دانش و فناوری

پورت USB TYPE-C آیفون ۱۵ توسط اپل در حال آزمایش است

مه احتمالاً احتمالاً می‌دانید، اتحادیه اروپا قانونی قانونی وضع شده است که بر اساس آن، USB TYPE-C تعیین شده است. حالا بعد از انتشار اخبار و شایعاتی درباره این موضوع، گویا پورت USB TYPE-C آیفون ۱۵ توسط اپل در حال آزمایش است. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

USBورت USB TYPE-C آیفون ۱۵ در مرحله آزمایشی قرار داد…!

ند روز پیش، مینگ چی کو، تحلیلگر مشهور اپل، پستی را منتشر کرد که بر اساس آن، انتظار این خبر باعث ایجاد بحث‌های داغ توسط بسیاری از افراد حاضر در این صنعت شده است. باور کنید یا خیر ، این موضوع خیلی غیر ممکن است نبود. دلیل آن نیز این است که اپل حالا باید هر سال با تکیه بر گواهی MFI، هزینه‌های هنگفتی را برای صدور مجوز پرداخت کند. هنوز متنی در این صفحه وجود ندارد

در واقع این گزارش جدید ادعا می‌کند که اپل در حال حاضر در حال حاضر در آزمایش و تست کارایی USB Type-C بر روی آیفون‌های بعدی. گزارش های منتشر شده، اپلیکیشن در آزمایش مدل های آینده آیفون، با رابط USB Type-C خوچ خواهد کرد. ن ا ر ر T USB USB USB USB USB USB USB USB USBورت USB TYPE-C سر.

USB TYPE-C آیفون ۱۵

افشاگران همچنین گفته‌اند که اپل در حال توسعه شارژری است که با آیفون‌های قدیمی و جدید کار می‌کند. این خبر اشاره می کند که آیفون با رابط Type-C حداقل تا سال ۲۰۲۳ معرفی نمی شود. فیفون‌های قبل از آن نیز همچنان از پورت لایتنینگ استفاده خواهند کرد. این خبر با گزارش قبلی مینگ چی مطابقت دارد.

اینطور پیداست، اپل چاره‌ای جز پذیرش قوانین اروپایی اروپا بر اساس گزارش تحلیل، بهترین دلیل اپلیکیشن برای ایجاد این تغییر، پیروی از قوانین بازار کشورهای اروپایی است. در سپتامبر سال گذشته، یک پیشنهاد قانونی ارائه شده توسط کمیسیون اروپا نشان داد که پورت Type-C می‌تواند یک استاندارد استاندارد و یکپارچه برای همه تلفن‌های هوشمند، تبلت‌ها، دوربین‌ها، هدفون‌ها، بلندگوهای قابل حمل و کنسول‌های تبدیل شود.

اروپا بر این باور است که وسایل الکترونیکی روز روز بیشتر می‌شود، اما شارژرها یکپارچه و مشابه همدیگر است که این موضوه نه تنها هزینه‌های بالاتری را برای مصرف‌کننده‌ها می‌کند، بلکه باعث تولید وسایل الکترونیکی بیشتر نیز می‌شود.

USB TYPE-C USBدی شدن

15ایفون 15 اپل در نهایت به پورت USB-C هجای لایتنینگ مجهز خواهد شد

به گفته GizChinaززارش‌های قبلی ادعا می‌کردند که اپل در چند سال آینده نیز به استفاده از پورت لایتنینگ ادامه خواهد داد. در گذشته، گزارش‌هایی وجود داشت که اپل می‌دهد به جای تجهیز آیفون به پورت USB TYPE-C، یک آیفون درگاه داشته باشد و همچنین برای حل مشکل شارژ دستگاه، بدون می‌دهد به شارژ بی سیم و حتی انتقال داده بی سیم متکی باشد. .

من شما را راحت نمی گذارم، من به سمت شما می آیم. حالا اپل باید از پورت USB-C را در دستور کار قرار دهد و محصولات با رابط USB-C استفاده کند. در هر صورت ، دیر یا زود ، اپل از درگاه USB-C سوفاده خواهد کرد.

اگر یک بار دیگر از پورت لایتنینگ استفاده می‌کند، اما تعداد پورت‌ها بسیاری از محصولات این شرکت مانند مک‌بوک و آیپد به USB-C تغییر داده شده و از Thunderbolt 3 و حتی Thunderbolt 4 نیز پشتیبانی می‌کنند. دوم تنها سرعت انتقال بسیار زیاد است، بلکه با شارژ سریع و نه‌های DP خروجی ویدئو نیز سازگار است. نظر شما درباره پورت USB TYPE-C آیفون چ چیست؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا