دانش و فناوری

پیشنهاد ایلان ماسک برای خرید توییتر به قیمت ۴۱ میلیارد دلار

هنوز تعداد زیادی از خبر شوکه کننده چند وقت پیش که در آن ایلان ماسک ۹ درصد از سهامیتر. اما حالا گویا وضعیت عوض شده و پیشنهاد ایلان ماسک برای خرید توییتر به قیمت ۴۱ میلیارد دلار است. مانند ترنجی همراه باشید.

ایشنهاد ایلان ماسک برای خرید توییتر با مبلغی بسیار گزاف…!

همین چند روز پیش، زمانی که ایلان ماسک حتی با داشتن 9.1 درصد از سهامی که خود شخصا خریداری کرده بود، به هیئت مدیره توییتر نپیوست، یکی از تحلیلگران گفت که این یک حرکت تاکتیکی از سوی ماسک بوده است. زیرا به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره، او باید می‌شود تا سقف سهام خود را به اندازه کاهش دهد. اما اگر او در بین اعضای هیئت مدیره نباشد، آزاد خواهد بود که تمام توییتر را بخرد. منظور از ایلان ماسک هم همین بوده است

ماسک به عنوان ثروتمندترین مرد جهان با دارایی 273 میلیارد دلاری، می‌توانئل ت ت ت امروز صبح مدیر عامل تسلا اعلام کرد که پیشنهاد خرید این شرکت را به قیمت 41 میلیارد دلار یا 54.20 دلار برای هر دلار می دهد. اگر تا به حال یک عکس شلیک نکرده اید، باید آن را امتحان کنید.

ایشنهاد ایلان ماسک برای خرید توییتر

ماسک می‌گوید که پیشنهاد خود را برای توییتر افزایش نمی‌دهد. وی در حین حضور در پادکست جو روگان، دیگ دودی معروفی را می‌کشید. و نرب ی د د د د د د……….

این مولتیلر گفته است که توئیتر پتانسیل فوق العاده است و من آن را باز می‌کنم. ه ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ماسک در نامهای به برت تیلور، رئیس توییتر نوشته است: از زمانی که سرمایه گذاری خود را انجام دادم، اکنون متوجه شده ام که این شرکت نه رشد می کند و نه به این الزام اجتماعی در شکل عمل فعلی می کند. توییتر باید به یک شرکت خصوصی تبدیل شود.

حالا توییتر چند انتخاب دارد. این شبکتی هیم میتوواند سعی کند با عرفه کردن خندر بروتش و یفتن پیشناسار، از خریداری رخ می دهد در زیر لیستی از محبوب ترین صفحات ما در ایالات متحده آمده است.

اگر ماسک این شرکت را بخرد به توییتر باز نمی‌گردد

توییتر همچنین می‌تواند از چیزی که به عنوان دفاع از «زمین سوخته» شناخته می‌شود، استفاده کند و زمانی که ماسک سهام کافی را بخرد، اقدامی انجام دهد تا این شرکت را به یک هدف سرمایه‌گذاری کمتر جذاب برای ماسک تبدیل کند. رویترز می‌گوید که واکنش ضعیف وال استریت به این پیشنهاد حاکی از آن است که ماسک ۲۹ درصد شانس دارد که این پیشنهاد را دارد. سهام تسلا نیز امروز تحت تأثیر این تئوری قرار گرفت که ماسک باید برخی از دارایی های ه

مدیر تراکتورسازی خود را مطلق‌گرای آزادی بیان می‌داند و از توییتر به خاطر سیاست‌هایش انتقاد کرده است. او بیش از 81 میلیون دنبال کننده دارد که او را به عنوان یکی از محبوب ترین چهره ها در این پلتفرم رتبه بندی می کند. صبح امروز، رئیس جمهور آمریکا، رئیس جمهور سابق آمریکا که به دنبال شورش 6 ژانویه 2021 در ساختمان کنگره آمریکا، از فعالیت های توئیتر، اینستاگرام و فیسبوک من بود، گفت که در صورت خرید توییتر توسط ماسک، به توییتر بازنخواهد شد. در طول چهار سال حضورش در کاخ سفید از توییتر برای اعلام سیاست های خود استفاده کرد.

ایلان ماسک به بزرگترین سهامدار توییتر تبدیل شد. افزایش ۲۵ درصدی ارزش توئیتر

هفته وب سایت خبری PhoneArena، نیویورک پست به نقل از نقد می‌گوید که توئیتر بسیار خسته‌کننده است. آن‌ها از تعداد زیادی از شخصیت‌های سطح پایین در توییتر خلاص شده‌اند. اما بسیاری از صداهای محافظه کارانه آن‌ها، قبلا در توییتر حضور داشتند، اما این یک جنگ بسیار بزرگ بوده است. از نظر ذهنی، ما دعواهای خیلی زیاد داشتیم. ای که من آن‌ها ر غیر مترقی می‌نامم.

در زیر لیستی از محبوب ترین کلمات و عبارات ما آمده است. صندوق همچنین اضافه می کند که دوستان من شکایت کرده است که توئیتر فضای عادلانه ندارد. از ابتدای سال جاری، ۷۶.۹ میلیون نفر در ایالات متحده آمریکا ز و و ی

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا