بازاریابیکسب و کار های برتر ایجی مارکت

پاکت یک رو شفاف زیپ گاست چیست؟ معرفی انواع پاکت یک رو شفاف

برای پاسخ به سوال پاکت یک رو شفاف زیپ گاست چیست؟ که سوال بسیاری از خریداران میباشد باید گفت به پاکتی که کناره هایش دوخت و زیرش حالت پاشنه (گاست) دارد و یک سمت شفاف برای نمایش محصول دارد پاکت یک رو شفاف زیپ گاست میگویند.

آنچه در این مقاله می خوانیم:

  • معرفی انواع پاکت یک رو شفاف
  • ویژگی های پاکت یک رو شفاف
  • موارد مصرف پاکت یک رو شفاف
  • چاپ پاکت یک رو شفاف
  • اهمیت پاکت بسته بندی

معرفی انواع پاکت یک رو شفاف

پاکت شفاف متالایز زیپ گاست

ویژگی های پاکت شفاف متالایز زیپ گاست به شرح زیر است:

لایه داخلی پلی اتیلین

وسط متالایز

بیرونی پلی استر شفاف

پاکت شفاف متالایز داخل طلایی

ویژگی های پاکت شفاف متالایز داخل طلایی به شرح زیر است:

لایه داخلی پلی اتیلین

وسط متالایز

بیرونی پلی استر شفاف طلایی

پاکت کرافت یک رو شفاف

ویژگی پاکت کرافت یک رو شفاف به شرح زیر است:

لایه داخلی پلی اتیلین

وسط کرافت با لمینت پلی استر شفاف

توجه کنید: جنس لایه داخلی تمامی پاکت ها از نوع پلی اتیلن بهداشتی یا اصطلاحا food grade است، که درصورت نیاز مجوز بهداشت تقدیمتان می گردد.

ویژگی های پاکت یک رو شفاف زیپ گاست

پاکت یک رو شفاف زیپ گاست دارای گاست (پاشنه) میباشد.بنابراین بعد از پر کردن،محصول به صورت ایستاده قرار میگیرد و زیپ با کیفیت این پاکت این امکان را به مصرف کننده میدهد که بارها از پاکت استفاده کند.

پاکت های یک رو شفاف از جمله پاکت های پر کاربرد در صنعت بسته بندی به شمار می آید.

محبوب ترین پاکت در بین پاکت های ایستاده هستند.

مقرون به صرفه ترین پاکت در بازار بوده است.

مناسب محصولات سبک می باشد.

پاکت یک رو شفاف در اصل یک کیسه پلاستیکی بسته شده با یک ته گرد است.

پاکت ته گاست (پاکت ایستاده زیپدار) به گونه ای طراحی شده است که برای مقاومت بیشتر آن، لبه گاست به دو طرف دیواره ها جوش داده شده است.برخلاف فرم های دیگر بسته بندی انعطاف پذیرپاکت زیپ دار گاست دار یا پاکت ته گاست (پاکت ایستاده زیپدار)می تواند بدون نیاز به هیچگونه پشتیبان، عمودی بایستد.

سبب این امر گاست پایین پاکت می باشد.

پاکت زیپدار گاست دار یا پاکت ته گاست (پاکت ایستاده زیپدار) مقرون به صرفه ترین پاکت در بازار بوده و مناسب بسته بندی محصولات سبک می باشد.

قابلیت ایستایی بالا

نمای خوبی را در قفسه میدهد

مقاوم بودن در مقابل فشار

پنجره داربودن

جنس مناسب

زیپ با کیفیت

به دلیل زیپ با کیفیت قابلیت چندین بار مصرف بودن را دارد.

در دو سمت پاکت بالا زیپ شیاری است، بعد از اینکه در صورت صلاح دید بالای زیپ را دوخت بزنید،باعث میشود مصرف کننده در هنگام استفاده از پاکت به راحتی از این شیار های پاکت را پاره کند و از زیپش استفاده کند.

نکته دیگری که مهم است برای دوستانی ک ارسال به شهر های دیگر دارند پرس کردن پاکت میباشد،که از محصول داخل پاکت به خوبی محافظت میکن. پرس های کنار و زیر پاکت از کیفیت قابل قبولی بر خوردار است.اما در اثر فشار در ارگان های ارسال بار این امکان وجود دارد زیپ پاکت باز شود دوخت حرارتی باعث ایمن نگه داشتن محصول شما میشود و این حس به مشتری شما منتقل میشود بعد از پر شدن پاکت توسط مصرف کننده از پلمپ بازشده است.

موارد مصرف پاکت یک رو شفاف زیپ گاست

بسته بندی خشکبار

بسته بندی ادویه جات

بسته بندی آجیل

بسته بندی گرانولا

بسته بندی میوه خشک

بسته بندی شکلات

بسته بندی سویق

بسته بندی گیاهان دارویی

بسته بندی چای ماسلا

بسته بندی قهوه

بسته بندی مشتقات قهوه

بسته بندی چای

بسته بندی ادویه جات

بسته بندی انواع پودر

چاپ پاکت یک رو شفاف زیپ گاست

دونوع چاپ را میتوانیم پیشنهاد دهیم:

1-چاپ سیلندر

در چاپ سیلندر یا فول کالر به هر نحو یا ضخامت میتوانیم تولید کنیم

داشتن مجوز و سفارش حداقلی 1000 کیلو گرم از یک سایز اجباری میباشد.

در 1000 کیلو گرم با توجه به سایز شما تعداد طرحی که در یک ست سیلندر میشود قرار داد بعد از بررسی طرح مد نظر اعلام میگردد

2-چاپ سیلک

برای سفارش چلپ سیلک حداقل سفارش از یک سایز یک طرح یک رنگ پاکت 1000 عدد میباشد.

پس زمینه خوده رنگ پاکت میباشد

با توجه به سایز پاکت تعداد رنگ چاپ در یک سمت مشخص میشود

فقط جولو و پشت پاکت چاپ انجام میشود

تلفیق رنگ ممکن نیست.

اهمیت پاکت بسته بندی

بسته بندی محصولات شما اغلب برای حمل و نقل و عرضه آن‌ها به بازار ضروری است، اما فرصتی عالی برای افزایش فروش است.

طبق یک مطالعه اخیر، 72 درصد از مصرف کنندگان می‌گویند طراحی بسته بندی بر تصمیمات خرید آن‌ها تأثیر می‌گذارد. اگر به اندازه کافی بر روی بسته بندی خود تمرکز نکنید، فروش بالقوه و فرصت های تبلیغ برند خود را از دست خواهید داد.

بیایید بررسی کنیم که بسته بندی محصول چگونه می‌تواند بر فروش تأثیر بگذارد و چرا اینقدر مهم است.پاکت بسته بندی نقش های مهمی را برای شرکت ها و مشتریان امروزی ایفا می‌کند و در کنار کارکردهای مرتبط با بازاریابی، فروش و آگاهی از برند، نقش های کاربردی متنوعی دارد. یکی از نقش های کاربردی مهمی که بسته بندی ایفا می‌کند محافظت از محصولات در حین حمل و نقل و تا زمانی که مشتری بسته بندی را باز کند است. اگر محصول در هنگام دریافت مشتری آسیب ببیند، تصور آن‌ها از شرکت شما نیز آسیب می بیند و احتمالاً باید محصول را جایگزین کنید یا پول او را بازپرداخت کنید.

باز کردن بسته بندی نیز باید آسان باشد و طراحی بسته بندی باید باز کردن بسته بندی محصول را آسان کند، زیرا این کار تجربه بهتری را برای مشتری فراهم می‌کند.

نقش کاربردی دیگری که بسته بندی ایفا می‌کند کمک به مصرف کنندگان در شناسایی محصولات است اطلاعات کافی را از طریق متن، تصاویر و سایر اشکال ارتباطی ارائه دهد تا مصرف کننده بتواند به سرعت آنچه را که در بسته است شناسایی کند.

تفاوت در بسته بندی، مانند رنگ، همچنین می‌تواند برای نشان دادن مدل های مختلف برند یک محصول مفید باشد. بسته بندی شامل عناصر برند مانند لوگو، رنگ برند و فونت برند نیز می‌تواند به مشتریان در شناسایی شرکت تولید کننده محصول کمک کند.

همچنین می‌تواند به مشتریان جدید کمک کند تا برند شما را بشناسند و آگاهی از برند را افزایش دهند. بسته بندی یک فرصت عالی برای آگاهی از برند است و همچنین باید با شخصیت برند شرکتی که محصول را می فروشد مطابقت داشته باشد.

 بسته بندی شما نقش مهمی در افزایش فروش دارد.

یکی از دلایلی که بسته بندی چنین تأثیری بر فروش دارد این است که بر درک مردم از محصول تأثیر می گذارد.

مطالعه ای از محققان دانشگاه توئنته در هلند از شرکت کنندگان خواست که تصاویر محصولات لبنی بسته بندی شده را مشاهده کنند و آن‌ها را در دسته بندی قرار دهند. آنها دریافتند که بسته بندی، به ویژه رنگ بسته بندی، نقش مهمی در نحوه درک شرکت کنندگان از محصولات دارد.

مطالعه دیگری که در frontiers in Psychologyمنتشر شد، به چگونگی تاثیر بسته بندی محصولات میان وعده بر نحوه درک کودکان از طعم محصولات پرداخت و شواهدی یافت که نشانه های بازاریابی روی بسته بندی تاثیر قابل توجهی دارد.

بر اساس مطالعه ای که در مجله Psychology & Marketing منتشر شده است، بسته بندی محصولات نیز بر احساسات خریداران تأثیر می گذارد.

زیرا شرکت‌کنندگان به انواع بسته‌بندی‌ها نگاه کردند. آن‌ها دریافتند که وقتی شرکت‌کنندگان بسته‌بندی جذابی را می‌بینند، فعالیت مغزی شدیدتری دارند.

بسته بندی غیرجذاب باعث فعالیت در بخش هایی از مغز می‌شود که با احساسات منفی همراه است.این احساسات احتمالاً بر تصمیمات خریدار تأثیر می گذارد.

تلاش زیپ پک

طبق سال ها کار کردن در حوزه بسته بندی و اطلاعات گیری جامعه از مشتریان هدف هر حوزه توانستیم تجربه خوبی از مشورت با مشتریان با ارزش و محترم زیپ پک بدست بیاوریم

حاصل این تلاش های ارزنده سایت زیپ پک میباشد.

ما در سایت زیپ پک همه نوع تنوع بسته بندی به همراه بهترین کیفیت حال حاظر ایران را گرد آوری کرده ایم

که حاصل این تنوع همه نوع بسته بندی تخصصی میباشد

چه پاکت هایی که نور عبور میکنند به اصطلاح یک رو شفاف یا پنجره ای

چه پاکت هایی که 100 درصد از نفوذ نوربه داخل پاکت جولوگیری میکنند

و قیمت ها تعداد در کیلو مدل ها و سایز های مختلف درج شده که به راحتی میتوانید قیمت را مقایسه کنید برای هر پاکت و بهترین و منطقی ترین خرید را بر اساس ذهنیت و احتیاج های خودتان انجام دهید.

و در نهایت در این مقاله سعی کردیم همه مدل های پاکت شفاف را برای شما توضیح بدهیم و برای دریافت اطلاعات در مورد کارایی و سایر مزایاها و همچنین برای خرید انواع پاکت های بسته بندی میتوانید به سایت زیپ پک مراجعه کنید.

 

تلفن : 33580375-028 

رحیمی : 09120379903 

وب سایت : zippack.ir 

دکمه بازگشت به بالا