دانش و فناوری

ویژگی Genmoji اپل


امروز درمیان مجموعه ای از ویژگی های هوش مصنوعی اپل که در 2024 WWDC معرفی شدند، این شرکت ویژگی جدیدی را معرفی کرد که به شما امکان می دهد برای هر موقعیتی یک ایموجی ایجاد کنید. اپل این ویژگی مجهز به هوش مصنوعی را Genmoji می نامد.

ویژگی Genmoji اپل

علی رغم تعداد رو به رشد ایموجی هایی که هر سال به iOS اضافه می شود، همه ما مطمئناً با چنین موقعیتی مواجه شده ایم که برای چیزی می خواهیم ایموجی داشته باشیم، اما ایموجی مخصوص آن وجود ندارد.

اپل به لطف iOS 18 اما، این مشکل را حل کرده است.

ویژگی Genmoji اپل

ویژگی Genmoji اپل

Genmoji یک ویژگی مبتنی بر Apple Intelligence است که به شما امکان می دهد ایموجی جدیدی برای استفاده خود ایجاد کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آنچه را که به دنبال آن هستید تایپ کنید و iOS 18 یک ایموجی جدید را برای استفاده به شما ارائه می دهد.

ازآنجایی که ایموجی ها درواقع کاراکترهای یونیکد هستند که روی این پلتفرم کار می کنند، Genmoji اپل ازنظر فنی مانند ایموجی های دیگر کار نمی کند، زیرا اگر بودند، به درستی در دستگاه های غیر اپل نمایش داده نمی شدند. درعوض، اپل Genmoji را با فرمت تصویر ایجاد می کند. این تفاوت چندانی برای کاربران ایجاد نمی کند، اما یک جزئیات فنی است که ارزش توجه دارد.

Genmoji برای بیان انواع احساساتی که درحال حاضر ایموجی های فعلی آن ها را پوشش نمی دهند، عالی خواهد بود و مطمئیناً توجه کاربران را به خود جلب خواهد کرد.

نظر شما درباره ویژگی Genmoji چیست؟

بفرست برای دوستات

دکمه بازگشت به بالا