دانش و فناوری

پاوربانک وایرلس آهنربایی هواوی


هواوی شاید خیلی در بحث لوازم جانبی موبایلی پرمحصول نباشد اما مواردی که تولید می کند جز نمونه های خاص بازار هستند. به تازگی پاوربانک وایرلس آهنربایی هواوی رونمایی شده که با نام عجیب و بلند Huawei SuperCharge All-in-One Magnetic Power Bank شناخته می شود.

پاوربانک وایرلس آهنربایی هواوی

این پاوربانک دارای طراحی باریک و قابل حمل است. در حقیقت تنها 11.26 میلی متر ضخامت و 141 گرم وزن دارد. علیرغم اندازه جمع و جور آن، ظرفیت 5000 میلی آمپر ساعتی دارد که شاید از باتری گوشی شما حتی بزرگتر نباشد و نتواند یک بار کامل آن را از 0 به 100 برساند.

این پاوربانک هواوی از شارژ سیمی 25 واتی دو طرفه پشتیبانی می کند. این به شما امکان می دهد خود پاوربانک به سرعت شارژ کنید یا حتی دیگر دستگاه ها را به صورت سیمی و با همین توان شارژ نمایید.

همچنین شارژ بی سیم 15 واتی را به تنهایی یا شارژ بی سیم 30 واتی را در صورت اتصال به مستقیم به برق، ارائه می کند.

پاوربانک وایرلس آهنربایی هواوی

پاوربانک وایرلس آهنربایی هواوی

این پاوربانک بی سیم هواوی با پروتکل های مختلف شارژ سریع مانند SCP، UFCS و PD سازگار است که از سازگاری با طیف گسترده ای از محصولات خبر می دهد. این پاوربانک دارای کابل 25 سانتی متری USB-C به USB-C برای شارژ سیمی است.

ویژگی آهنربایی این پاوربانک اما در گوشی های هواوی که از شارژ بی سیم پشتیبانی می کنند و قاب رسمی مغناطیسی هواوی را تهیه کرده اند، کاربردی خواهد بود.

گوشی های زیر از برند Huawei می توانند از ویژگی آهنربایی آن بدون نیاز به قاب خاصی، استفاده کنند:

  1. 1- سری میت 60
  2. 2- سری پورا 70

این پاوربانک همچنین دارای یک پایه تاشو است که اجازه می دهد از آن به عنوان یک پایه برای گوشی استفاده کنید و مثلا فیلم ببینید.

هواوی ادعا می کند که این پاوربانک در صورت اتصال به برق می تواند هم خودش و هم یک گوشی را در طول شب به طور کامل شارژ کند.

این پاوربانک با باتری لیتیوم پلیمری با کیفیت بالا ساخته شده که استانداردهای ایمنی ملی چین را برآورده می کند و دارای گواهینامه UL 1642 است. همچنین دارای چندین ویژگی حفاظتی برای محافظت در برابر شارژ بیش از حد، تخلیه بیش از حد، اتصال کوتاه و غیره است.

اگر احیانا این پاوربانک وایرلس آهرنبایی 5000 میلی آمپری هواوی برای شما جذاب ظاهر شده است، باید بدانید که قیمت آن معادل 52 دلار است.

نظر شما چیست؟ لوازم جانبی کارایی خواهد بود؟

بفرست برای دوستات

دکمه بازگشت به بالا