بازاریابی اینترنتی

چرا ایجاد محتوای عالی تنها استراتژی بازاریابی است که باید دنبال کنید

وقتی کلمات “بازاریابی آنلاین” را می شنوید ، چه چیزی به ذهن شما خطور می کند؟ رسانه های اجتماعی؟ فیس بوک؟ بهینه سازی موتور جستجو؟ وبلاگ ها؟ وردپرس؟ یا شاید به فکر تبلیغات آنلاین ، پرداخت هر کلیک و بازاریابی موتورهای جستجو باشید. من اعتقاد دارم که یک کلمه وجود دارد که همه با شنیدن اصطلاح “بازاریابی آنلاین” ، و آن کلمه “فکر می کنند” سخت “بازاریابی آنلاین دشوار است.

آیا تا به حال با یک guru بازاریابی آنلاین صحبت کرده اید؟ آیا آنها در هنگام بازاریابی آنلاین همان توصیه ، مبهم و کلی را نمی دهند؟ ابتدا به شما می گویند SEO را استخدام کنید ، سپس به شما می گویند که بلاگ کنید ، و بعد به شما می گویند از رسانه های اجتماعی استفاده کنید و بعد از اینکه همه این کارها را انجام دادید ، به شما می گویند که شما شروع به گرفتن ترافیک به سایت خود خواهید کرد. هر گورو بازاریابی دقیقاً همین حرف را می زند ، و توصیه ها همیشه مبهم است. حتی نکات عمیق در مورد بازاریابی آنلاین مبهم است. آیا تابحال مقاله ای درباره بازاریابی آنلاین خوانده اید؟ وقتی وقت آزاد دارید ، این کار را امتحان کنید. “استراتژی های بازاریابی آنلاین” را در گوگل تحقیق کرده و روی آن کلیک کرده و برخی از مقاله ها را می خوانید. لازم نیست به صفحه اول Google نگاه کنید. کافی است برخی از مقالات برتر Google را بازگردانید. این یک تمرین مقایسه و کنتراست است. پس از اتمام این کار ، متوجه خواهید شد که همه این مقالات یکسان به نظر می رسند. پاراگراف اول ، مختصراً درباره آنچه بازاریابی آنلاین است و دلیل اهمیت آن است ، ارائه می دهد. سپس لیست شروع می شود. اکنون که این تمرین را تمام کردید ، احتمالاً می فهمید که عناوین مقاله مشترکاتی دارند. همه آنها به عنوان یک لیست در ده مورد برتر طراحی شده اند. همه به این شکل به نظر می رسند: “7 استراتژی بازاریابی فیس بوک برای افزایش پایه طرفدار خود.” اکنون ، این مشکل نیست. من قالب ده بالا را دوست دارم. این باعث می شود مقاله برای خواننده جذاب تر شود. آنچه من در مورد بیشتر این مقاله ها دوست ندارم این است که تقریباً تمام ده لیست برتر یکسان هستند. همه استراتژی ها و مشاوره آنلاین را ارائه می دهند. منظورم سن من است؛ اینها خبرگان هستند! اینها نویسندگان حرفه ای هستند که برای برخی از بزرگترین شرکتهای جهان می نویسند. چرا اکثر مقالات یکسان هستند؟ زیرا دوباره ، بازاریابی آنلاین سخت است! هیچ کس دوست ندارد اشتباه کند یا توصیه های بدی ارائه نمی دهد. نویسندگان به سادگی همان توصیه ها و کلیاتی مبهم را که گورس بازاریابی گفته است می نویسند. من می توانم ادامه دهم ، و به خصوص ، وقتی صحبت از کارگاه های بازاریابی اینترنتی است ، اما من ادامه نمی دهم. من فکر می کنم شما آن را حلق آویز کرده اید.

در این مقاله ، قصد دارم کاری را انجام دهم که بندرت انجام داده ام. من قصد دارم نکات اصلی و مؤثر در زمینه بازاریابی آنلاین را برای شما بیان کنم. من کاملاً صادقانه خواهم بود. من استراتژی های منسوخ را برای شما ارائه نمی دهم که فقط برای گسترش مقاله من کار نکنند. این استراتژیها کار خواهند کرد. از کجا می دانم؟ زیرا من شرکتی را اداره می کنم و آنها در حال حاضر برای من کار می کنند. من در این زمینه تجربه دارم و اشتباهات زیادی را در بازاریابی آنلاین مرتکب شده ام بنابراین می دانم چه چیزی کار می کند و چه کار نمی کند. بنابراین بدون در نظر گرفتن موارد زیر استراتژی های بازاریابی آنلاین من است که قطعاً به تجارت شما کمک می کند تا در معرض شبکه بیشتر قرار بگیرد.

بازاریابی آنلاین مربوط به نوع محتوایی است که شما ایجاد می کنید. اول از همه ، بهترین استراتژی برای بازاریابی آنلاین ایجاد محتوا است. دست به پایین! مطمئناً ، لایک های فیس بوک ، توییتر و رسانه های اجتماعی در دیگر سایتهای محبوب رسانه های اجتماعی مانند پینترست ، اینستاگرام و Redit جالب هستند ، اما آیا آنها واقعاً سودهای تجاری را افزایش می دهند؟ در مورد آن فکر کنید ، چند بار به دلیل اینکه از پست فیس بوک آنها خوشتان آمده است ، از یک تجارت حمایت می کنید؟ دقیقا من معتقدم که رسانه های اجتماعی بسیار قدرتمند هستند اما فقط در صورت داشتن محتوای عالی کار می کنند. محتوا می تواند هر چیزی باشد. این می تواند از یک مقاله بسیار خوب نوشته شده به یک تی شرت مرسوم ، مد روز با بیان هوشمند از جلو باشد. محتوا واقعاً می تواند هر چیزی باشد. من معتقدم بیشتر مشاغل خارج از کشور فکر می کنند که فقط ارسال یک پست جذاب در فیس بوک در کنار تصویری چشم نواز ، باعث افزایش پایگاه مصرف کننده و در نهایت سود آنها خواهد شد. این درست نیست. اگر بازاریابی آنلاین بسیار آسان بود ، همه افراد ، از جمله افراد متوسط ​​، در زمینه بازاریابی آنلاین متخصص هستند. همه چیز در این جهان که ارزش آن را می گیرد ، سخت و زمان می برد. نتایج یک کمپین بازاریابی آنلاین مؤثر نیست. ایجاد محتوای عالی کار آسانی نیست؛ با این حال ، وقتی شما محتوای عالی ایجاد می کنید ، منابع زیادی در اختیار شماست که می تواند به ویروس شدن آن محتوا کمک کند. آیا تاکنون ویدئویی در فیس بوک یا یوتیوب دیده اید که صدها اشتراک و هزاران لایک دارد؟ دلیل ویروسی شدن فیلم به دلیل محتوا است. یک فرد متوسط ​​یک معامله گر بازاریابی نیست و بودجه رسانه های اجتماعی ندارد. همه آنچه که دارند تخیل آنهاست. این تنها چیزی است که شما برای ایجاد محتوای عالی نیاز دارید.

بنابراین ، اکنون که ما مشخص کردیم که ایجاد محتوای عالی بهترین استراتژی برای بازاریابی اینترنتی است ، قصد دارم نحوه ایجاد محتوای عالی را به شما نشان دهم. همانطور که قبلاً نیز اشاره کردم ، ایجاد محتوا با ارزش ویروسی آسان نیست. با این وجود منابع زیادی برای کمک به ویروس کردن محتوا وجود دارد. ایجاد محتوا واقعاً تنها بخش سخت است. ایجاد محتوای عالی نیاز به تحقیق دارد. شما باید در مورد روندهای جهانی فکر کنید. بسیاری از معلمان بازاریابی فکر می کنند تنها چیزی که می تواند ویروسی شود ، یک فیلم خنده دار از یوتیوب است و درست نیست. اگر خنده دار نیستید ، سعی نکنید بخندید. لازم نیست بامزه باشید به نقاط قوت خود بازی کنید. فقط باید خلاق ، پایدار باشید و از تخیل خود استفاده کنید. چیزهای زیادی در جهان وجود دارد که روند جالبی دارند. یکی را انتخاب کنید محتوا را در مورد موضوعی ایجاد کنید که برای شما مهم باشد. برای شما مهمتر است ، محتوا بهتر خواهد شد. قدم بعدی ایجاد محتوا از طریق رسانه های مردمی است. یک دلیل وجود دارد که فیلم ها بیشتر از یک مقاله از ویروسی استفاده می کنند. یک مقاله عالی می تواند ویروسی شود ، اما قطعاً مدت زمان بیشتری طول خواهد کشید. مردم از فیلم ها بیشتر لذت می برند؛ هیچ مطالعه ای در تماشای فیلم وجود ندارد. ویدیوی شما لازم نیست از نظر زیبایی زیبایی باشد و لازم نیست متخصص ویرایش ویدیو باشید. فقط باید جالب باشد و نگران نباشید ، همیشه می توانید در هنگام تهیه فیلم ، درباره ویرایش ویدیو و جلوه های ویژه اطلاعات کسب کنید. این دقیقاً علم موشکی نیست ، بلکه فقط برخی از تمرینات را می طلبد. قدم بعدی در ایجاد محتوای ارزشمند ویروسی ، ارتباط این محتوا با تجارت شما است. این ممکن است سخت ترین قسمت باشد ، اما اگر درست انجام شود ، یک تعویض بازی است. هدف نهایی تبدیل ها است ، چرا ، چرا باید مردم را از طریق محتوا تبدیل کنید؟ این اشتباهی است که بسیاری از معلمان بازاریابی مرتکب می شوند. محتوای عالی ممکن است فوراً سود شما را افزایش ندهد ، اما نباید. هدف از بازاریابی محتوا ، آگاهی از شغل شما است. درآمد در آینده خواهد بود ، نه بلافاصله. تا زمانی که مطالب مربوط به تجارت شما (به نوعی) باشد ، شما خوب هستید. قدم بعدی در نوشتن مطالب عالی این است که محتوای شما باید مشکلی را حل کند. مصرف کنندگان مشکلاتی دارند ، حتی اگر این مشکل نادانی باشد ، یعنی دانش کافی از یک موضوع خاص نیست. محتوای عالی مشکلات را حل می کند و مصرف کنندگان را روشن می کند. به همین دلیل محتوای عالی ویروسی می شود. مصرف کنندگان چیزهایی را که اخیراً آموخته اند با یکدیگر به اشتراک می گذارند زیرا همه افراد محرک درونی برای کمک به شخص دیگری که به آنها نیاز دارد ، دارند.

پس بیایید دوباره این کار را انجام دهیم . بهترین استراتژی برای بازاریابی اینترنتی است ایجاد محتوا عالی. پنج مرحله برای ایجاد محتوای عالی وجود دارد:

  1. موضوع روند را انتخاب کنید
  2. برای ایجاد محتوا از یک رسانه محبوب استفاده کنید (یعنی WordPress)
  3. محتوا را به تجارت خود پیوند دهید
  4. مطمئن شوید که محتوا مشکلی را حل می کند یا مصرف کنندگان را در مورد یک موضوع خاص روشن می کند.
  5. آخرین و آسانترین مرحله در این فرایند ، به اشتراک گذاری مطالب ، در هر مکانی است.

هنگامی که محتوا را به اشتراک می گذارید ، از هر راهی که می توانید به آن فکر کنید استفاده کنید. رسانه های اجتماعی ، وبلاگ ، یوتیوب ، روابط عمومی ، اطلاعیه های مطبوعاتی و غیره خسته نباشی محتوای عالی باید با جهان به اشتراک گذاشته شود. ببینید ، من به شما گفتم & # 39؛ من به شما نکاتی می گویم که واقعاً مؤثر هستند. در مورد سایر موارد دیگر مانند ایجاد بک لینک با نرم افزار خودکار متوقف نشوید. Google به هر حال از آن متنفر است ، اما موضوع دیگری برای یک روز دیگر است. مواظب باش!

صفحه آلن

خالق محتوا و مدیر بازاریابی آنلاین در PayPanther.com

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 


منبع خبر: چرا ایجاد محتوای عالی تنها استراتژی بازاریابی است که باید دنبال کنید

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا