بازاریابی اینترنتی

چرا تحقیقات بازار در بازاریابی آنلاین مهم است

تحقیقات بازار می تواند کسب و کار آنلاین شما را برنده یا خراب کند. این بدون شک یک گام اساسی در تعیین موفقیت کسب و کار آنلاین شما است.

من افراد زیادی را در آنجا دیدم که چشمانشان با کلمه “پول سریع” پوشانده شده است. در حقیقت ، این فقط یک تاکتیک ملایم است که مردم را به سمت باورهای دروغین سوق می دهد. هنگامی که آنها چشم بسته هستند ، آنها تمایل دارند که مهمترین قدم برای راه اندازی یک تجارت آنلاین ، که تحقیقات در بازار است ، رد شوند. دلیلی که بسیاری از افراد از این مرحله صرفنظر می کنند به این دلیل است که اهمیت آن را نادیده می گیرند. آنها این مرحله را به عنوان گزینه انتخاب می کنند. این قابل درک است. دلیل این امر این است که تحقیقات بازار مغز پشت پرده است که تجارت آنلاین شما را هدایت می کند. بیشتر افراد این بازیگر را فقط در صحنه می بینند ، اما قادر به تشخیص مغز پشت پرده نیستند. با این حال ، بسیاری از مردم فقط بر ساخت یک صفحه فرود زیبا و تردد در صفحه فرود تمرکز می کنند.

در اینجا سوالی است که باید در نظر بگیرید. بدون تحقیق در بازار ، چگونه یک بازاریاب آنلاین درد مخاطبان خود را می شناسد؟ بدون درک عمیق تر از مخاطب ، چگونه یک بازاریاب آنلاین یک صفحه فرود قانع کننده را برای جلب توجه مخاطبان آماده می کند؟ همه اینها بدون تحقیقات صحیح و کامل در بازار حاصل نمی شود.

تحقیقات بازار قادر است درک درستی از مخاطبان خود در اختیار بازاریاب آنلاین قرار دهد. این مرحله نه تنها مهم است. ضروری است این مرحله می تواند موفقیت کسب و کار بازاریابی آنلاین شما را تعیین کند. دلیل اهمیت آن بسیار مهم است زیرا به عنوان راهی برای بازاریاب آنلاین در جهت درک عمیق تر با مخاطبان هدف خود عمل می کند. این به بازاریاب آنلاین این امکان را می دهد تا درد و تمایل مخاطبان خود را درک کنند. وقتی درد و تمایل را درک می کنید ، صحبت کردن با زبانهای آنها که با آنها طنین انداز می شوند ، بسیار ساده تر می شود.

دلیلی که من در این باره گفتم موفقیت کسب و کار آنلاین شما را مشخص می کند این است که به بازاریاب آنلاین کمک می کند تا عمیق ترین درد مخاطبان خود را ببینند. از آنجا ، یک پل بسازید تا دردهای آنها را به راه حل های نهایی (که این محصولات یا خدماتی هستند که می خواهید به مخاطبان خود بفروشید) متصل کنید. بدون آن ، هیچ پلی نمی تواند ایجاد شود. اگر پلی وجود نداشته باشد که درد را به محلول ها وصل کند ، فروشی نخواهد بود.

به طور خلاصه ، تحقیقات بازار گام اصلی پرش از بازاریابی آنلاین است. این بسیار مهم است.

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا