دانش و فناوری

پتنت سامسونگ گوشی هایی با نمایشگر تاشو کشویی را نشان می‌دهد

بازارهایی که با نمایشگر تاشو گوشی‌های دیگر که در این بخش می‌پیوندند، در حال جذاب‌تر شدن هستند. آخرین مورد اضافه شده است ویوو ایکس فولد خوب من تو را راحت نخواهم گذاشت: من پیش تو خواهم آمد. هوشی های هوشمند تاشو با فرم ساخت متداول ممکن است در چند سال آینده محبوبیت بیشتری پیدا کنند. اینها فقط برخی از ابزارهای اشتراک گذاری هدف گذاری هستند که می توانید از آنها استفاده کنید.

ه اوپو اولین گوشی هوشمند رول می شوند خود را ارائه کرد گفته می‌شد که ال جی نیز در حال کار بر روی یک گوشی هوشمند با نمایشگر تاشو قابل رول شدن است، اما این دستگاه هرگ است. أرا در این میان سامسونگ نیز ساکت نمانده و مانند همیشه در هر بخشی حرف هایی برای گفتن دارد. این شرکت در حال کار بر روی یک دستگاه با نمایشگر قابل چرخش ی

تنت گوشی های با نمایشگر تاشو کشویی را نشان می دهد

برداشت سامسونگ از نمایشگرهای تاشو و کشویی آینده

در زیر لیستی از محبوب ترین صفحات ما در جهان آمده است زیرا یکی از آن ها می تواند نمایشگر تاشو با موتور حرکتی باشد که در صورت لزوم باز می شود و بست میابد (شبیه چ). وشی رول می شوند اوپو در گذشته دیده‌ایم). م در حدس دوم ممکن است این برداشت از مفهوم کشویی مورد استفاده در سری Mi Mix 3 باشد. تنها زمان مشخص خواهد کرد. اما امروز، پتنت‌هایی فاش شده است که نشان می‌دهد سامسونگ چه چیزی را برای آینده در نظر گرفته است.

ی انت شره‌ای پتنت را در WIPO (وب سایت سازمان جهانی مالکیت معنوی) ثبت کرده است. اگر چه به وضوح دستگاهی را نشان می دهد که در مفهومی است. اما ثبت اختراع کافی است تا تصور کنید که چه چیزی روی آن کار می کند به ما بدهد. این دستگاه مورد نظر دارای صفحه نمایش کشویی است. این تصاویر طراحی شده به فرد صفحه نمایش و مکانیزم کشویی آن را نشان می دهد که ابن مکانیسم دستگاه را به صورت عمودی نشان می دهد. جالب اینجاست که هیچ دوربین سلفی در این گوشی هوشمند وجود ندارد. یا کمتر، دوربین قابل مشاهده وجود ندارد (احتمال سوفاده ثبت اختراع هیچ حفره یا بریدگی را نشان نمی‌دهد و ما می‌توانیم در باب این موضوع فکر کنیم.

سامسونگ پیشرو در استفاده از نمایشگرهای تاشو

سامسونگ قبلاً ثابت کرده است که جرات ساخت دوربین های زیر نمایشگر را با نمونه موفق Galaxy Z Fold 3. ما انتظار داریم که این شرکت به تکمیل این فناوری در نسل‌های آینده ادامه دهد. زمان زیادی لازم است تا این فناوری به اندازه کافی مناسب باشد تا به سری پرچمداران استاندارد برسد. بنابراین، دستگاه‌های امیدوارکننده‌ای مانند این طرح مفهومی، می‌توانند با این دوربین‌های زیر نمار عرضه کنند.

ک و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و . اما با این حال، سالها در این دستگاه دیده می شود و دارای طراحی بزرگتر، نمایشگر بزرگتر است با حرکت به سمت پشت، پنج دایره کوچک وجود دارد. توانایی از این پنج حفره به احتمال زیاد دوربین های این دستگاه خواهد بود. مخرین مورد را نیز می‌توان به عنوان چراغ LED کرد. صفحه نمایش کشویی این گوشی نیز با فناوری های ویژه پیشنهاد می شود.

سامسونگ از یک نمایشگر ثانویه یا یک نمایشگر شفاف استفاده می‌کند

طبق توضیحات ، صفحه نمایش ثانویه کشویی پشتی به عنوان نمایشگری برای عکس های سلفی نیز عمل می‌کند. شاید هم ما با یک نمایشگر شفاف رو به رو باشیم که در عین استفاده از جلویی در پشت دستگاه و برای عکسبرداری س. رار این ادعا را می‌توان گفت که روی آن نوشته شده است: «نمایشگر شفاف و یک ناحیه مات هستند». بنابراین این امکان وجود دارد که پنل با برخی از فناوری های نمایش شفاف ارائه شود.

تنت گوشی های با نمایشگر تاشو کشویی را نشان می دهد

حق ثبت اختراع بالا، به وضوح فردی را نشان می دهد که سعی می کند با استفاده از دوربین پشتی سلفی نگیرد. این باعث می شود به این فکر کنیم که آیا واقعاً دوربین سلفی دارد یا اینکه پتنت نشان می دهد که این فرد را نشان می دهد.

تنت گوشی های با نمایشگر تاشو کشویی را نشان می دهد

دستگاه دیگر سامسونگ با نمایشگر تاشو کشویی افقی

یکی دیگر از گوشی های هوشمند کشویی سامسونگ نیز ثبت شد

علاوه بر گوشی هوشمند فوق ، یک گوشی دیگر سامسونگ با صفحه نمایش کشویی نیز در WIPO ظاهر شد. با این حال، دستگاه دوم دارای نمایشگر افقی است. بنابراین ارائه شد، اساساً تبدیل به تبلت می شود.

البته هنوز دل خود را به این دستگاه ها گره نزنید. زیرا به هر حال ، حق ثبت اختراع واقعاً به این معنی نیست که این تلفن های هوشمند در حال آمدن به بازار هستند. سامسونگ ممکن است فقط از ایده ها برای استفاده بالقوه در آینده محافظت کند. در همین حال، این شرکت به خود روی بخش تاشو ادامه خواهد داد. شایان ذکر است که به نقل از منبع، این شرکت همچنین چند ماه پیش حق ثبت اختراع را برای یک تلفن هوشمند رول یا کشویی به ثبت رساند.

نظر شما چیست این دو پتنت سامسونگ را با نمایشگر تاشو خاص آنها می‌پسندید؟ در صورت ارائه به نطر شما طرح های موفقی خواهید شد؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا