اخبار بازار

چرا محصول از نظر بازاریابی در دهان اهمیت دارد؟

ما در مقالات قبلی در مورد بازاریابی لفظی و اهمیت و تأثیر این نوع تبلیغات بر مشاغل صحبت کرده ایم و اکنون همه ما می دانیم که نگه داشتن مشتری شاد برای تجارت ما بسیار مهم است. این بسیار ارزان تر از جذب مشتری جدید است و از طرف دیگر هسته بازاریابی کلمه به دهان باعث می شود مشتری از تجارت ما خوشحال شود.

حال سوال اصلی که برای ما پیش می آید این است که چگونه می توان این مشتریان خوشحال و خوشحال را به عنوان یک تبلیغ کننده و تبلیغ کننده یک مارک یا محصول معرفی کرد؟

قبل از شروع هرگونه تاکتیک بازاریابی برای فعالیتهای بازاریابی ، مهم است که یک زیرساخت قوی ایجاد شود. بنابراین در این مقاله می خواهیم به شما بگوییم که چرا باید قبل از انجام کاری از طریق کلام به دهان برویم.

1- محصولی را پیشنهاد دهید که یک مشکل را حل کند

اولین و شاید مهمترین گام در ایجاد استراتژی بازاریابی کلمه به دهان ، دستیابی به یک محصول یا خدمات است که ارزش صحبت کردن در مورد آن را دارد. هیچ کمپینی برای کالای بد و یا تجربه وحشتناک کار نمی کند ، بنابراین مطمئن شوید محصولاتی را به مشتریان خود عرضه کنید که قطعاً دوست دارند.

اینجاست که بازخورد مشتری وارد می شود. منظور من از بازخورد مثبت است که قطعاً در تصمیمات سایر مشتریان تأثیر می گذارد ، بلکه بازخورد منفی نیز بسیار مهم است زیرا آنها به شما نشان می دهد که خرابی محصول نیست.

اگر تازه کار را شروع کرده اید و نمی خواهید خیلی صبر کنید تا تعداد زیادی از مشتریان به سمت شما بیایند و در مورد محصول با شما صحبت کنند و به شما بگویند محصول شما خوب است یا نه ، می توانید قبل از ارائه محصول این کار را انجام دهید. از خودتان این سؤال را بپرسید:

1- آیا محصول آسان است؟

2- آیا این محصول هر روز زندگی من را بهبود می بخشد؟ چطور هستید؟

3- آیا من به استفاده از این محصول ادامه می دهم؟ چرا بله و چرا نه؟

4- آیا این محصول را به دوستانم توصیه می کنم؟ چرا بله و چرا نه؟

5- چگونه می توانم تجربه محصول خود را بهبود بخشم؟

هرچه بیشتر درباره محصول خود آگاهی داشته باشید ، در انتخاب و درک بازار هدف به شما کمک می کند و در نتیجه ، شما قادر خواهید بود به بازاریابی دهان به دهان بپردازید.

در مقاله های آینده به سایر مؤلفه های ساخت یک استراتژی بازاریابی کلمه ای از دهان خواهیم پرداخت.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه اخبار بازار کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا