بازاریابی اینترنتی

چرا مسیحیان در بازاریابی اینترنتی ناکام هستند

کریستین شروع به فکر کردن در مورد بازاریابی اینترنتی کرده و می خواهد به بازار اینترنتی مسیحیان بازاریابی کند. پس از تحقیقات گسترده ، او کشف می کند که بازار اینترنتی مسیحی با برنامه های چند لایه ، غنی از پولدار ، هدیه ، پونزی و گشت و گذار اشباع شده است. مسیحی تصمیم می گیرد که در یکی از برنامه های ذکر شده درگیر شود ، با این فکر که این همان چیزی است که مسیحیان به دنبال آن هستند ، یا تصمیم می گیرد که مسیحیان حاضر نیستند برای محتوا و خدمات خوب در وب هزینه کنند.

متأسفانه ، مسیحی در هر دو مورد اشتباه است. مسیحیان مایل به پرداخت مطالب و خدمات خوب به صورت آنلاین هستند ، اما متأسفانه سرویس های مسیحی بسیار خوبی به صورت آنلاین وجود دارد. چرا؟ از آنجا که بازاریابان ، مسیحیان و همین طور سکولار ، فرض بر این داشته اند که مسیحیان هزینه محصولات آنلاین را پرداخت نمی کنند ، زیرا آنها حاضر نیستند پول را بصورت آنلاین خرج کنند. این مشکل است. در حالی که بسیاری از مسیحیان ، در سالهای اولیه اینترنت ، ممکن است خرج کردن آنلاین راضی نباشند ، با ظهور فیلترهای بهتر و نرم افزارهای فیلتر کردن وب ، بسیاری از مسیحیان هزینه های آنلاین بیشتری را صرف می کنند. من استدلال می کنم که تنها دلیلی که آنها پول بیشتری را به صورت آنلاین خرج نمی کنند به دلیل بی تاب بودن به محتوای خوب مسیحی در وب است. من معتقدم که فقدان محتوای خوب مسیحی در اینترنت وجود دارد ، و من معتقدم هرکس در سال 2006 رشد کند و محتوا را ارائه دهد ، در آن ثروتمندتر خواهد بود.

این ممکن است یک جمله جسورانه باشد و برخی از شما همین حالا خواندن را متوقف کنید. برو دنبالش

کسانی از شما که هنوز هم می خوانید ، لحظه ای به این موضوع فکر کنید. بهترین زمان برای شرکت در یک پنجره فرصت جدید چه زمانی است؟ وقتی برای اولین بار به یک پنجره فرصت جدید تبدیل می شود ، درست است؟ من ادعا می کنم که سال 2006 یک سال بزرگ برای بازاریابی مسیحی و فروش آنلاین خواهد بود.

حالا منو اینجا بیار منظور من بیشتر برنامه های ponzi و بازی های چند سطحی نیست. منظورم از محتوای مبتنی بر اطلاعات خوب ، مسیحی ، مبتنی ، جامع و مفید است. محتویاتی مانند مطالب اطلاعاتی که در مورد مباحث محبوب مسیحی مانند خودسازی مسیحیان ، قدمت مسیحیان ، موفقیت مسیحیان و ارزشهای مسیحی آموزش می دهد. محصولاتی مانند کتابهای مسیحی ، فیلمهای مسیحی ، وب سایتهای مسیحی ، ابزارهای بازاریابی مسیحی و مطالعات مسیحی.

نکته حیاتی دیگر در اینجا. این محصولات باید دو چیز باشند:

1) محصولات مبتنی بر ایمان که از شر هویت مسیحی شرم ندارند

2) محصولات با کیفیت بالا حاوی محتوای خوب یا بهتر مانند یک محصول سکولار رقیب. شما نمی توانید فکر کنید که فقط به این دلیل که مسیحی محصولی با مارک مسیحی را می بیند که فروش را می بندد. احتمالاً ارزش آن را دارد که هر پنی که قیمت آن را دارید.

اگر می خواهید در بازاریابی اینترنتی مسیحی شرکت کنید ، این زمان است. انجامش بده

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا