بازاریابی

پیگیری – آیا واقعاً کارکنان فروش این کار را انجام می دهند؟

اگر تا به حال چرخه فروش را گذرانده اید ، احتمالاً قبل از خرید شخصی ، مخاطب اصلی را شنیده اید که به هفت مخاطب نیاز دارد. من نمی دانم که آیا این واقعاً صحیح است ، اما او احتمالاً در توپ است. البته برخی از آنها سریعتر خریداری می کنند ، برخی دیگر ممکن است بیش از هفت مخاطب داشته باشند. پیامی که البته در چرخه فروش تدریس می شود این است که مبلغ پرداختی برای ادامه آن دارد. اما من می خواهم شرط بندی کنم که در بسیاری از سازمان ها ، رسیدن به هفت یا بیشتر پیروان یک هدف اعلام شده است نه یک واقعیت.

این فقط دلیل خوبی برای در نظر گرفتن کاربرد سیستمها برای ارتباط با مشتریان بالقوه در طول زمان است.

طی یک دهه و نیم گذشته ، این موضوع برای بسیاری از مشاغل که حداقل بخشی از این روند را تبدیل به پاسخ دهندگان خودکار کرده اند که کسل کننده را نمی دانند ، تا حدودی آسانتر شده است. ایمیل ممکن است به اندازه تماس تلفنی کارمندان فروش شما شخصی نباشد. اما اگر برنامه داشته باشید ، این اتفاق خواهد افتاد. ارتباط برقرار خواهد شد. این هر هفته ، 3 روز یا هر آنچه تصمیم می گیرید ، دوام خواهد داشت. این می تواند برای ماهها و حتی سالها پیش آماده شود.

یکی از مزایای این ایمیل ها این است که آنها نام شما را در مقابل مشتریان بالقوه نگه می دارند. dotting ، dotting و dotting معمولی برای ایمیل هایی کار می کنند که به روشنی قابل شناسایی هستند حتی اگر گیرنده آنها را باز نکند. حداقل پیام “از” به شما امکان می دهد مشتری بالقوه هنوز وجود داشته باشد و نام شما را اجرا کند.

اگر بتوانید آن را باز کنید بسیار مفید است. برای انجام این کار ، شما باید مطالب ارزشمندی را بخوانید. برای اکثر موارد فروش ، بحث منظم در مورد مزایا ممکن است سودمندتر باشد. یکی دیگر از فرصتهای بالقوه قانع کننده ، مجموعه ای از توصیفات است. به طور خلاصه ، ترکیب این دو می تواند مؤثرترین باشد.

لازم است همه این ایمیلها با یک فراخوان به عمل بسته شوند و گیرنده را ترغیب کند تا برای اطلاعات بیشتر فراخوانی کند ، آنها را به ترتیب بعدی پیگیری فعال ، شخصاً توسط تیم فروش شما بازگرداند.

آنها همچنین باید گزینه قانونی لازم برای لغو اشتراک را درج کنند. با این روش ، شما برای گیرنده روشن خواهید کرد که ایمیلی که برای شما ارسال می شود ، یک ایمیل اسپم نیست بلکه یک ایمیل تجاری ارزشمند است.

همچنین ایده آل است که ایمیل های خود را با استفاده از نام سرب هر از گاهی در خود ایمیل شخصی سازی کنید. این کار با کدهای حفره یا سوراخ محل ارائه شده توسط کلیه خدمات IVR آسان است.

اگرچه ممکن است این شامل موارد زیادی به نظر برسد ، اما در صورت کوتاه بودن هرچه ممکن باشد خود ایمیل به طور کلی بهتر خواهد بود. استثنائاتی در این مورد وجود دارد ، بنابراین اگر پیام شما نیاز به طولانی شدن دارد ، این کار را انجام دهید. اما به طور کلی ، یک دوره کوتاه مدت طولانی را انتخاب کنید.

باید به دنباله ایمیل های خود فکر کنید. اولین ایمیل برای تنظیم لحن لازم است ، آنها را از پیامهای مداوم ارسال شده آگاه سازید و نحوه عدم اشتراک در هر زمان را با دقت فاش کنید. همچنین باید در مورد ارزش بخار حاصل از ایمیل از وعده بزرگی استفاده کند. ارائه آن به عنوان اشتراک رایگان یا یک دوره آنلاین کوچک ممکن است به باز کردن و خواندن آن کمک کند.

ایمیل به اندازه تماس فروشنده نمی تواند خوب باشد. از طرف دیگر ، پیگیری منظم اطمینان از چشم اندازهای علاقه مند گاه به گاه می تواند معنی دار باشد. به درستی اجرا شده و یک روش عالی برای آموزش مشتریان بالقوه در مورد مزایای محصول یا فرآیند شما. هنگامی که مشتری بالقوه آماده جدی پیشروی باشد ، از قبل می داند چه کسی با شما تماس می گیرد و مزایایی که ارائه می دهد وجود دارد.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd tinyurl.com plink.ir g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا