بازاریابی اینترنتی

چرا امروز به بازاریابی آنلاین نیاز است؟

حضور آنلاین اکنون یک وسیله لازم برای ارتباط با برند است. نشاط رسانه های آنلاین باعث می شود در اثربخشی آن بی نظیر باشد. معرفی فن آوری های وب 2.0 به اینترنت با شیوه های جدید ارتباطات با درج تصاویر ، فیلم ها ، انیمیشن ها ، جغرافیایی و گپ های زنده در صفحات HTML آغاز شد. سکوهای به دست آمده ، رسانه ای غنی را ارائه می دهند که قادر به انتقال هر نوع اطلاعات و در نتیجه تبدیل شدن آن به ابزاری قدرتمند برای تبلیغات است. تمرکز بازاریابی سنتی روی بیلبورد ، تبلیغات تلویزیونی و رادیویی و توزیع بروشور در حالی که بازاریابی آنلاین شامل پیشتازان ، ایجاد ترافیک وب سایت و جذب مشتری است.

اساس پایگاه بازاریابی آنلاین رسانه های اجتماعی است ، یک مطالعه بازاریابی داخلی در سال 2012 می گوید 42٪ از بازاریابان آمریکایی می گویند که فیسبوک در مشاغل خود بسیار مهم یا مهم است. زیرا 80٪ از کاربران شبکه های اجتماعی در ایالات متحده ترجیح می دهند از طریق فیس بوک با مارک ها ارتباط برقرار کنند. بازاریابی یک بازی از اعداد است و سیستم عامل های رسانه های اجتماعی قبلاً این شماره ها را دارند. بازاریابی 101 دیکته می کند که مارک ها از شماره ها پیروی می کنند.

قدرت رسانه های اجتماعی فراتر از بازاریابی است. کاربران می توانند با پرسیدن سؤال و اظهار نظر در مورد تبلیغات و پیام های مختلف ، با برند ارتباط برقرار کنند. این یک سیستم بازخورد برای بازاریاب ها فراهم می کند که به آنها امکان می دهد در آینده تبلیغات بهتری نشان دهند. از طرف دیگر ، مصرف کنندگان احساس می کنند که مارک ها به آنها بسیار نزدیک هستند و بنابراین رضایت روانشناختی را ایجاد کرده و مشتری های مکرر را ایجاد می کنند. بازاریابی آنلاین در واقع بیش از تبلیغات تجاری (B2B) در محصولات مصرفی نفوذ می کند ، این ناشی از تعامل یک به یک بین مارک ها و مصرف کنندگان است. با این وجود ، بازاریابی آنلاین از طریق ایده ایجاد افراد شخصی و مارک مدیریت ابتکارات با هدایت مصرف کننده ، در برندسازی مصرف کننده (C2C) نیز مؤثر است.

جنبه جدید بازاریابی آنلاین توانایی سنجش اثربخشی یک کمپین است. از طریق شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک ، بازاریابان می توانند برداشت های ایجاد شده توسط یک تبلیغ را با تعداد افرادی که دوست دارند ، آزمایش کنند. سایر معیارهای در دسترس بازاریابان آنلاین شامل تعدادی از افراد است که پیوندی را برای تبلیغات به اشتراک می گذارند ، آنچه مردم در مورد یک محصول خاص می گویند ، و اثر برجسته ایجاد شده توسط تبلیغات است. با پیشرفت فن آوری های داده کاوی ، داده های تولید شده توسط مصرف کننده می توانند در یک مارک / محصول خاص تجزیه و تحلیل شوند تا روندهای آینده را پیش بینی کنند یا الگوهای هزینه را آشکار سازند.

خرده فروشی صنعت برتر است که از طریق فیس بوک در آمریکا مشتری های بیشتری کسب کرده است و به دنبال آن آموزش و صنعت و فناوری نیز به آن اختصاص داده شده است ؛ به رسانه های اجتماعی تلفن همراه منتسب است و از این رو مردم از هرجای دیگر خرید می کنند و همچنین به دنبال اطلاعات ترافیکی هستند. درصد در سراسر جهان ، دسترسی به بازاریابی آنلاین از طریق تبلیغات مبتنی بر پیام کوتاه را گسترش می دهد از میان 6 میلیارد تلفن که در حال حاضر استفاده می شود ، 44 درصد گوشی های هوشمند هستند و بازاریابان هم اکنون تبلیغاتی با محتوای غنی را برای این تلفن ها به نمایش می گذارند. بهینه سازی مطابقت با نرخ تبدیل تبدیلی با به روزرسانی وضعیت فشرده و پست های وبلاگ ، بازاریابی آنلاین مقرون به صرفه ترین وسیله برای دستیابی به مخاطبان گسترده تری در کمترین زمان و دریافت بازخورد فوری را ارائه می دهد.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 


منبع خبر: چرا امروز به بازاریابی آنلاین نیاز است؟

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا