بازاریابی اینترنتی

چرا بازاریابی اینترنتی و الگوی تجاری مبتنی بر خانه هنوز کار می کنند

اگر چند ماه است که آنلاین هستید ، احتمالاً جنبه های مختلف بازاریابی آنلاین و تبلیغات آنلاین را مشاهده کرده اید. حتماً خوب ، بد و همه چیز را در بین آنها دیده اید. در ایجاد یک تجارت آنلاین چالش ها و موانع زیادی وجود دارد. در بسیاری از مواقع ، صاحبان مشاغل خود اشتغالی گرفتار پس انداز آنها نمی شوند و غالباً برای جاده سخت پیش رو ، قبل از شروع کار برای ایجاد یک تجارت آنلاین موفق ، آماده نیستند. من معتقدم که این دلیل اصلی عدم موفقیت بسیاری از تلاشها برای ایجاد یک تجارت آنلاین است. به دلیل تجربیات گذشته ، بسیاری از فرصت ها در مورد فرصت ایجاد یک تجارت آنلاین ، محصولی که دوستشان دارند و شرکتی که دوستشان دارند ، منفی هستند. بسیاری از چشم اندازها سعی در ایجاد یک تجارت آنلاین داشتند و در نهایت کاملاً کنار گذاشتند.

دلایل زیادی برای این وجود دارد. یکی از دلایل اصلی بالا بودن میزان عدم موفقیت در مشاغل جدید ، عدم موفقیت کارآفرینان مستقل و صاحبان مشاغل با چالش ها و موانع دشوار است که اغلب در هنگام تلاش برای ایجاد یک تجارت آنلاین به وجود می آید. این چالش ها و موانع دشوار و بسیار دشوار است. این باعث می شود بسیاری از مردم فکر کنند که مدل MLM اصلاً کار نمی کند. و این یک اشتباه قابل توجه است ، زیرا حتی اگر افراد ممکن است با ایجاد یک سازمان مستحکم با مشکل روبرو شوند که به آنها امکان می دهد درآمد باقی مانده مورد نظر خود را بدست آورند ، مدل MLM کار می کند.

با این حال ، برای ایجاد یک تجارت آنلاین موفق ، باید برخی از چالش ها و موانع موجود در ایجاد یک تجارت آنلاین را درک و پیش بینی کرد. دانستن چالش ها و پیش بینی آنها قبل از وقوع می تواند به صاحبان مشاغل ابزاری قدرتمند برای مقابله با موضوعات و حل مشکلات کمک کند.

واقعیت این است که ده ها میلیون نفر در آمریکا وجود دارند که به دنبال درآمد اضافی و پول اضافی هستند ، علاوه بر این میلیون ها نفر دیگر در سراسر جهان به دنبال فرصت هایی هستند که بتوانند درآمد اضافی کسب کنند.این امر به مهارت ، دانش و بینش برای ایجاد یک تجارت آنلاین موفق نیاز دارد. مربوط به تبلیغات آنلاین و تبلیغات آنلاین. ایجاد یک تفاوت بزرگ و ایجاد شکاف بزرگی بین افراد موفق و کسانی که نیستند. این یک پروسه است و گاهی اوقات روند بسیار طولانی می تواند باشد.

برای مبتدیان بازاریابی اینترنتی ، بسیار مهم است که شما دارای یک مربی با تجربه و بازاریاب اینترنتی باشید که بتوانند به شما کمک کنند. پشتیبانی اغلب دلیل عدم موفقیت مردم در بازاریابی شبکه ای است. بسیاری اوقات ، افراد حامی مالی خوبی ندارند و تیم خوبی برای مقابله با شرایط سخت هستند. داشتن یک اسپانسر عالی و یک تیم عالی علاوه بر داشتن یک شرکت قوی با کالاهای قانع کننده که مردم به آن نیاز دارند و می خواهند برای موفقیت در بازاریابی شبکه کاملاً حیاتی است.

پاتریک سن ژان

ایمیل: psaintjean1@gmail.com

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا