اخبار بازار

پادکست اولین محتوای دیجیتالی در دنیای دیجیتال است

اگر از خانه خود بیرون بیایید و از ده نفر اول که در مورد پادکست ها می بینید سؤال کنید ، هفت نفر از آنها سخنان شما را درک نمی کنند و شما را با بی احترامی منتقل می کنند اما پاسخ سه نفری که آنها می شناسند …

پادکست ها در دنیای فناوری طولانی نیستند ، اما مخاطبان وفادار آنها تا زمانی که شما می خواهید آنها باشید. مخاطبان اکنون به این ویژگی عادت کرده اند ، دیگر محتوای بصری کوتاه و کم عمق ندارند. سال گذشته بیش از 205 پادکست. فارسی در Itunes ضبط شد و به عنوان یک محتوا ظاهر شد ، چیزی که در دوره شنیدن کمتر مورد استفاده قرار می گرفت و از تأثیر این احساس در توسعه برند غفلت می کرد. همچنین این روزها برندهای محترم در ایران وجود دارند که رادیویی یا پادکست به نام خود یا نامهای دیگر دارند و تاثیر آنها ممکن است خیلی سریع نباشد اما مطمئناً طعم و مزه ای برای مخاطبان خود دارند. امروزه پادکست ها به یک بستر تبلیغاتی و بازاریابی شلوغ تبدیل شده اند ، و تعدادی از مارک های تجاری به دنبال حمایت از پادکست های معروف هستند و آن را یک سرمایه گذاری می دانند ، از نظر سلیقه و اشتیاق برای بیشتر افراد در حال تغییر هستند. ل گوش کن محتوای قوی و مختصر یک روز است و احتمالاً پادکست ها به پخش کننده های موسیقی روی می آورند.

برنامه ما برای آن روزها چیست؟

ما چقدر خوب می دانیم که اصول ایجاد و ارائه این الگوی محتوا را به مخاطب می شناسیم؟

سرانجام ، شایان ذکر است که الگوریتم های 2020 از اهمیت ویژه ای برای پادکست ها برخوردار هستند و بی توجهی به این رسانه جدید می تواند به برند ما آسیب برساند.

در مقاله های بعدی سعی می کنم بیشتر روی این نوع جدید از محتوا یا رسانه ها تمرکز کنم و اطلاعات و تجربیات شما را با شما در میان بگذارم.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه اخبار بازار کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd tinyurl.com plink.ir g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا