دانش و فناوری

پاول دورف: اپل برای پول بیشتر کاربران را محدود می‌کند

انتقاد پاول دورف از محدودیت‌های اپل در رسانه‌ها جنجال به پا کرد. ننیان‌ساز و سرور تلگرام در رابط وب‌اپ ها در iOS و فست و آیفون را می‌توان کرد.

مستر بلیط

بنیان‌گذار و کارت تلگرام، دائماً در کانال تلگرامی رسمی خود، اپل اپل برای قابلیت‌های وب را مورد انتقاد قرار می‌دهد و می‌گوید: مقصود این شرکت از برنامه‌های کاربران به دانلود اپلیکیشن استور دستیابی به بالاترین سطح از طریق کارمزد است.

هاول دورف از رابط‌های اپل حرف دل خیلی از کاربران iOS است. و وت د اد دد د اد دیت دیت د اد دیت د اد دیت مندین بار در فرآیند بررسی این فروشگاه، با مشکلاتی روبرو می شود.

انتقاد پاول دورف از محدودیت‌های اپل

پائول دورف در کانال تگرامی خود، اعتراض درباره توسعه دهندگان با اپل با دنیای وب را اعلام کرد و نوشت: آن‌ها معتقدند سافاری به دلیل محدودیت‌ها، در حال از بین بردن وب است. این در حالی است که توسعه‌دهندگان وب تلگرام در آوریل با انتشار مقاله‌ای به 10 مشکل سافاری در iOS اشاره کرده و مشکلاتی مانند عدم پشتیبانی از پوشه‌های نوتیفیکیشن، کدک‌های VP8 و VP9 و ویژگی‌های بصری را برشمردند.

انتقاد پاول دورف از محدودیت‌های اپل

تلگرام برای خود دور زدن مرزهای اپ در آیفون و اپ استور، نسخه وب این پیام‌رسان را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این نسخه قابلیت‌های بیشتر برنامه را می‌توان ارائه کرد.

متن انتقاد پاول دورف از لینک‌های اپل را بخوانید:

ب ظ پ م م م م م م پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ

ط ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا

ناول دورف از محدودیت‌های اپل دقیقاً زمانی اتفاق می‌افتد که این شرکت در صدد ارائه سرویس گرمیو این نسخه رایگان نیست و در ماه جاری میلادی ارائه می شود. رسما قیمت این سرویس اعلام نشد، اما به نظر می‌رسد هر قیمتی که این سرویس داشته باشد، این پیام‌رسان است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص انتقاد پاول دورف از لینک‌های اپل چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان پایین.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا