بازاریابی

چرا شرکتهای پیشرو در زمینه بازاریابی می خواهند به خاطر نظرات صادقانه خود به شما پرداخت کنند

شرکت های پیشرو در زمینه تحقیقات بازار می خواهند برای کمک های شما مبلغی را بپردازند یا اینکه مشاغل ندارند. تصور غلط بودن از کلاهبرداری سایت بدی است و کلاهبرداران راه را به عنوان شرکتهای تحقیقاتی پیمایشی پرداخت می کنند تا بتوانند اطلاعات و پول را از افراد مظنون استخراج کنند.

اجتناب از این کار آسان است. چطور؟ … با یک جستجوی ساده در درون نشاط شرکت.

بیشتر بنگاههای تحقیقاتی دارای اعتبارنامه ای برای شرکتهایی مانند TRUSTe ، Survey Police ، Better Business Bureau و گواهینامه های دیگر هستند. این منابع آنلاین معتبر ، آرامش خاطر را برای افرادی که از افشای اطلاعات شخصی می ترسند ، فراهم می آورد.

یکی از اصلی ترین کلیدهایی که برای پیوستن به آن باید پرداخت کنید. همه نظرسنجی های آنلاین مشروط به یک سکه برای پیوستن به آن نیاز ندارند ، گاهی اوقات برای ثبت نام به شما 5 تا 10 دلار یا بیشتر می پردازند. اگر از شما پول بخواهید ، احتمالاً کلاهبرداری است. احتمالاً می گویم چون برخی از محصولات مشروع وجود دارد که ممکن است به شما کمک کند سریعتر نظرسنجی ها را انجام دهید ، یاد بگیرید که در هنگام انجام این کار و از این طریق چگونه می توانید از خانه پول بگیرید.

شرکت ها برای ارائه نظرات صادقانه به شما نیاز دارند. آمار شما برای تأثیرگذاری بر محصولات آینده ضروری است.

ممکن است از شما خواسته شود در آینده درباره یک نمایش تجاری یا تلویزیونی اظهار نظر کنید. بررسی های صادقانه شما در انجام یک مطالعه ملی به منظور تعیین اینکه چه چیزی کار می کند و چه چیزی مؤثر نیست ، کمک می کند تا آنها بتوانند کالایی بسیار بهتر را قبل از رسیدن به بازار ارائه دهند.

ممکن است از شما نام و ایمیل خود خواسته شود و این همان است. اکثر شرکت ها این شرط را دارند که مردم بتوانند با خودشان درآمد کسب کنند. بعضی اوقات ممکن است شماره تلفن شما برای بارگیری یک برنامه یا آدرس برای دریافت محصولات یا نرم افزارهای آزمایشی برای بارگیری در رایانه یا تلفن همراه مورد نیاز باشد.

آنچه که مرتباست ، حقوق شما نسبتاً سریع است ، معمولاً طی 24 ساعت پس از پرداخت حداقل پرداخت. در موارد نادر ، باید یک هفته یا بیشتر صبر کنید.

شرکت های نظرسنجی این روزها در وفور قرار دارند. بسیاری از آنها مدتها است که در آنجا بوده اند. در اوایل دهه 1970 و به نظر مصرف کننده آمریکایی. با به وجود آمدن اینترنت در دهه 1990 ، به شرکتهای تحقیقاتی بازاریابی اجازه یافت تا در سطح جهان گسترش یافته و از یک سرویس تلفنی و پستی صرفاً تکامل یابند. اکنون آنها آن را مستقیماً به حساب ایمیل شما یا با متن تلفن شما ارسال می کنند. من هر روز دائماً در ایمیل و تلفن کار می کنم.

کاری که شما می خواهید با نظرسنجی های پرداخت آنلاین انجام دهید کاملاً مربوط به شماست. اگر می خواهید آن را به طور رایگان به عنوان من انجام دهید ، شما ممکن است به عنوان بسیاری از برنامه های قانونی ثبت نام کنید. از آنجا می توانید برای زمان و برنامه خود اخلاق کاری را توسعه دهید. شما به زودی به مطالعات و تابلوهای منحصر به فرد از شرکتهای تحقیق بازاریابی خواهید رسید که رابطه طولانی مدت با شما ایجاد کرده اند و مشخصات خود را می شناسند.

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا