بازاریابی

چرا بازاریابی محتوا و سئو دست به دست هم می دهند

بازاریابی محتوا و SEO معمولاً از اصطلاحات و مباحثی استفاده می شود که در بازاریابی دیجیتال به طور گسترده مورد بحث قرار می گیرد. گریزان ترین این است که چقدر آنها با هم کار می کنند و چرا مهم هستند. ابتدا بگذارید نگاهی به هریک از آنها بطور جداگانه بیندازیم.

SEO: این بهینه سازی موتور جستجو است. این مجموعه شامل تعدادی تکنیک است که برای بهبود وضوح جستجو و رتبه بندی و همچنین مراجعه به صفحه وب سایت استفاده می شود. راه های تحقق این امر بهبود برچسب های متا ، برچسب عنوان ها ، ایجاد پیوند ، بک لینک ، استفاده از کلمات کلیدی استراتژیک و موارد دیگر است. بیشتر ترافیک سایت شروع به جستجو می کند. از این رو ، مهم است که یک استراتژی ساخت برند SEO را در نظر بگیرید.

بازاریابی محتوا: ابتدا ، محتوا را می توانید در قالب های مختلفی پیدا کنید – بلاگ ها ، نمودارها ، پادکست ها ، فیلم ها و موارد دیگر. صرف نظر از مدل ، باید محتوای ارزشمندی را جذب ، به اشتراک گذاری و ارتباط برقرار کند. بازاریابی محتوا یک روش بزرگتر از طریق فرآیند SEO است که بخشی از استراتژی بازاریابی دیجیتال است.

آژانس بازاریابی دیجیتال باید به خاطر داشته باشد که برنامه ریزی یک استراتژی محتوا که به طور مؤثر SEO را به عنوان بخشی از آن ادغام می کند ، نه تنها برای مخاطبان هدف بلکه برای گوگل و سایر موتورهای جستجو نیز کارایی دارد. در اینجا دلایلی وجود دارد که سئو و استراتژی محتوا موفقیت نزدیک در استراتژی بازاریابی داخلی و همچنین استراتژی برند را تضمین می کنند:

1. سئو می پرسد. پاسخ به محتوا

اول ، ایجاد لینک – شاید مهمترین عامل مورد توجه در استراتژی SEO شما باشد. به سادگی ، دریافت سایر وب سایت ها برای پیوند دادن به وب سایت شما ، ایجاد لینک نامیده می شود. چگونه کمک می کند؟ علاوه بر افزایش اقتدار سایت و رتبه بندی ، باعث افزایش مراجعه به سایت می شود. هنگامی که تعدادی بک لینک قابل اعتماد در وب سایت شما ایجاد می شود ، موتورهای جستجوگر اصلی صفحات وب سایت شما را بالاتر می کنند. بک لینک های مؤثر با محتوای با کیفیت عالی ساخته می شوند. چه چیزی به عنوان محتوای باکیفیت شناخته می شود؟ محتوای مناسب و قانع کننده ای که برای به اشتراک گذاری جالب و جالب است. هنگامی که مطالب شما قانع کننده است ، پتانسیل سایر سایتها برای بازگشت به وب سایت شما بیشتر است. راهکار دیگر برای بهبود رتبه وب سایت شما ، ایجاد پست های مهمان است. این پست ها در سایت های خارجی با اقتدار بالا با CV ارسال می شوند و باید به وب سایت شما بازگردند.

2. SEO را انجام می دهد. مطالب زیر است.

کلمات و اصطلاحات مهمی که به شما امکان می دهد محتوای شما و وب سایت خود را از طریق موتورهای جستجوگر مختلف (از جمله Google) پیدا کنند ، کلید واژه ها هستند. آنها مهمترین مؤلفه سئو هستند. هر مشاغل یا سایتی کلمات کلیدی منحصر به فردی دارند که مختص تجارت یا حوزه خود هستند استراتژی کلمات کلیدی شامل کلمات کلیدی و گروه های کلیدی در برچسب های عنوان ، URL ها و توضیحات متا می باشد تا افراد با جستجوی آن بتوانند به راحتی شغلی پیدا کنند. علاوه بر این ، کلمات کلیدی باید به عنوان بخشی از صفحات فرود و پست های وبلاگ در استراتژی محتوا گنجانیده شوند. در اصل ، SEO کلمات کلیدی را که توسط محتوا تحویل داده و در دسترس قرار می گیرد ، برنامه ریزی می کند.

3. سو برای همیشه. مطالب همچنان ارائه می شود.

SEO یک فرآیند یک زمانه دائمی نیست. این یک جریان مداوم است. به نگهداری مداوم احتیاج دارد. دلیل این امر است که گوگل دائماً خواستار محتوای جدید است. صفحات اخیراً به روز شده با محتوای خوب و نرخ بالاتر در SERP ها نمایه می شوند (صفحه نتایج موتور جستجو). به همین دلیل است که بیشتر بازاریابان B2B (تقریباً 72٪) و آژانس های بازاریابی دیجیتال نسبت به یک سال پیش محتوای بیشتری تولید می کنند. تنها راه هدفمند کردن و جذب مخاطبان شما ارسال منظم مطالب قانع کننده است.

می توان فراتر از این گفت که SEO و محتوا دو طرف یک سکه هستند. یکی بدون دیگری خوب کار نمی کند. یافتن تعادل عملی بین دو بخش یک استراتژی ورودی مؤثر است. این میزان ترافیک بیشتر می شود ، وب سایت شما را بالاتر می کند و مخاطبان هدف شما را مجبور می کند تا برای کسب اطلاعات بیشتر به عقب برگردند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 


منبع خبر: چرا بازاریابی محتوا و سئو دست به دست هم می دهند

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا