اخبار بازار

چالش foobar Google – کاما

یک روز در حال جستجو بودم ، ناگهان صفحه جستجو پرید و با طرح جالب صفحه ، گفتم که شما از Google Power Challenge استقبال می کنید و می خواهید مشارکت کنید یا نه ؟!

این ترکیب به قدری جالب بود که من می توانم ببینم که قرار است چه کاری انجام دهم و بقیه را جستجو کنم.

من جستجو کردم ، آنها به طور خلاصه می گویند؛

Google شما را بر اساس سابقه جستجو و فعالیت خود ، شما را به چالش چالش دعوت می کند ، که شامل 5 مرحله و 9 مسئله برنامه نویسی است.

اگر مرحله 3 را کامل کنید ، یک فرم برای جزئیات شما باز می شود و پرونده شما برای همکاری بیشتر به یک متخصص Google ارسال می شود!

به عنوان مثال ، در اینجا چیزی در مورد google foobar نوشت:

Google Foobar Challenge چیست؟
Google Foobar چالش تجاری Google است. نکته جالب در مورد foobar این است که همه نمی توانند چالش را باز کنند ، فقط تعداد معدودی دعوت را می پذیرند.
Google تاریخچه جستجوی شما و الگوهای خواندن را تجزیه و تحلیل می کند و اگر شرایط خاصی را رعایت کنید ، این سفارش را برای شما ارسال می کند. هیچ کس نمی داند این الگوهای چیست یا چگونه می توانند در این چالش قفل شوند. اما آنچه ما می دانیم این است که بسیاری از توسعه دهندگان برای این چالش استخدام شده اند.
بنابراین من بر روی دکمه “می خواهم بازی کنم” کلیک کردم و آن را به یک صفحه جدید با یک رابط پوسته مانند UNIX هدایت کرد. مجبور شدم امضا کنم تا پیشرفت خود را حفظ کنم.
چالش فوبار از پنج سطح تشکیل شده است. هر سطح از چندین مشکل تشکیل شده است که برای آن شما نیاز به نوشتن یک راه حل در پایتون یا جاوا دارید. با افزایش شما مشکل افزایش می یابد. بعد از مرحله 3 ، از شما می خواهد که اطلاعات تماس خود را پر کنید و اگر دوست دارید ارسال شما را دوست داشته باشید ، می توانند برای مصاحبه با شما تماس بگیرند. بیایید تمام سطوح را طی کنیم.

در اینجا پست آمده است:

بنابراین. شما سفارش Foobar را در Google دارید. اول از همه ، تبریک در این باره ، باید بدانید که این یک سفارش معمولی نیست بلکه ویژه ای است که گوگل فقط برای برخی از توسعه دهندگان خاص ارسال می کند.
اکنون می دانیم که Fobar دعوت عجیب گوگل است ، اما من می خواهم با جزئیات بیشتر در مورد آن صحبت کنم. بنابراین بیایید تمام سؤالاتی را که به ذهن متبادر می شویم ، بررسی کنیم.
Google Foobar چالش تجاری مخفی Google است. Google از این مسئله برای استخدام برخی از بهترین توسعه دهندگان در سراسر دنیا استفاده می کند که فکر می کنند با سازمان خود به خوبی مطابقت دارند. بسیاری از توسعه دهندگان Google از طریق این چالش استخدام استخدام شده اند.

آدرس های google.com/foobar و foobar.withgoogle.com با هم ظاهر می شوند.

اگر به من ضربه بزنید می خواهم بازی کنم ، وارد محیطی مشابه ترمینال لینوکس می شوید که دستورات محدودی دارد. مهمترین این دستورات شامل موارد زیر است:

فرمان درخواست: در صورت برطرف کردن چالش فعلی ، چالش جدیدی را درخواست کنید

دستورات گربه و ls: معادل آنها بدون سوئیچ

ویرایش دستور: برای حل این مشکل ، شما باید با استفاده از دستور edit ، فایل zgjidh.py یا çares.java را باز کرده و آن را ذخیره کنید.

تأیید دستور: عملکرد راه حل خود را برای شرایط مختلف و داده های ورودی مشکل بررسی کنید

یک فرمان ارسال کنید: برای حل مشکل خود وارد شوید ، باید تمام تست های موردی را تأیید کرده و قبول کنید

شما یک مرد مذهبی هستید که به مقر فرمانده لامبا نفوذ کرده و می خواهید سیاره بانی را با کمک دستگاه قیامت LAMBCHOP نابود کنید! 😱 و می خواهید آنجا خرابکاری کنید!

در اینجا پنج مرحله وجود دارد که می توانید برای شروع روند آماده سازی برای مدیتیشن در پایتون یا جاوا استفاده کنید.

  • مرحله 1: یک شماره و دو روز طول می کشد.

شما باید اولین مرحله را با موفقیت انجام دهید تا فرآیند در حساب کاربری خود ذخیره کنید و در روزهای بعدی ادامه دهید.

  • مرحله 2: هر دو مشکل و سه روز وجود دارد
  • مرحله 3: هر سه چالش و 4 روز وجود دارد

با جستجوی این مرحله یک فرم ثبت نام پروفایل برای شما باز می شود و مشخصات و راه حل های شما برای بررسی به یک متخصص Google ارسال می شود.

  • مرحله چهارم: هر دو دو چالش و هر روز 15 روز وجود دارد
  • مرحله 5: چالش و 22 روز است

هرچه پیش بروید ، این چالش ها پیچیده تر و بی معنی تر می شوند و اتفاق می افتد که مطمئن باشید الگوریتم و کدی که تایپ و آزمایش کرده اید صحیح هستند ، اما به عنوان مثال 2 مورد آزمایش را پشت سر نمی گذارد. (برای تأیید کلیه تأیید لازم است)

گوگل مطمئناً می داند که من یک برنامه نویس Python یا Java نیستم! نه این که من ممکن است یا شاید ننوشته‌ام ، اما تخصص من معمولاً در این زمینه نیست.

جستجوی من در دو سال گذشته بیشتر در زمینه ویرانگرها و زیرساختها بوده است و من هنگام باز کردن گوگل پاور ، به دنبال مسائل مربوط به احراز هویت ssh بودم.

راه دیگری برای شرکت در چالش فوبار وجود دارد:

پس از حل مراحل 2 و 4 ، یک کد دعوت نامه دریافت خواهید کرد که با کمک آن می توانید سایر دوستان خود را به این چالش دعوت کنید.

پس از مرحله 5 ، درخواست جدید چالش باز است ، اما من هنوز سعی نکرده ام با حل و فصل کد سفارش جدید چالش های جدید را حل کنم.

نمونه ها و پاسخ تقریبا همه سؤالات بصورت آنلاین در دسترس است.

کد جاوا یا پایتون را بدست آورید ، در محیط خود چسباندن و تست کنید. در صورت صحت ، الگوریتم را بررسی کنید و راه حل را ببینید.

کد دیگری را برای همین مشکل دریافت کنید و همین کار را انجام دهید.

با توجه به زمان ، بهترین الگوریتم و راه حل را انتخاب کنید ، یا خود آن را ارائه دهید و کد را به زبان خود پیاده سازی کنید.

من جستجو کردم و آنها می گویند تا یک ماه پس از تکمیل فاز 3 و پر کردن فرم مشخصات ، گوگل با شما تماس خواهد گرفت ، حتی اگر ایران در کشورهای خود بود ، من نمی دانم چنین شرایطی برای ملت ما چقدر واقعی است.

با این حال ، اگر شما یک استعداد برجسته باشید ، حتی کف جهنم نیز شما را دنبال خواهد کرد.

تنها کاری که می توانید انجام دهید نمایش یک پیام رمزگذاری شده است که می توانید با استفاده از این کد آن را باز کنید و شامل یک فرهنگ لغت 5 جعبه ای است که هر کلمه کلیدی دارای مقداری است که یک کلمه متفاوت است.

واقعیت این است که فکر می کنم چالش اصلی این است که در حال حاضر با آن 10 کلمه چه باید کرد؟

به نقل از foobar ، مطابق ویکی پدیا:

اصطلاحات foobar (/ ːfuːbɑːr /) ، یا foo و دیگران به عنوان متغیرهای متا نحو و اسامی متغیر مکان در برنامه نویسی کامپیوتر یا اسناد مربوط به رایانه استفاده می شوند. آنها برای نامگذاری اشخاصی از قبیل متغیرها ، عملکردها و دستوراتی که هویت دقیق آنها مهم نیست و برای ارائه ارائه می شوند ، مورد استفاده قرار گرفتند فقط برای نشان دادن یک مفهوم.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه اخبار بازار کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا