بازاریابی

پایان سئو؟ نه ، این فقط یک شروع است

SEO ، مخفف جادویی پتانسیل فوق العاده ای دارد. برای برخی ، این مفیدترین و قدرتمندترین تکنیک برای اطمینان از کسب و کار سودآور است ، برای برخی دیگر این ابزار شیطان است ، که می تواند حتی پیچیده ترین موتورهای جستجو را فریب دهد و ما باید از آن به عنوان یک تکنیک هیولا یا به عنوان یک رنگ سیاه بترسیم. جادو ، که باید در اسرع وقت ریشه کن شود. بالاخره سئو کی از بین می رود؟ هرگز ، زیرا همه باید به بخش طبیعی هر سایت تبدیل شوند.

SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization یا بهینه سازی صفحات وب برای موتورهای جستجو است. این مفهوم برای همه آشنا است. اما اجازه دهید از یک زمینه کمی گسترده تر به آن نگاه کنیم. در واقع وب سایت بهینه شده چیست؟ بهینه سازی یک خواسته طبیعی مدیران وب سایت برای بهبود رتبه وب سایت است. چندی پیش ، بهینه سازی برای اهداف خاصی مانند اطمینان از خواندن آسان صفحات وب برای خوانندگان صفحه دستگاه تلفن همراه ، Netscape Navigator و Internet Explorer استفاده می شد.

بهینه سازی اشتباه نیست و هرگز اشتباه نبوده است. صفحاتی که برای Netscape Navigator در Netscape بهینه نشده اند تقریباً به اندازه موتورهای جستجو که در سایت هایی که برای آنها بهینه نشده اند ظاهر نمی شوند. برخی آن را SEO می نامند ، چه چیز دیگری می تواند باشد؟ خدمات سئو به قدری محبوب هستند که سزاوار نام اختصاری خاص خود است. اما در مورد هیچ فریبکاری نیست. وب سایت به گونه ای برای موتورهای جستجو بهینه شده است که SE ها آنها را تشخیص دهند. از این گذشته ، آنها فقط ماشین هستند. ما باید معیارهای آنها را برآورده کنیم.

واقعیت این است که موتورهای جستجو قادر به جستجو در سایت های مرتبط هستند و آنها را به بازدیدکنندگان آنلاین توصیه می کنند. واضح است که موتور جستجو صفحه ای را که قابل درک نیست توصیه نمی کند. SEO مبتنی بر وجود موتورهای جستجوی متن کامل است. اگر صفحات برای SE ها شفاف نبود ، SE ها نمی توانستند صفحات مناسبی را برای کاربران خود برای ارسال محتوا و تبلیغات پولی پیدا کنند.

SEO مخفف عبارت Search Engine Optimizer است. بسیاری از SEO ها خدمات مفیدی را برای صاحبان وب سایت ارائه می دهند ، از نوشتن کپی گرفته تا مشاوره در مورد معماری سایت و کمک به یافتن فهرستهای مربوطه و سایتهای ارسال مقاله.

برای لیست جستجو کمک کنید ، حتی اطلاعات اولیه در مورد نحوه بهینه سازی را بیابید. اگر شیوه های SEO برای SE ها تهدیدی بود ، مطمئناً مدیران وب را مجبور به اجرای تکنیک های SEO نمی کرد. حتی اگر این مورد را فراموش کنید ، موتورهای جستجو همچنان به صفحات دسته بندی اطلاعات تعلق دارند. مانند سایر سایتهای اطلاعاتی ، صفحات جستجو شده دارای درآمد تبلیغاتی هستند ، معمولاً پیوندهای پولی هستند.

متن پنهان ، تکرار کلمات کلیدی ، ایجاد لینک و موارد مشابه به عنوان هرزنامه SEO در نظر گرفته می شود. هرزنامه ها هیچ ارتباطی با سئو ندارند. هرگونه فعالیت انسانی می تواند به شیوه ای ناعادلانه متوسل شود. تماس با فردی که از تکنیک های هرزنامه SEO استفاده می کند ، سئوی متخصص است مانند تماس با مردی که خانه هایی را برای استفاده مجرد می سازد ، میسون. هر تقلبی ، دیر یا زود مشخص می شود.

SEO هرزنامه در شکل فعلی خود عمدتا متکی بر اختصاص دادن وزن زیاد به کلمات کلیدی عمومی است ، که تا حدودی به تفکر کاربران عادی نیز برمی گردد. آنها به کار با متن کامل عادت ندارند و بنابراین یک اصطلاح کلی را وارد می کنند و زمان زیادی را صرف مرور نتایج نمایش داده شده در مورد سوالات خاص می کنند. سئو به سادگی چندین نکته را برای بالا ماندن ارائه می دهد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا