بازاریابی

چرا استراتژی بازاریابی دیجیتال شما بدون SEO کار نخواهد کرد

بازاریابی دیجیتال فرایند استفاده از کانالهای دیجیتال برای بازاریابی و تبلیغات محصولات و خدمات است. این تلاش ها برای ایجاد علاقه مخاطبان هدف شما و تبدیل آنها به فرصت های فروش استفاده می شود.

SEO ، بازاریابی موتور جستجوگر (SEM) ، بازاریابی محتوا ، بازاریابی تاثیرگذار ، اتوماسیون محتوا ، بازاریابی کمپین ، بازاریابی تجارت الکترونیکی ، بازاریابی رسانه های اجتماعی ، بازاریابی مستقیم ایمیل ، کتابهای الکترونیکی ، دیسک های نوری و بازی ها و غیره. بنابراین ، برخی از نمونه های بازاریابی دیجیتال.

با این حال ، این مقاله به طور خاص در مورد اهمیت سئو بحث خواهد کرد.

SEO یا SEO عملی است که از تکنیک های پذیرفته شده برای افزایش رتبه وب سایت در نتایج موتور جستجو استفاده می کند. این بهترین روش تضمین می کند که وب سایت نسبت به نتایج جستجوی طبیعی ترافیک بیشتری کسب کند.

توجه: روش هایی مانند استفاده از تبلیغات پولی برای ترافیک از موتورهای جستجو بخشی از سئو نیست زیرا تبلیغات بخشی “عادی” از نتایج جستجو نیستند. این روش ها تحت SEM قرار دارند.

در زیر ، سه دلیل برای مهم بودن SEO در وب سایت شما را برای شما بیان می کنم.

1) سئو توجه را به مؤثرترین ابزار فروش شرکت متمرکز می کند

مؤثرترین ابزار فروش شرکت دارای چه مواردی است؟ وب سایت شما!

همیشه باز است – 7 روز در هفته ، 365 روز در سال ، هرگز به مرخصی بیمار نیاز ندارد و یا برای کار دیر می رسد. فروش ، فروش و انتخاب ها را بدون هیچ زحمتی پشت سر می گذارد. وب سایت شما “کارمند ایده آل” است زیرا به طور موثر چند وظیفه ای دارد و همزمان با هزاران مشتری بالقوه آدرس می دهد.

سئو توجه مخاطبان هدف شما را به خود جلب می کند و آنها را به سمت “کارمند ایده آل” سوق می دهد.

2) SEO به افراد امکان می دهد وب سایت شما را پیدا کنند

اولین نقطه تماس مخاطبان آنلاین شما وب سایت شما است. با این حال ، مگر اینکه افراد بتوانند آن را پیدا کنند ، وب سایت شما به همان خوبی مناسب نیست که آن را داشته باشد.

یکی دیگر از دلایلی که موتورهای جستجوگر نیاز به بهبود وب سایت شما دارند ، نقشی است که آنها در بازاریابی دیجیتال ایفا می کنند.

Google به صورت محرمانه شناخته شده است ، بنابراین ما آخرین آمار را نمی دانیم. با این حال ، در سال 2012 این امپراتوری اعلام کرد که روزانه 3 میلیارد سؤال دریافت می کند! بنابراین 90 میلیارد در ماه یا 1.1 تریلیون جستجو در سال!

بنابراین SEO را با خطر خود نادیده بگیرید.

Seo شغل ، یادداشت ها و دوست داشتنی شما را می گیرد.

3) سئو اعتبار ایجاد می کند

SEO می تواند مارک شما را قوی تر ، مشهور تر کند و بتواند دسترسی آن را افزایش دهد. هدف شما باید این باشد که وقتی افراد در Google برای یک کلمه کلیدی مرتبط با شغل خود در Google جستجو می کنند ، در بالای نتایج ظاهر شود.

اگر بتوانید به این هدف برسید ، مشتریان بالقوه به طور خودکار اعتقاد دارند وب سایت شما بهترین محصول یا خدمات مورد نظر خود را تبلیغ می کند.

امروزه ، همه فقط “آن را Googles می کنند”. اگر وب سایت شما در بالای لیست نتایج ظاهر شود ، اعتبار شما به طرز چشمگیری افزایش می یابد.

البته در مورد اهمیت SEO از دلایلی که در بالا گفته شد چیزهای زیادی وجود دارد. درست همانطور که بازاریابی دیجیتال بسیار بیشتر از سئو است. با این حال ، این مقاله به عنوان مقدمه ای مفید برای موضوع مورد استفاده قرار می گیرد.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 


منبع خبر: چرا استراتژی بازاریابی دیجیتال شما بدون SEO کار نخواهد کرد

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا