اخبار بازار

پروفیل مناسب برای سقف شیروانی

پروفیل مناسب برای سقف شیروانی

در این مطلب می خواهم اطلاعات مهمی در مورد پروفیل یا سقف به شما دوستان عزیز بدهم. امروز قصد داریم تنها در مورد جزئیات مورد استفاده در صنعت سقف ویلایی یا شیروانی صحبت کنیم. مهمترین پروفایل ها و قوانین مورد استفاده در شیروانی تافو ابتدا از ستون های 10 * 10 یا 11 * 11 یا 12 * 12 برای ساخت سقف و سقف استفاده می شود.

پروفیل مناسب برای سقف شیروانی

به طور کلی یک ستون مربع یا مستطیل است. بعد از استفاده از ستون، روی کلاف ستون تمرکز می کنیم که معمولا پیمانکار یا مهندس از ستون ها یا کلاف های سیمانی استفاده می کنند. به طور کلی، اگر خانه شما از ستون های فلزی ساخته شده است، باید از کویل های فلزی استفاده شود و 16 یا 18 ستون یکسان برای سیم پیچ در هر چهار طرف سیستم شما کافی است.

پروفیل مناسب برای سقف شیروانی

مهمترین نکته بعد از کلاف چهار طرفه این است که تعیین کنید زاویه یا شیب سقف شما چقدر است و نیم رخ آن را محاسبه کنید و بتوانید زاویه و شیب سقف را مطابقت دهید. کاربران دو گزینه دارند: یا سقف کم یا سقف بلند را انتخاب کنند. پیمانکار یا مهندس نوع شیب مورد نیاز برای اندازه خانه شما را تعیین می کند.

پروفیل مناسب برای سقف شیروانی

پس از تعیین، در صورتی که شیب سقف تند یا برابر با شیب زیاد باشد، می توان از پروفیل یا 80*40 برای ساخت خرپا استفاده کرد. خرپا را می توان در چندین مدل اعمال کرد:

  • خرپا دوشیب
  • چند سقف آویز
  • یک شبکه واحد
  • خرپا نردبان

در مورد کارهای انجام شده در پروژه سقف سازی توسط گروه سقف، سقف 12 متری نیز اجرا شده و همچنان سالم و دارای 10 سال گارانتی می باشد. از خرپا شما، فنجان های 80 * 40 یا 60 * 40 برای تیراندازی استفاده می شود. وقتی این کار انجام شد، متوجه خواهید شد که مشخصات و مشروعیت او تغییر کرده است.

پروفیل مناسب برای سقف شیروانی

توجه داشته باشید که این کار فقط روی سقف های شیروانی انجام می شود. طول جام آهنی 6 متر و طول ستون ها 12 متر است. ضخامت ۲ میل و ۳ میل برای سقف شیروانی مناسب است. وزن فنجان یا پروفیل به ضخامت پروفیل بستگی دارد. هر چه فنجان سنگین تر باشد، وزن بیشتری برای شما خواهد داشت.

پروفیل مناسب برای سقف شیروانی

به طور کلی سقف های شیروانی 2 کیلومتر برای سقف های شیروانی استفاده می شود و حداکثر ابعادی که می توان برای سقف های شیروانی استفاده کرد ابتدا 10 * 10 ، 20 * 20 ، 30 * 20 ، 30 * 30 ، 50 * 30 ، 60 * 30 ، 40 * 40 ، 60 * 40 و 80 * 40 و زوایای کار 3 * 3 می باشد. اندازه فنجان بسیار بزرگتر از آن است و فقط سقف شیروانی در نظر گرفته شده است.

پروفیل مناسب برای سقف شیروانی

با توجه به نوع کاربرد پروفیل فولادی، اندازه فنجان بسیار متنوع است و مهمترین نکته که گرانتر و مهمتر است پروفیل z است که اغلب برای پوشش سقف های صنعتی مانند کف- مرغداری ها، حیاط ها استفاده می شود. و پناهگاه های صنعتی استفاده شده.

پروفیل مناسب برای سقف شیروانی

تکمیل پروفیل مناسب سقف شیروانی

اما در حال حاضر با توجه به توسعه روزافزون صنعت سقف و تنوع محصولات سقفی، تیم بام با تجربه و با تجربه ما راهنمایی های لازم را برای انتخاب بهترین مصالح ارائه می دهد. ما می توانیم بهترین مشاوره را در مورد تصمیم شما برای طراحی و اجرای هر نوع سقف شیبدار به شما ارائه دهیم.

بام ساز با بیش از سی سال فعالیت خانوادگی در فضای سقف شیروانی آماده هرگونه همکاری شما عزیزان می باشد.

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا