دانش و فناوری

پتنت شیائومی طراحی احتمالی گوشی پرچمدار آینده این شرکت را نشان می‌دهد

شیائومی همیشه دارای حق ثبت اختراع برای انواع مداخلات مربوط به تلفن های هوشمند و سایر دستگاه های الکترونیکی است. با این حال ، تنها درصد کمی از ثبت اختراعات در تجارت و تجارت موفق هستند و فقط زمان آینده را نشان می دهد و منتظر ثبت اختراع بعدی شرکت است. اکنون ، یک درخواست ثبت اختراع جدید با شیائومی تکمیل شده است ، که طراحی احتمالی گوشی پرچمدار پرچمدار را نشان می دهد. این پتنت در سپتامبر سال گذشته به ثبت رسید ، اما اطلاعات مربوط به آن اکنون فاش شده است.

طراحی گوشی پرچمدار شیائومی

اسناد ثبت اختراع شیائومی، تلفن هوشمند شرکت را با گوشه های گرد نشان می دهد. در قسمت جلویی ، صفحه نمایشی از این دستگاه را مشاهده می کنیم که دارای لبه ها و گوشه های گرد و لبه های خمیده در کناره ها است. در اینجا ، یک دوربین سلفی در گوشه بالا سمت چپ قرار داده شده است.

دوربین جلویی در پنل پشتی از نظر اندازه بسیار بزرگ است و این باعث افزایش قابلیت استفاده از سنسور اصلی در اندازه بزرگ در این گوشی می شود. در زیر لنزهای اصلی یک سنسور لنز فرابنفش کوچک و لنزهای دیسک زوم وجود دارد. تکمیل این مجموعه ، چراغ LED است که در پایین قاب دوربین قرار گرفته است. با توجه به مجموعه سنسورها ، دستگاه باید در جهت جهت و پرچم باشد. اما آیا چنین تلفن هوشمندی در آینده ظاهر می شود؟ به دلیل نقض حق ثبت اختراع ، نمی توان نظر واضحی داد و اطلاعات رسمی در دسترس نیست.

در 25 سپتامبر 2020 ، بخش شیائومی پکن حقوق ثبت اختراع را در برنامه طراحی بین المللی لاهه ، در پایگاه داده داده های شبکه جهانی وب ثبت کرد. اسناد ارائه شده نشان می دهد که تلفن هوشمند جدید شیائومی در 15 اکتبر 2021 برای عموم عرضه شد.

طراحی گوشی پرچم شیائومی

طراحی گوشی پرچم شیائومی

این دستگاه تلفن مدرن شیائومی با گوشه های گرد و صفحه های خمیده است ، قسمت کوچکی از صفحه نمایش و فقط یک حاشیه کوچک را می توان از بالا و پایین مشاهده کرد. یک سوراخ نمایش در گوشه سمت چپ بالای دوربین سلفی وجود دارد و صفحه نمایش بالای سری Mi 11 می چرخد.

صفحه خمیده و لبه های باریک صفحه نمایش نشان می دهد که دستگاه با گوشی برتر پایان می یابد. این امر به ویژه هنگامی صادق است که سه بار پشت دوربین را نگاه کنیم.

شگفت آور است که شیائومی چنین دوربین بزرگی را در مرکز دستگاه قرار داده است. ویژگی های بزرگ دوربین و قاب های دوربین از این نوع همیشه فضای زیادی را اشغال می کنند. به همین دلیل تولیدکنندگان لنزها را در گوشه سمت چپ بالای دستگاه قرار می دهند تا فضای کافی برای قرار دادن سایر اقلام گوشی های هوشمند ، به ویژه باتری دستگاه وجود داشته باشد. با این حال ، تعدادی از تلفن های هوشمند شیائومی با دوربین مرکزی در دسترس هستند. به عنوان Redmi Note 9T.

حق ثبت اختراع Xiaomi Slider و Xiaomi Modular Phone صادر شده است

نظر شما در مورد ثبت اختراع جدید شیائومی در مورد طراحی احتمالی گوشی های پرچمدار چیست؟ آیا از طراحی پنل جلو و عقب این دستگاه راضی هستید؟ در جلو ، بسیار متفاوت از مدل های فعلی است ، اما در پنل پشتی ، مهمترین قسمت انتقال جزیره دوبین به قسمت مرکزی قاب گوشی است.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا