بازاریابی

چرا سئو محلی برای موسسات حقوقی مهم است؟

شرکت های حقوقی به طور فزاینده ای سعی می کنند خود را برای تسلط بر بازار در حال رشد محلی بازاریابی کنند ، اما پس از آن همه شرکت های خارجی این کار را می کنند! با این حال ، مشکل بسیاری از وکلا امروز این است که آنها هنوز تأثیر SEO محلی بر “مشاغل” قانونی را درک نمی کنند. یک نظرسنجی اخیر نشان داد که 31٪ از مشتریان حقوقی به دنبال وکلای آنلاین هستند. در اینجا روش های بیشتری وجود دارد که یک شرکت محلی جستجوگر می تواند در صورت وکالت به شما کمک کند. برای اطلاعات بیشتر، به خواندن ادامه دهید. اگر یک شرکت حقوقی دارید ، چرا به خدمات محلی SEO احتیاج دارید؟ اکنون ، به عنوان یک وکیل ، نمی توانید به راحتی این واقعیت را رد کنید که وقتی شخصی به دنبال آنلاین وکیل است ، در واقع جستجو بر روی مناطق خاص متمرکز شده است. به عنوان مثال ، به جای شروع جستجوی عمومی تر ، مانند “وکلا” یا “وکالت” ، آنها بیشتر احتمال دارد که با “وکیل چندی چوک” یا “وکیل شرق اندرو” در این منطقه جستجو کنند. Google به رفتار جستجوی محلی اهمیت می دهد. – صرفاً به دلیل اینکه جستجوهای محلی کمک زیادی به تعیین تصمیم کاربر در پایان روز می کند. پنجاه درصد مشتریانی که به صورت محلی از طریق تلفن همراه / تلفن هوشمند خود جستجو می کردند ، در یک روز از فروشگاه ها بازدید کردند و 34٪ از کسانی که در رایانه لوحی و تلفن جستجو می کردند ، گزارش دادند. آنها قبلاً همین کار را کرده اند. اگرچه این داده های خاص به طور خاص مربوط به حوزه حقوقی نیست ، اما اگر واقعاً با نیازهای بازاریابی دیجیتال یک شرکت حقوقی سروکار دارید ، در هر صورت به شما کمک می کند. این واقعیت (همانطور که گزارش شده است) که حدود 18٪ از جستجوهای محلی منجر به فروش در یک روز می شود ، قطعاً شما را مجبور می کند که دوباره قدرت SEO محلی را در نظر بگیرید ، گرچه این تعداد ارتباط مستقیمی با قانون ندارد. چه چیزی پیدا کنیم؟ به عنوان یک شرکت حقوقی یا وکالت اگر می خواهید تجارت خود را گسترش دهید ، باید به اندازه کافی هوشمند باشید تا از فاکتورهای مهم رشد تجارت مطلع شوید. موتورهای جستجو به طور خاص وقتی آدرس شما را به صورت آنلاین جستجو می کنند به دنبال آدرس شما می گردند. حتماً اطلاعات تماس خود را در صفحات شبکه های اجتماعی خود وارد کنید. در اینجا جزئیات دیگری وجود دارد که نمایه های دیجیتال شما باید به درستی حاوی آنها باشند:

تجارت بر اساس دسته

جهت دار

ساعاتی که دفتر حقوقی شما روزانه فعالیت می کند

بررسی ها

شرح دقیق منطقه خدمات (قانون کیفری یا مدنی و اطلاعات دقیق در مورد مشکلاتی که می تواند حل کند)

شماره تلفن

بررسی ها
به طور خاص ، باید توجه داشت که بررسی های تجاری توسط کاربران یا چشم اندازهای تجاری بسیار جدی گرفته می شود. در حقیقت مدت هاست فرض بر این است که آنها به همان اندازه که به توصیه ها توجه می کنند ، به بررسی مشتری نیز توجه می کنند. اطمینان از اطمینان از مهارت های یک آژانس بازاریابی دیجیتال با تجربه و آموزش دیده برای پاسخگویی به نیازهای محلی سئو. آنها خودشان از نظر شما بسیار مهم هستند.
برای دیدن مقالات بیشتر در مجموعه بازاریابی کلیک کنید

این مقالات به طور سیستماتیک از آخرین پایگاه داده های مقاله بازاریابی جمع آوری می شوند.کلیه مطالب موجود در سایت به عهده منابع اصلی است و اینفوجاب مارکت هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا