پیش بینی آینده استخراج بیت کوین توسط ChatGPT

براساس پیش بینی آینده استخراج بیت کوین توسط ChatGPT حدود سال 2140 این امر خاتمه یافته و سپس هیچ پاداشی برای استخراج کنندگان بیت کوین ارائه نمی شود.
اعطای پاداش های بلاک یکی از روش های تشویق استخراج کنندگان بیت کوین بوده که بعد از انجام موفق عملیات ماینینگ یک بلوک، به ماینرها داده می شود، هم اکنون 6.25 بیت کوین پاداش این فرآیند است. با این وجود با هر چرخه هاوینگ (halving)، پاداش بلوک به میزان 50٪ کاهش خواهد یافت. به عنوان نمونه، پس از هاوینگ در سال 2024، ماینرها جهت استخراج موفقیت آمیز یک بلوک، تقریباً در حدود 3.125 بیت کوین به دست خواهند آورد.
از طرفی پس از اتمام روند اعطای پاداش ماینینگ طبق پیش بینی آینده استخراج بیت کوین توسط ChatGPT ماینرها صرفاً از طریق کارمزد تراکنش های شبکه بیت کوین پاداش دریافت می کنند. همچنین علاوه بر اتکا به کارمزد تراکنش، استخراج کنندگان به علت افزایش رقابت باید اقدامات لازم برای توسعه تجهیزات خود را نیز انجام دهند. در بین احتمالات گوناگون، به باور ChatGPT ماینرها احتمالاً گزینه های جایگزین ارزهای دیجیتال را جهت دستیابی به فرصت های استخراج سودآور مورد بررسی قرار خواهند داد.
بیشتر بخوانید: افزونه ChatGPT سولانا معرفی شد؛ انجام تمام مبادلات رمزارزی با چت بات هوشمند
پیش بینی آینده استخراج بیت کوین توسط ChatGPT
لازم به ذکر است که بیت کوین یک توکن غیرتورمی بوده و عرضه آن برای همیشه ثابت باقی خواهد ماند. به همین جهت، ChatGPT نیز اعتقاد دارد که امکان ثبت عملکردی همچون طلا را به عنوان یک ذخیره ارزش دارد. طبق پیش بینی هوش مصنوعی ChatGPT قیمت بیت کوین احتمالاً تا سال 2100 به 1 میلیارد دلار و تا سال 2140 به 10 میلیارد دلار دست پیدا کند.

افزون بر این، براساس گمانه زنی های این چت بات سال 2140 درواقع سال پایان تورم بیت کوین بوده و نیز با کمبود دارایی انطباق پیدا خواهد کرد. بنابراین، با افزایش تقاضا و کمبود آشکار دارایی، قیمت آن به مقادیر نجومی و عجیبی خواهد رسید.
مؤسسات مختلف همچون Ark Invest نیز طی پیش بینی های خود تا سال 2030، قیمت بیت کوین را 1 میلیون دلار تخمین می زنند و پس از آن احتمالاً قیمت بیت کوین از 1 میلیارد دلار هم بیشتر خواهد شد.
بیشتر بخوانید:

    قرارداد رمزارزی استقلال با بازیکنان جدید در فصل آینده؛ ترفند دور زدن مقررات جدید!
    ماینرهای توقیف شده به صاحبانشان بازگردانده می شوند!
    لیست رمزارزهای غیرقانونی توسط SEC بروز شد؛ تهاجم همه جانبه به رمزارزها

دیدگاه شما در خصوص پیش بینی آینده استخراج بیت کوین توسط ChatGPT چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ای جی مارکت دنبال کنید.
 

دکمه بازگشت به بالا