دانش و فناوری

پتنت جدید از راه‌اندازی گوشی تاشوی شیائومی با دوربین سلفی پاپ آپ خبر می‌دهد

توشی تاشوی شیائومی این‌بار در نسخه‌های جدید و کاملاً متفاوت طراحی می‌شود. تنت جدید شیائومی نشان می دهد که این شرکت در حال توسعه یک گوشی تاشوی جدید است که دوربین سلفی آن از نوع پا است.

اینطور که از شواهد پیداست، شیائومی قصد دارد نسبت به تصویر مردن بزرگ‌تر کند د ی چ چ د ی ی چ چ چ چ چ چ چ چ چ چ چ چ چ چ چ چ چ چ چ چ چ

خرید زمین در گلبهار مشهد

آنچه از گوشی تاشوی شیائومی می‌دانیم

افشاگر معروف، Shadow_Leak با انتشار تصاویر پتنت گوشی تاشوی شیائومی در توییتر، از روند توسعه این گوشی جدید خبر داد. تصاویر پتنت گوشی تاشوی شیائومی نشان می‌دهد که این گوشی از دو پنل نمایشگر می‌شود.

تنت جدید از راه‌اندازی گوشی تاشوی شیائومی با دوربین سلفی پاپ آپ خبر می‌دهد

نمایشگر اصلی بزرگ‌تر به سمت داخل تا می‌شود و نمایشگر ثانویه که کوچکتر است، در قسمت بیرونی گوشی قرار می‌گیرد. در سمت دیگر پنل بیرونی گوشی، ماژول دوربین دیده می‌شود. اینطور که به نظر می‌رسد گوشی تاشوی جدید شیائومی از دوربین سه لنز بهره‌مند خواهد شد.

هنوز مشخص نیست که هرکدام از لنزهای دوربین چند پیکسلی هستند و چه عملکردی دارند. م درباره دوربین سلفی و نمایشگر گوشی هم باید گفت که هیچ ناچ یا پانچی روی آن دیده نمی شود. علاوه بر این، هیچ نشانه‌ای از وجود سنسور زیر نمایشگر هم وجود ندارد.

شیائومی در طراحی جدید خود نشان می دهد که قصد دارد دوربین های سلفی پاپ را یک بار دیگر به جریان بیند. اما این‌بار در یک گوشی تاشو. ا شات دات دی دی دی دی دی دی دی دی دی دی دی دی دی دی دی دی دی دی دی دی دی د.

مواردی که در بالا به آنها اشاره کردند، در عکس‌های پتنت کاملا مشخص بودند. در زیر لیستی از محبوب ترین صفحات ما در جهان آمده است. او مدعی است که گوشی تاشوی شیائومی از باتری بزرگ‌تر می‌شود. همین ادعای افشاگر نشان می دهد که شیائومی حقیقتا در حال توسعه این گوشی تاشو است و قرار نیست این پتنت هم به پرونده باشد.

بنابراین باید امیدوار باشد که در ماه‌های آینده، اخبار بیشتر از فناوری‌های دوربین سلفی پاپ آپ شیائومی منتشر شود.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد گوشی تاشوی شیائومی چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان قرار.

منبع: gizmochina

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا