دانش و فناوری

پوستر Vivo X80 درکنار تصویر زنده آن طراحی پنل پشتی و مشخصات دوربین این گوشی را فاش می‌کند

شایعه شده است ویو به‌زودی سری جدید گوشی‌های هوشمند X80 خود را در چین می‌کند که احتمالاً شامل سه ده دس می‌شود. طبق شایعات، رویداد معرفی این گوشی‌ها در تاریخ 25 آوریل (5 اردیبهشت) روز گذشته و فروش آن‌ها نیز از 29 موریل در. که منتظر اعلام رسمی تاریخ معرفی، آخرین پوستر ویوو X80 هرده سیدا ساخته است که پنل پشتی و قاب دوربین این گوشی را به‌همراه برخی از مشخصات کلیدی دوربین ش. چ و و ص ص ص ص م م م م م م د د و و و و و و و د

Vivo X80 Pro وستر

انتظار می‌رود سری Vivo X80 به‌زودی در چین عرضه شود. ایش از رونمایی رسمی ، پوستر معرفی پرچمدار این شرکت به بیرون درز پیدا کرده است. طبق پوستر منتشر شده در ویبوX سری X80 دارای یک ماژول دایره های بزرگ برای تعبیه دوربین در پنل پشتی خود خواهد بود. طبق پوستر و تصویر زنده، انتظار می‌رود این سری کمتر در رنگ‌های آبی آسمانی، مشکی ذغالی و نارنجی عرضه شود.

سستگاه موجود در پوستر دارای دوربین چهارگانه است. سه سنسور از چهار سنسور دوربین در داخل ماژول دایره‌ای با نام تجاری Zeiss T * قرار گرفته. که سنسور چهارم که یک لنز زوم پریسکوپی است، در گوشه سمت چپ جزیره دوربین قرار دارد. دوربین لنز اصلی همچنین از سنسور 50 گ پ ل / / / / / N N N N N N N این دستگاه همچنین از لرزشگیر تصویر تیکال (OIS) نیز پشتیبانی می‌کند.

Vivo X80 Pro وستر

Vivo X80 Pro وستر

مه گفتیم، پوستر نیز ممکن است می‌کند که سری X80 با تراشه + V1 و ت ر ر ر + +

خرین بررسی شده ازطریق پوستر در مورد پردازنده است. سری X80 دارای تراشه 4 نانومتری خواهد بود. طبق اطلاعات فاش شده مدل + Pro با تراشه اسنپدراگون 8 سن 1 مدل استاندارد نیز احتمالاً دارای تراشه Dimension 8100 خواهد بود.

سایر جزئیات فاش‌شده7 شامل نمایشگر 8 اینچی AMOLED در هر سه مدل با پشتیبانی از رفرش‌ریت 120 هرتز است. X80 دارای نمایشگری تخت با وضوح + Full HD خواهد بود که مدل‌های Pro و + Pro با رزولوشن + QHD عرضه می‌شود. بهغیر از سنسور مگاپیکسلی 50، ZX80 دارای یک لنز فوق العاده با سنسور 48 مگاپیکسلی، یک لنز تلهفوتو پرتره با سنسور 12 مگاپیکسلی و یک لنز پریسکوپی با سنسور 8 مگاپیکسلی خواهد بود.

جزئیات بیشتر از این دستگاه‌ها در روزهای آینده منتشر خواهد شد. درهمین‌حال، دیدگاه خود در مورد سری X80 را در بخش نظرات با ما در میان قرار دهید.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا