بازاریابی اینترنتی

چرا نمی توانید در گروه های متمرکز تحقیق بازار مشارکت کنید

تحقیقات بازار توسط تولید کنندگان محصول و ارائه دهندگان خدمات برای تصمیم گیری ، نحوه برطرف کردن نیازهای مصرف کننده و جذب سهم بیشتر بازار مورد استفاده قرار می گیرد. نتایج تحقیقات بازار ، تصمیمات استراتژیک را در همه سطوح آگاه می سازد ، که از آن دو خط تبلیغاتی نوار تبلیغاتی در مجله به سمت مادر برای توسعه و راه اندازی ماشین مدل جدید است.

هنگامی که شما در تحقیقات بازار با کیفیت شرکت می کنید ، به عنوان مثال در یک گروه متمرکز یا بحث گروهی ، شما با دقت انتخاب می کنید نوع خاصی از رفتار یا فرآیند تفکر را نمایندگی کنید ، موردی که تصمیم گیرنده باید درباره آن بیشتر بداند یا بهتر درک کند. شما از طریق یک پرسشنامه تفصیلی و یا مصاحبه انتخاب می شوید و ممکن است دقیقاً نمی دانید کدام معیار راجع به انتخاب شما تصمیم گرفته است – اما می توانید مطمئن باشید که بسیاری از افراد هنگام حضور در پروژه متناسب نبودند.

آژانس های استخدام تحقیقات بازار اخلاقی مانند ساروس تحقیق با مسئولیت محدود در انگلستان این معیارهای گزینش را با رعایت دقیق بکار می گیرند ، زیرا هزینه های مشتری خود را پرداخت می کنند. اگر کسی واجد شرایط مشارکت نباشد ، به سادگی به سمت هدف بعدی حرکت می کند – و اگر این اتفاق برای شما رخ می دهد ، نگران نباشید ، پروژه بعدی در آینده بعدا برای شما خواهد آمد. آنها سعی نمی کنند شما را خم کنند تا در همان زمان با یکی مطابقت داشته باشید!

در انگلستان ، یک شرکت تحقیقاتی در بازار دارای کد رفتاری است که به مردم توصیه می کند بیش از حد در تحقیقات بازار با کیفیت بالا شرکت نکنند. شش ماه حداقل فاصله “توصیه شده” بین رویدادها و کلاههای دیگر در مورد تعداد کلی در نظر گرفته شده است. دلیل این امر این است که فرایند تحقیق کیفی دو طرفه است: هیچ چیزی مانند تحقیقات “خالص” وجود ندارد که به هیچ وجه بر رفتار ، نگرشها و فرآیندهای فکر شرکت کنندگان تأثیر نگذارد. البته ، این خیلی بیشتر از چیزی است که باعث جذابیت شرکت کنندگان می شود و بازخورد ساروس این است که مردم دوست دارند آنها را به چیزهایی که از نظر آنها به روش های جدید و متفاوت تصویب می شود فکر کند … اما این بدان معنی است که آنها هرگز در آینده همان مصرف کنندگان “ساده لوح” نخواهند بود! هر کس که بیش از حد در تحقیقات شرکت می کند ، تمایل دارد به عنوان انگشتان درد برای محققان شناخته شود ، که دقیقاً می داند مردم چگونه در طیف وسیعی از شرایط واکنش نشان می دهند.

دلیل دیگر برای محدود کردن مشارکت ، اطمینان از حداکثر تعداد افرادی است که می توانند در رویدادهای تحقیقاتی شرکت کنند. تحقیقات کیفی هرگز به معنای “نماینده” شدن جمعیت نیست ، بلکه باید نگرش ها و رویکردهای خاصی را نشان دهد بدون اینکه فاکتورهای سوگیری دیگر (همانطور که برای استخدام کنندگان شناخته شده است) این چشم انداز را تحریف کند. در انگلستان ، هنوز میلیون ها نفر وجود دارند که هرگز فرصتی برای شرکت در تحقیقات بازار پولی ندارند و به همین ترتیب ، مواضع عظیم مکانیسم های تصمیم گیری در نظر گرفته نمی شود – و آنها از پرداخت مشارکتی (به طور معمول 30 تا 100 پوند) غافل می شوند. یا جمعیت.

البته تعدادی از گروه های عضو گروه تمرکز وجود دارند که خوشحال می شوند کل 6 ماه را نادیده بگیرند و مرتباً همان افراد را برای تحقیقات بارها و بارها استخدام می کنند. اما اگر خود را در تماس با یکی از این افراد می دانید ، مهم است که درک کنید که آنها جنبه بسیار مهم کد صنعت را نقض می کنند. این کدها برای محافظت از منافع همه طرفین در پژوهش ، اعم از مشتری ، پژوهشگر یا شرکت کنندگان در سطح عمومی وجود دارد – و اگر یک استخدام کننده با خوشحالی یکی از جنبه های کد را نادیده بگیرد ، شما نمی توانید به وجود اصول دیگر توجه کنید. اگر آنها در این دروغ با شما قرار بگیرند ، پس چه چیزهایی به شما یا مشتریانشان دروغ می گویند؟

آژانس هایی مانند Saros Research Ltd که شریک همکاری با یک شرکت تحقیقاتی در بازار هستند ، فرصتی برای شرکت در تحقیق و بارها و کسب درآمد دوم به شما پیشنهاد نمی دهند ، اما آنها به شما تضمین می کنند که از کد عمل MRS کاملاً محافظت کنید ، از جمله حق پرداخت شما ، احترام به محرمانه بودن و هویت شما / اطلاعات شخصی شما از سوء استفاده محافظت می شود.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا