکترونیکی ، مقالات وب ساده (SEO) گرفته تا مشتری ، همه چیز را نوشتم ، و بدون شک می توانم بگویم که اگر تازه وارد این شغل شوید ، تخصص در بهینه سازی موتور جستجو نوشتن مطالب یکی از ساده ترین راه برای شروع کار در زمین های شغلی.

برای اطلاعات شما ، در اینجا انواع مختلفی از مشاغل آزاد نوشتن وجود دارد که آنها را اداره می کنند و یا در آنها تخصص دارند.

بررسی اجمالی: انواع نوشتن مستقل

نوشتن کتاب الکترونیکی

مطالعات موردی

برگهای سفید

نوشتن مجله

نوشتن اطلاعاتی

نوشتن رسانه های اجتماعی

مقالات SEO / محتوای وب

نامه مستقیم را کپی کنید

نگارش فنی

چرا نوشتن محتوای SEO مکان ایده آل برای نویسندگان مستقل جدید است

به نظر من در اینجا سه ​​دلیل وجود دارد.

1. نیاز: نیاز به بازاریابی محتوا نیاز به نسخه ها بیش از هر زمان دیگری است.

اگر نمی دانید ، بازاریابی محتوا هر نوع بازاریابی است که شامل ایجاد و اشتراک رسانه و انتشار مطالب برای جذب مشتری می باشد. این شامل همه چیز از مقالات وب ، گرفته تا برگه های سفید ، مطالعات موردی ، فیلم ها است.

همانطور که می بینید ، چگونه شرکت های موجود در بازار آنلاین از فروش مستقیم از طریق ، به عنوان مثال ، یک تبلیغ دست کشیدند. امروزه مصرف کنندگان باهوش فناوری می خواهند اطلاعات قبلی را قبل از خرید بخوانند. به همین دلیل است که بسیاری از آنها قبل از خرید ، جستجوی وب خود را انجام می دهند. اثبات – اثبات؟

دومین مطالعه سالانه خریداران عمده بانک سرمایه GE سرمایه تعداد فزاینده ای از مصرف کنندگان دارد به طور گسترده ای قبل از خرید عمده ، قیمت ها و پیشنهادات تأمین مالی را تحقیق و مقایسه کنید.

طبق این مطالعه ، 81 درصد از مصرف کنندگان قبل از عزیمت به فروشگاه به اینترنت متصل شده اند که نسبت به سال قبل 20 درصد رشد داشته و به طور متوسط ​​79 روز برای جمع آوری اطلاعات قبل از خرید عمده می گذرانند.[[[[منبع: مطالعه: 81٪ قبل از انجام خریدهای بزرگ به صورت آنلاین تحقیق کرده اند ، خرده فروشیToday]

این بدان معنی است که نیاز به کپی وب ، فروش کپی ، برگه های سفید ، گرافیک ، پست های وبلاگ ، خبرنامه ها و غیره از همیشه بیشتر است.

2. می تواند بدون تجربه شروع شود: برخلاف بسیاری از سوله ها که در آن شما باید مجموعه ای از مهارت ها و تجربه های خاص را داشته باشید (به عنوان مثال نوشتن مطالب موردی) ، نوشتن محتوای سئو بسیار ساده بدون تجربه استخدام می شود – اگر بتوانید ثابت کنید که مهارت های پژوهشی خوبی در کنار مهارت نوشتن دارید خوش تیپ.

چگونه این را اثبات کنیم؟ نمونه نوشتن قاتل (سئو).

3. سایت های پرداخت برای نوشتن: وب سایت های زیادی در وب وجود دارد که به شما می پردازد تا محتوای SEO را بنویسید ، مانند BlogMutt ، Helium و Yahoo! شبکه سهامداران و غیره

در حالی که بسیاری از این سایت ها به دلیل “دستمزد پایین” خود (که بسته به شرایط شما می تواند بسیار ذهنی باشد) مورد انتقاد قرار می دهند ، دیگران از حضورشان سپاسگزار هستند تا بتوانند یک تجربه فوری کسب کنند و مستقیماً از خفاش درآمد کسب کنند.

نتیجه

همانطور که قبلاً ذکر شد ، من از سال 1993 یک نویسنده مستقل هستم. SEO را در سال 2007 نوشتم ، زمانی که هنوز هم یک متخصص نسبتاً جدید بود. اکنون ، عملاً تنها نوع نوشتاری است که من برای مشتری ها انجام می دهم زیرا نیاز بسیار زیاد است. بنابراین اگر تازه کار را شروع کرده اید ، این یک روش عالی برای شروع سریع کار های نوشتن آزاد است.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا