دانش و فناوری

پیش فروش ناتینگ فون ۱ در هند به زودی آغاز خواهد شد

مدتی است که شایعات زیادی درباره اولین گوی برندهای هوشمند ناتینینگ که بنیان برآن کارل پی است، شنیده‌های. ویا حالا تا دیدن این دستگاه، فاصله زیادی داریم و پیش فروش ناتینگ فون ۱ در هند به زودی آغاز خواهد شد. اینجا هنوز چیزی نیست. مانند ترنجی همراه باشید.

فیش فروش ناتینینگ فون ۱ در هند

هوشی هوشمند مورد انتظار نااتینگ، یعنی Nothing Phone (1) برای پیش‌سفارش در هند عرضه شده است. اینجا هنوز چیزی نیست

ناتینگ فون (1) در پایگاه داده بنچمارک Geekbench مشاهده شده است. Geekbench کسی را به عنوان دوست اضافه نکرده است. قابل ذکر است که سایر جزئیات پیرامون فون (1) به صورت آنلاین منتشر می شود. هنوز چیزی برای دانلود در اینجا وجود ندارد. م ی ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل لل لللل این طراحی در اوایل این هفته فاش شد.

فیش فروش ناثینگ فون ۱ در هند

چراغ‌های LED چشم نواز پشت دستگاه، موارد مرتبط با شارژ باتری، اعلان‌ها، زنگ زدن و قابلیت‌های دیگری را نشان می‌دهند. ک نایتینگ به زودی به علاقه مندی در هند اجازه می‌دهد تا فون (۱) را از طریق Flipkart پیش کنند. حالا دیگر جزئیات مختلف درباره تلفن (۱) برند Nothing مانند یک راز نیست و هر روز اخبار در دسترس بودن Nothing Phone (1) در Flipkart آخرینا توسط افشاگری به نام Mukul Sharma تایید شده است.

فیش فروش ناثینگ فون ۱ در هند

بنابراین، Nothing Phone (1) رای پیش‌سفارش در هند از طریق Flipkart در دسترس خواهد بود. جالب اینجاست که نایتینگ برای عرضه اولین گوشی هوشمند خود، از وان پلاس پیروی می‌کند. دقیقاً مانند OnePlus One، فون (۱) فقط به صورت دعوت‌نامه ارائه می‌شود. ب ر ریافت کیشسفارش فون (۱) را دریافت کنید. در مرحله بعد، یک کد دعوت برای پیش‌سفارش از طریق ایمیل دریافت کرد.

چ 91mobiles گفته است که هیچ راه دیگری برای دسترسی به این دستگاه وجود ندارد. در مرحله بعد، باید ۲۰۰۰ روپیه برای دعوت نامه پرداخت کنید. با این حال، این مبلغ قابل استرداد است. همچنین می‌توانید هنگام خرید این دستکاه، یک تخفیف ویژه برای لوازم جانبی فون (۱) دریافت کنید. در واقع شما می‌توانید از پیشنهادات انحصاری پیش خرید این دستگاه استفاده کنید.

فیش فروش ناثینگ فون ۱ در هند

به گفته GizChina، کارت پیش‌سفارش فون (۱) تنها یک تضمین شده است. این پیش‌سفارش تضمین می‌کند که می‌توانید آنی گوشی هوشمند را پیش خرید کنید. زمانی که دستگاه برای خرید در موقعیت قرار می گیرد، می توانید آن را خریداری کنید. ررداخت مبلغ ۹ باقیمانده، باید در ساعت شب ۱۲ جولای وارد Flipkart شوید. نایتینگ ۲۰۰۰ روپیه را که قبلا پرداخت کرده‌اید، به شما بازخواهد گرداند. این مبلغ صرفاً پیش‌سفارش شما برای خرید Nothing Phone (1) را تایید می‌کند.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا