بازاریابی

پنج استراتژی برای سئو ارگانیک

از بین تمام استراتژی های بازاریابی اینترنتی که امروزه استفاده می شود ، بهینه سازی موتور جستجوی ارگانیک – یا SEO ارگانیک – یکی از قدیمی ترین روش هایی است که در نبرد برای دستیابی به رتبه های برتر در نتایج جستجو انجام می شود. Biological SEO برای ایجاد رتبه بندی برای یک وب سایت مبتنی بر داشتن محتوایی کار می کند که در واقع مربوط به عبارات کلیدی است که کاربر به دنبال آن است.

به منظور دستیابی به رتبه های برتر در نتایج جستجوی ارگانیک ، انواع استراتژی های محلی و خارج از سایت SEO وجود دارد که با همکاری یکدیگر قدرت و اعتماد موتورهای جستجو را بر روی کلمات کلیدی انتخاب شده ایجاد می کنند.

در زیر می توانید پنج استراتژی اساسی را بخوانید که شرکت های بهینه سازی موتور جستجو از آنها برای بهره گیری از استراتژی های SEO طبیعی مشتریان خود استفاده می کنند.

  1. جستجوی کامل کلمات کلیدی را انجام دهید: تحقیق کلمات کلیدی فرآیند استخراج مهمترین کلمات کلیدی است که کاربران اینترنت به دنبال آن هستند و شما می خواهید آن را در کمپین SEO خود هدف قرار دهید. قبل از شروع به تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی ، باید بدانید که مخاطبان شما چه کسانی هستند و آیا کاربران اینترنت را در یک زمینه محلی ، منطقه ای ، ملی یا جهانی هدف قرار می دهید. اگر فقط جستجوگران محلی را هدف قرار می دهید ، می خواهید عبارات کلیدی را پیدا کنید که از ویرایش خاص جغرافیایی برای اهداف کلمات کلیدی استفاده می کنند (به عنوان مثال ماشین های اجاره ای در آتلانتا یا اتومبیل های اجاره ای آتلانتا.) ابزارهای مفید بسیاری وجود دارد. برای جستجوی کلمات کلیدی برای یافتن عباراتی که کاربران اینترنت به دنبال آن هستند. یکی از بهترین ها ، ابزار کلمات کلیدی Google AdWords است ، یک ابزار رایگان تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی است که کلمات کلیدی را بر اساس اندازه جستجو و رقابت آنها لیست می کند.
  2. نوشتن مطالب SEO قوی داشته باشید: هنگامی که مفیدترین کلمات کلیدی را برای کمپین جستجوگرها خود یافتید ، می خواهید یک نویسنده حرفه ای در زمینه جستجوگرها محتوای وب بهینه شده ای را برای وب سایت خود تهیه کنید که از این کلمات کلیدی به روشی استراتژیک استفاده کند و به نفع سئو بیولوژیکی باشد. هر صفحه وب در وب سایت شما باید به یک عبارت یا موضوع اصلی اختصاص یابد و از آن عبارت یا موضوع باید در کل محتوای وب هر صفحه در استراتژی عنوان (H1 ، H2 ، H3 و …) و در کل متن استفاده شود. استفاده از مارک تجاری قوی در یک عبارت کلمه کلیدی به موتورهای جستجو اجازه می دهد تا بدانند که این کلمه کلیدی در صفحه وب شما از اهمیت بیشتری برخوردار است. داشتن بهینه سازی SEO خوب یک عنصر اصلی در موفقیت استراتژی ارگانیک SEO است.
  3. هشتگهای Meta خود را بهبود ببخشید: متا تگ ها برچسب های اطلاعاتی هستند که به موتورهای جستجو می گویند صفحه وب شما درباره چیست. سه برچسب اصلی متا وجود دارد که می توانید برای به حداکثر رساندن مزایای سئو طبیعی استفاده کنید. اولین برچسب ، عنوان Title است. برچسب Title که در بالای هر صفحه در صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) ظاهر می شود باید عبارت کلمه کلیدی شما را در جلوی عنوان قرار دهد. همچنین دارای متا تگ Description است ، که دومین متا تگ مهمی است که می توانید تکرار کنید. متا توضیحات یک متن کوتاه 170-200 است که مستقیماً در زیر URL صفحه در SERP ظاهر می شود. افزودن کلمات کلیدی هدفمند و تغییر کلمات کلیدی راهی عالی برای بهینه سازی صفحات وب خود برای سئو ارگانیک است. آخرین متا تگی که در مورد آن بحث خواهم کرد ، برچسب Keyword است که در سئو بیولوژیکی اهمیت کمتری پیدا کرده است. این برچسب اغلب توسط شرکتهای جستجوگر س SEOال سو who استفاده می شود که برچسب را با کلمات کلیدی زیر آفتاب پر می کنند. Google حتی از این برچسب برای تعیین اندازه صفحه برخی کلمات کلیدی خاص استفاده نمی کند. من هنوز هم از آن استفاده می کنم ، زیرا این مثل این است که “من” را در نماد خود ترسیم کنید. از برچسب گذاری فراتر نروید ، اما عبارات کلمه کلیدی مورد علاقه و تغییرات کلمات کلیدی مورد نظر خود را نزدیک به برچسب قرار دهید.
  4. از ساختارهای URL موتور جستجو استفاده کنید: URL های موجود در وب سایت شما همچنین باید کلمات کلیدی مورد نظر شما را در ذهن داشته باشند. موتور پشتیبانی URL برای درج کپی وب و متا تگهایی که خریداری می کنید با قرار دادن همان عبارات کلیدی مورد نظر در رشته URL کار می کند. اگر صفحه وب شما دارای کلمات کلیدی مشابه در برچسب Meta ، در متن اصلی و در URL است ، همه اینها با هم ترکیب می شوند تا صفحه وب شما بیشترین ارتباط را با عبارت کلمه کلیدی در نظر گرفته شده برای کمپین تحقیقاتی شما داشته باشد.
  5. یک استراتژی بازاریابی را از درون و بیرون شروع کنید: هنگامی که وب سایت شما به درستی از نظر SEO ارگانیک تحت درمان قرار گرفت ، قدم بعدی که باید بردارید ، شروع یک کمپین بازاریابی است که به ایجاد لینک به وب سایت شما کمک می کند. ایجاد پیوند به صفحات وب شما ، اقتباس صفحات وب شما را در مورد موضوعات خاص پوشش داده شده در آنجا ایجاد می کند. بهترین راه برای جمع آوری این پیوندها از طریق وبلاگ نویسی و نوشتن مقاله و همچنین به اشتراک گذاری سایر مطالب در سایت های دیگر مانند فیلم ها و اطلاعیه های مطبوعاتی است که به ایجاد سفر کمک می کند. -آنلاین و کمک به ایجاد مجدد لینک به سایت شما. این استراتژی بازاریابی داخلی و خارج از سایت ، عنصری کلیدی برای دستیابی به موفقیت پایدار سئو در ارگانیک است.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا