بازاریابی

چرا استخدام خدمات بازاریابی دیجیتال بیش از هر زمان دیگری مهم است

بحران پس از بحران

با توجه به اینکه بسیاری از افراد در سراسر جهان هنوز از این موضوع تعجب می کنند که بحران COVID-19 چه زمانی فروکش می کند ، سازمان ها و مارک های تجاری آنها نیز با عدم اطمینان و چالش های اقتصادی روبرو هستند.

بلایای طبیعی ، ناآرامی های سیاسی و بیماری ها از مهمترین عوامل نگرانی طی چند دهه گذشته بوده است. با گذر از بحران پس از بحران ، فشار بر شرکت ها برای انطباق و برقراری ارتباط با مصرف کنندگان افزایش می یابد. تداوم تجارت ، راه اندازی محصول و البته رفاه کارمندان و مصرف کنندگان باید مورد توجه قرار گیرد.

بازاریابی دیجیتال ابزاری اساسی برای هر سازمانی به ویژه در مواقع بحرانی است. سرمایه گذاری در خدمات بازاریابی دیجیتال بیش از هر زمان دیگری مهم است و ممکن است عامل تعیین کننده بقای شرکت شما باشد.

اهمیت بازاریابی دیجیتال

با ادامه موانع جلوگیری از اقدامات رو در رو و لغو رویدادها و کنفرانس های حضوری که در آینده قابل پیش بینی است ، سازمان ها باید بودجه های بازاریابی را به سمت بازاریابی محتوا ، سئو و سایر کمپین های دیجیتالی تغییر جهت دهند.

مشاغل می توانند با یک به روزرسانی ساده وب سایت یا یک کمپین جدید رسانه های اجتماعی متمرکز بر کارگران از راه دور ، به مخاطبان جدید دسترسی پیدا کنند.

از جمله مزایای فراوان گسترش استراتژی بازاریابی دیجیتال:

  • مقرون به صرفه تر از تبلیغات سنتی است.

  • به خصوص در ایجاد آگاهی از برند قدرتمند است.

  • هنگامی که به درستی سازماندهی شود ، استراتژی های بازاریابی دیجیتال اعتماد به نفس را در مصرف کنندگان ایجاد می کنند و در نتیجه ، فروش با سرعت بیشتری تغییر می کند.

  • یک استراتژی بازاریابی اینفلوئنسر نه تنها به نفع برند و شرکت است ، بلکه محتوای دیجیتال مبتنی بر تحقیق می تواند مزایایی را برای رفاه عمومی مصرف کنندگان فراهم کند.

قاعده جدید

به مشتریانی که فقط انگشت شست پا را در صحنه بازاریابی دیجیتال پوشانده اند ، احتمالاً در این بحران فرصت بازاریابی خواهند داشت. با این حال ، این احتمال نیز وجود دارد که آنها به سختی سطح فرصت های بی پایان را که باعث زنده شدن استراتژی های بازاریابی و تحریک بازگشت سرمایه می شوند ، خراشیده کنند.

بازاریابی دیجیتال فقط توسط شرکت های کوته فکر که در برابر تغییر مقاومت نشان می دهند و به روال معمول خود به کار خود بازمی گردند ، به عنوان یک برنامه اقتضایی دیده خواهد شد. اما شرکت های آینده نگر خواهند فهمید که ارزش درازمدت را – در مواقع بحرانی و آرامش – فراهم می کنند و آن را در استراتژی بازاریابی خود که در حال پیشرفت است ، لحاظ می کنند.

همانطور که اوضاع به حالت عادی برمی گردد – حتی اگر طبیعی باشد همانطور که بسیاری انتظار دارند – برنامه ها و استراتژی های تجاری برای همیشه تغییر خواهند کرد. تأثیر انسانی این بحران قابل اغماض نیست. با این حال ، یک مزیت مهم که در یک بحران خوشبختانه به دست آوردیم ، ارتباطی است که بازاریابی دیجیتال فراهم می کند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا