بازاریابی

چرا نباید از SEO نادیده گرفته شود

در سالهای گذشته ، اگرچه چشم انداز دیجیتال دستخوش تحول بزرگی شده است ، SEO هنوز هم یک استراتژی مهم و موثر بازاریابی است. در حالی که یک استراتژی عالی SEO بیش از چند مزیت دارد ، در اینجا 5 مورد برتر به شما کمک می کند تا درک کنید و به یاد داشته باشید که چرا SEO عالی است:

ترافیک بیشتر

کسانی که رتبه بالایی در نتایج موتور جستجو دارند بیشترین کلیک و برداشت را می کنند. بنابراین ، هنگامی که شما به مقام های برتر تعلق دارید ، این می تواند منجر به افزایش قابل توجه ترافیک سایت شما شود. SEO بر روی برچسب های اطلاعاتی و همچنین کلمات کلیدی مرتبط با کلمات کلیدی و توضیحات متا که در صفحات نتایج ظاهر می شود ، تمرکز دارد. توضیحات و برچسب های بهبود یافته به افزایش نرخ کلیک شما کمک می کند ، که به نوبه خود باعث افزایش ترافیک وب واجد شرایط شما می شود.

بازگشت سرمایه گذاری

بهینه سازی موتور جستجو نتیجه هایی را می توان ردیابی و اندازه گیری کرد ، خواه سایت شما تجارت الکترونیکی باشد یا تجارت الکترونیکی نباشد و بنابراین نیازی به نگرانی در مورد بازده سرمایه گذاری نیست. آژانس های سئو توانایی ردیابی همه جنبه های استراتژی خود از جمله افزایش ترافیک ، رتبه بندی و تبدیل را دارند. تجزیه و تحلیل آنها به اندازه کافی جامع است که بتوانید به بیشترین جزئیات برای دیدن داده های جمعیتی و همچنین سایر معیارهای تعامل برای کاربرانی که با سایت شما تعامل دارند دسترسی پیدا کنید. هنگامی که صحبت از سایت های تجارت الکترونیکی می شود ، آژانس های SEO می توانند مسیری را که کاربران طی می کنند برای فروش در امتداد خط به کلمه کلیدی استفاده شده برای جستجوی شما قبل از خرید ، ببینند. سایت های غیر تجارت الکترونیکی می توانند ارزشهایی را برای تبدیل مشتری بالقوه مانند فرم های «تماس با ما» که پر شده اند ، اضافه کنند و از این طریق ارزش استراتژی سئو را تعیین کنند.

مقرون به صرفه

SEO یکی از مقرون به صرفه ترین استراتژی های بازاریابی است زیرا به کاربران آنلاین متمرکز است که به دنبال محصولات / خدمات شما هستند. ماهیت داخلی آن به شرکتها این امکان را می دهد تا در مقایسه با استراتژی های برون مرزی که از ارتباطات سرد استفاده می کنند ، پس انداز کنند. اگرچه تماس سرد هنوز مؤثر است ، اما منجر به تولید آن 61٪ بیشتر از استراتژی ورودی مانند SEO می شود. علاوه بر این ، سئو کاربرانی را که به دنبال محصولات / خدمات از قبیل آنچه شما ارائه می دهید ، هدف قرار می دهد. بنابراین ، بهینه سازی موتورهای جستجو واجد شرایط تر از اکثر استراتژی های بازاریابی هستند و به شرکت ها این امکان را می دهند تا هزینه ها را پس انداز کنند.

قابلیت استفاده وب سایت را تقویت کنید

سئو نه تنها باعث می شود سایت شما برای موتورهای جستجو قابل دسترسی باشد بلکه برای کاربران نیز قابل دسترسی است. سئو ساختار و همچنین پیوندهای سایت شما را مجدداً مرتب می کند تا راحت تر بتوانید صفحات را پیدا کنید و حرکت کنید. موتورهای جستجو می توانند برای یافتن صفحات به راحتی سایت شما را خزیده و در عین حال کاربران بتوانند به راحتی اطلاعات مورد نیاز خود را در سایت شما پیدا کنند.

آگاهی از برند

رتبه بندی در بالا باعث ایجاد تصورات عالی می شود ، بنابراین وقتی وب سایت شما در موقعیت های برتر صفحات نتایج یافت می شود ، این موضوع قرار گرفتن در معرض سایت شما را بیشتر می کند. علاوه بر این ، هنگامی که شما در صفحه اول کلمات کلیدی مورد نظر خود هستید ، کاربران مارک شما را با این کلمات کلیدی مرتبط می کنند. همچنین اعتماد به نفس را القا می کند زیرا شرکت هایی که در صفحه اول موتورهای جستجو ظاهر می شوند محبوب تر هستند. هنگامی که محتوا و صفحات بسیار زیاد در موتور جستجو قرار می گیرند ، کاربران به احتمال زیاد به مارک شما مربوط می شوند و مطالب شما را می خوانند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا