دانش و فناوری

پتنت شیائومی برای عکسبرداری از عبور ستارگان در آسمان شب توسط گوشی ثبت شد

وقتی دوربین های پرچمدار به نقطه اشباع می‌رسند باید دست به ابتکار زد. در جدیدترین آنها شیائومی پتنت عکسبرداری از عبور ستارگان را ثبت می‌کند! این روز شاید تشخیص و مقایسه عکسی با شیائومی 12 پرو می‌گیرد با عکسی که به عنوان مثال وان پلاس 10 مرو می‌گیرد، دشوا. زیرا به طور عینی عکس های گرفته شده در هر دو گوشی هنوز با تمام جزئیات ثبت شده و کمترین نویز خوب به نظر می‌رسند.

اینجا هنوز چیزی نیست اما چطور باید خاص باشید؟! بله با ابتکارهای کوچک اما منحصر به فرد. اینجا هنوز چیزی نیست.

در سال 2022، سازندگان گوشی‌های هوشمند به ارائه گزینه‌های همه کاره بودن ل مانند اپل که سبک‌های عکاسی ویژه را در سری آیفون 13 خود می‌کند. نوگل نیز حالت عکاسی نجومی را در پیکسل‌های خود ارائه می‌کند. یا حتی شرکت چینی و رقیب شیائومی، ویو نیز پرتره‌های سبک زیس را در آخرین دستگاه های سری X خود ارائه می‌کند. سامسونگ نیز با برنامه دوربین Expert RAW خود قصد دارد امکانات ویژه‌ای به پرچمداران خود ارائه دهد.

طبق همین منوال شیائومی ممکن است سازنده بعدی اشد ک این شرکت اخیراً در چین حق اختراع خود را برای قابلیت‌های نرم افزاری ویژه و خودکاری موسوم به «ک ت ت ت ‌ ‌ این قابلیت به گوشی های شیائومی (احتمالا صرفاً پرچمداران) ی ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش

تنت شیائومی برای عکسبرداری از عبور ستارگان در آسمان شب توسط گوشی ثبت شد

تصاویر این خبر صرفاً برای اطلاع شما کاربران عزیز ترنجی بوده و توسط دستگاه شیائومی تصویربرداری نشده است

برچمدار بعدی شیائومی با قابلیت عکسبرداری از عبور ستارگان در آسمان شب ارائه می شود

ابت اختراعائومی جزئیات الگوریتم نرم افزار دوربین اصلی با حالت عکاسی تایم لپس از دنباله ستاره ها را نشان می دهد. ابتدا، زمانی کاربر حالت “Star Trails” را در برنامه دوربین فعال می کند، دوربین به طور خودکار روی آسمان شب فوکوس می کند و مناسب ترین شبیه ISO، ترکیب رنگ سفید و ترکیب نور را برای صحنه تعیین می کند.

سپس دوربین باید در طول تایم لپس در همان موقعیت تا از آسمان پرستاره شب. سپس الگوریتم این عکس‌ها را ذخیره می‌کند تا داده‌ها و رنگ‌ها و علائم پشت هر یک از تصاویر را تفسیر کند. اگر کلمات درستی ندارید، می توانید آن را در مکان اشتباه و در زمان نامناسب انجام دهید. سپس تصاویر را در قالب یک ویدیوی کوتاه پردازش می‌کند که سفر تایم لپس ستاره‌ای را که روی صفحه ش ک

همچنین، کاربران می توانند از این الگوریتم برای انواع دیگر ویدیوهای عبور ستاره های متحرک مانند مسیرهای ستاره های دایرهای بینهایت یا حتی خروجی عکس از همین مسیر ستاره های در حال چرخش در آسمان شب استفاده کنند.

این پتنت اخیراً تأیید شده و عمومی شده است. ترا ستاره ستاره ستاره ستاره ستاره ستاره ستاره ستاره ستاره ستاره ستاره ستاره ستاره ستاره ستاره ستاره ستاره ستاره ستاره ستاره ستاره ستاره ستاره ستاره ستاره ستاره ستاره ستاره ستاره ستاره ستاره ستاره ستاره ستاره ستاره این دستگاه می‌تواند همان شیائومی 12 اولترا باشد که در شایعات بیشتر حضور پررنگی وجود دارد. منابع گویند این دستگاه مجموعه دوربین قدرتمند و با برند لایکا خواهد داشت. همچنین با اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس کوالکام که معرفی نشده است، معرفی چین عرضه خواهد شد. همچنین منابع زمان رونمایی از برترین پرچمدار دوربین سال شیائومی را ماه آینده صور می‌کنند.

قابلیت عکسبرداری از عبور ستارگان در گوشی های اینده شیائومی از نظر شما جذاب است؟ ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ش ب ب ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش!!!! زیرا در حرکت طبیعی ، تمکیل مسیر استارگان در شب ساعت ها به طول می‌انجامد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا