بازاریابی اینترنتی

چرا بیشتر بازاریابی آنلاین اتلاف وقت است – در عوض چه کار می کند

این روزها وقتی نوبت به رشد شغلی شما می رسد ، تمام چیزی که می شنوید بازاریابی آنلاین است. و این همان چیزی است که هرکسی دوست دارد از آن استفاده کند تا مشتری های ایده آل خود را به خود جلب کند.

از این گذشته ، اگر مشتریان بالقوه تری سایت شما را بصورت آنلاین پیدا می کردند ، مشاغل بیشتری کسب می کنید ، درست است؟

خوب ، این چندان ساده نیست. بعد از گذشت بیش از بیست سال بازاریابی آنلاین ، چیزهای زیادی یاد گرفتم. و یکی از این موارد این است که بازاریابی آنلاین می تواند اتلاف کامل وقت و منابع شما باشد.

اگر مشتریان شما افراد یا صاحبان مشاغل هستند ، بازاریابی آنلاین می تواند بسیار مؤثر باشد؛ این قطعاً برای من بود.

اما اگر مشتریان شما مدیر شرکتهای بزرگتری و مدیران تجاری سطح C هستند ، بازاریابی اینترنتی محدودیت های شدیدی دارد. و قرار دادن وقت و انرژی زیادی در این نوع بازاریابی تنها باعث ناامیدی و ناامیدی خواهد شد.

این واقعاً از آنجا شروع می شود که مشتریان ایده آل شما چه کسی هستند و چگونه آنها مشاغل خدمات حرفه ای مانند مشاورین مدیریت ، مربیان مشاغل و مربیان شرکت را پیدا می کنند.

بیایید بگوییم مدیر عامل شرکت در استراتژی تجارت خود نیاز به کمک دارد آیا آنها ابتدا در Google پرش می کنند و به دنبال “مشاوران استراتژی” هستند؟

هرگز نه ، آنها سؤال می کنند که آنها از قبل چه کسی را می شناسند – مشاوران معتبر آنها. یا با کسی که کتابی می نویسد تماس می گیرد یا در کنفرانس ملی خود سخنرانی می کند. آنها به دنبال اعتبار هستند.

هنگامی که کسی را پیدا کردند ، آنگاه سایت مشاور را بررسی می کنند. بنابراین سطح مشخصی از بازاریابی آنلاین به مرحله پایان بازاریابی می رود ، اما در سطح مقدماتی آنچنان زیاد نیست.

به همین دلیل داشتن یک وب سایت خوب و طراحی شده و نوشته شده بسیار مهم است. چشم اندازها مطمئناً شما را در آنجا آزمایش می کنند و اگر به همه شخصیت های مناسب برخورد کند ، شانس کار با شما را افزایش می دهد.

یکی از مشتری های من ، مارک تی ، نوع مشاور استراتژی است که من در مورد آن صحبت می کنم. او فقط با شرکت ها همکاری می کند و فقط در سطح C فعالیت های وی 100000 دلار یا بیشتر است.

امروز مارک به من گفت که هرگز مدیرعامل وی را به عنوان قدرت فراخوانی نکرده است زیرا آنها سایت او را در شبکه مشاهده می کنند.

یکی دیگر از مشتری های من ، Keith H. یک مربی سطح بالا و حرفه ای است. و گرچه او یک سایت عالی دارد ، اما برای مشتری های جدید به آن بستگی ندارد. بیشتر مراجعان وی از طریق شبکه با سازمان روسای جوانان (YPO) وارد می شوند.

اگر شما حرفه ای هستید که به مشاغل بزرگتر خدمات ارائه می دهید ، آیا بازاریابی آنلاین لازم است انجام دهید؟

بله ، و مواردی وجود دارد که نباید آنها را انجام دهید. در این مقاله در مورد همه آنها بحث خواهم کرد.

اول اینکه ، بازاریابی آنلاین چه اتلاف وقت است؟

1. هرگونه فعالیت برای نشان دادن سایت خود. چرا؟ از آنجا که شما مهم نیستید که مشتریان خود را به صورت آنلاین پیدا کنند ، زیرا می دانید تا زمانی که اولین بار شما را از طریق کانالهای دیگر نشناسند ، به دنبال شما نیستند. استراتژی های SEO و تجهیزات بی پایان کلمات کلیدی ، در صورت وجود ، چیز زیادی برای شما به ارمغان نمی آورد.

2. فیس بوک. اگر مشتریان شما از شرکتهای بزرگتر باشند این پلتفرم به شما چیزی نخواهد داد. تبلیغات فیس بوک؟ فراموشش کن مشتریان ایده آل شما در آنجا معلق نیستند.

3. اینستاگرام. جدی؟ اتلاف کامل وقت.

خوب ، پس چه کار می کند؟

1. سایتی خوب و طراحی شده و مکتوب. همانطور که در ابتدا گفته شد ، این اطمینان برای اطمینان پس از توجه مشتری های ایده آل خود ، بسیار مهم است.

2. مایل سفارشی. ایمیل قدرتمندترین ابزار بازاریابی آنلاین برای متخصصان مستقل است. هفته گذشته در طولانی مدت در مورد آن صحبت کردم.

3. بازاریابی محتوا. در اصل نوشتن مقاله و ارسال آنها در وبلاگ یا سایر سایت های آنلاین و ارسال به لیست شما. مهم نیست که شما در چه سطحی کار می کنید ، حتی اگر یک لیست کوچک داشته باشید. شما می خواهید همه افراد در شبکه شما بدانند که شما چه فکر می کنید و برای چه کاری کار می کنید. این شما را قابل رویت و مرتبط می کند. و به محض توجه مشتریان ایده آل خود ، می توانید از مقالات خود برای نشان دادن تخصص خود استفاده کنید.

نوشتن شما را به یک حرفه ای باهوش تر و کارآمد تر تبدیل می کند. و این می تواند اعتبار شما را به طرز چشمگیری افزایش دهد. حداقل ، هرماه یک مقاله خوب و پرمعنا بنویسید. ارسال آن در LinkedIn و Medium بعضی اوقات می تواند توجه بیشتری را به خود جلب کند و در لیست شما مشترک شود.

اگر می خواهید امروزه در مورد محبوب ترین موضوعات کسب و کار بیاموزید ، ممکن است بخواهید BuzzSumo را بررسی کنید.

4. لینکدین. LinkedIn تنها بستر رسانه اجتماعی است که برای متخصصان مستقل معنی دارد. داشتن یک پروفایل LinkedIn خوب به همان اندازه سایت شما اهمیت دارد که افرادی که شما را مطالعه می کنند ، شما را در آنجا آزمایش می کنند و می بینند با چه کسی ارتباط دارید.

اما جایی که LinkedIn واقعاً برتری دارد ، ابزاری برای جستجو است. هنگامی که می توانید مشتریان ایده آل خود را تنظیم کنید ، مکان های آنها در شرکت و افرادی که می توانند شما را به آنها متصل کنند ، تنظیم مجدد کنید. من در مقاله های آینده به این موضوع خواهم پرداخت زیرا LinkedIn ابزاری قدرتمند است که تعداد معدودی از آنها می دانند چگونه می توانند از آن استفاده کامل کنند.

5. توییتر. ارسال توئیت در مورد آنچه که روی آن کار می کنید و مقالاتی که منتشر کرده اید ، شبکه شما را آگاه می کند – اما نه برای تبلیغ مستقیم شغل خود.

امروزه ، ورود به فعالیتهای بازاریابی آنلاین که به جایی نمی روند ، بسیار آسان است. استفاده خوبی از وقت و انرژی شما نیست. و این به جای اینکه محرک باشد ، منفعل است.

اگر خدمات حرفه ای خود را مستقیماً به مشاغل بزرگتر بفروشید ، مشتریان ایده آل شما به راحتی به صورت آنلاین به دنبال شما نیستند. بنابراین بیشتر وقت خود را در آنجا تلف نکنید.

درعوض ، شما می توانید از ابزارهای بازاریابی آنلاین مانند ایمیل ، لینکدین ، ​​توییتر و غیره استفاده کنید تا از فعالیتهای اصلی بازاریابی خود پشتیبانی کنید: شبکه ها (مخاطبین شخصی و جلسات) ، گفتار (ارائه کنفرانس ها و غیره) و نوشتن (مقالات ، وبلاگ ها) ، ایمیل و غیره. )

رابرت

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 


منبع خبر: چرا بیشتر بازاریابی آنلاین اتلاف وقت است – در عوض چه کار می کند

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا