بازاریابی

پنج نکته اساسی که باید قبل از استخدام آژانس جستجوگرها در نظر بگیرید

استخدام یک شرکت یا آژانس جستجوگرها برای بهبود رتبه بندی در موتورهای جستجو تصمیمی نیست که گرفته شود. قبل از تصمیم گیری باید تحقیق عمیقی انجام دهید و از چند آژانس توصیه بگیرید. همچنین باید چند س questionsال در مورد نحوه کار آنها بپرسید و اگر مشکلی برای شما پیش نمی آید یافتن نمایندگی دیگری ایده خوبی است.

در اینجا پنج نکته اساسی وجود دارد که باید قبل از استخدام بخش SEO در نظر بگیرید:

  1. درخواست لیستی از مشتریان گذشته و حال: یک شرکت معتبر SEO باید در به اشتراک گذاشتن لیست مشتریان قبلی خود باز باشد. این شاخص ها می توانند به شما کمک کنند تا اثربخشی آنها را بسنجید و می دانید که فرد کار خاصی را در مورد کمپین سئو انجام داده است. علاوه بر این ، ممکن است مشتریان آنها تجزیه و تحلیل شخصی به شما ندهند ، اما اگر تأثیر مثبتی در رتبه بندی و جذب مخاطب دیده اند ، باید بتوانند به شما بگویند.
  2. چگونه می توانید رتبه بندی موتور جستجوگر من را بهبود ببخشید؟ از آژانس های SEO که در مورد نحوه کار با جزئیات صحبت نمی کنند ، خودداری کنید. آنها باید تمام استراتژی هایی را که برای افزایش رتبه وب سایت شما استفاده می کنند توضیح دهند و همچنین ارزیابی کنند که برای دستیابی به اهداف توافق شده SEO شما چه مدت طول می کشد.
  3. آیا آنها از رهنمودهای وب سایت های موتور جستجو پیروی می کنند؟ آیا می خواهید مشاوری داشته باشید که کاملاً از طریق وب مستر Google عمل کند؟ اگر یک نامزد از این دستورالعمل ها پیروی نکند ، ممکن است سایت شما به یک موتور جستجو بسیار پایین منتقل شود ، یا Google ممکن است آن را از جستجو در نتایج جستجو منع کند.
  4. آیا آنها نتایج خوبی را تضمین می کنند؟ همه نمایندگی های سئو نمی توانند تضمین کنند. در عرض چند هفته 1 مکان یا مکان با نتایج موتور جستجو الگوریتم ها و استراتژی های جستجوگرها به طور مکرر تغییر می کنند و شرکت های سئو سایت باید با تمام این تغییرات به روز شوند. حتی اگر آنها نمونه ای از آنچه برای مشتری دیگر می گیرند به شما ارائه دهند ، مطمئن نیستید که این موقعیت را بدست خواهید آورد. اگر چشم پشت نتیجه را تضمین کرد ، به دنبال یک شرکت دیگر باشید.
  5. کمپین سئو خود را چگونه ارزیابی می کنید؟ برای اندازه گیری اثربخشی تلاش های خود در زمینه سئو ، باید میزان ترافیکی که به وب سایت شما ارسال می شود و از کجا ناشی می شود را کنترل کنید؟ مشاوران باید بتوانند از Google Analytics برای ردیابی بهبود وب سایت استفاده کنند.

حتماً س toال کنید که هر چند وقت یکبار این تجزیه و تحلیل را در اختیار شما قرار می دهند و چگونه از این داده ها برای بهبود مرتب رتبه بندی و بازدید شما استفاده می کنند. بنابراین ، اگر شما هم به دنبال استخدام یک شرکت سئو هستید ، اطمینان حاصل کنید که نکات ذکر شده در بالا را برای یافتن مورد مناسب دنبال کنید.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا