ویژگی های باتری پیکسل 8 فاش شد

براساس اخبار منتشر شده از منابع معتبر، احتمالاً باتری پیکسل 8 دارای ابعادی بزرگتر و بالطبع ظرفیت بیشتر و همچنین سرعت شارژ بالاتر خواهد بود.
طبق اطلاعاتی که Androidauthority نشر داده است احتمالاً شاهد تفاوت های بسیاری در بخش باتری پیکسل 8 نسبت به نسل قبل خواهیم بود. براین اساس ظاهراً باتری پرچمدار بعدی گوگل باتوجه به افزایش ابعاد احتمالاً ظرفیت بیشتری نیز خواهد داشت. موضوع دیگر فناوری شارژ سریع این گوشی است که عدد بزرگتری را نشان می دهد و عملیات شارژ پیکسل 8 بسیار سریع تر از پیکسل 7 به اتمام می رسد.
بیشتر بخوانید: تماشا کنید: تمسخر آیفون توسط گوگل پیکسل با یک مینی سریال تبلیغاتی! [+فیلم]
ویژگی های باتری پیکسل 8 فاش شد
در ماه های اخیر، اکثر ویژگی های اصلی سری پیکسل 8 گوگل فاش شده است. طبق شایعات، این گوشی ها از تراشه  تنسور G3 بسیار پیشرفته، سیستم دوربین بهبودیافته، نمایشگرهای کاملاً جدید، پشتیبانی از حالت جایگزین USB DisplayPort و تصاویر زمینه  جدید بهره خواهند برد.
گوشی های سری پیکسل در سال های گذشته ازنظر سرعت شارژ ضعیف تر از بسیاری از رقبای هم رده خود بوده اند. درحالی که شرکت های چینی اکنون گوشی هایی با سرعت شارژ 240 وات نیز عرضه کرده اند، پیکسل های گوگل به سرعت شارژ 23 وات محدود شده اند. اما این روند رو به تغییر است.

براساس اعلام Androidauthority، سرعت شارژ پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو درمقایسه با نسل قبلی این گوشی ها تا 4 وات افزایش خواهد یافت و درنتیجه، این دو دستگاه به ترتیب از شارژ 24 و 27 وات بهره خواهند برد.
قابلیت شارژ بی سیم در سری پیکسل 8 تغییر نخواهد کرد و طبق گزارش های متعدد، ظاهراً گوگل قصد دارد نسخه  استاندارد و پرو این محصول را با شارژ بی سیم 20 و 23 وات عرضه کند.
همچنین پیکسل 8 گوگل به جای باتری 4270 میلی آمپرساعتی نسل قبل به باتری 4485 میلی آمپرساعتی مجهز خواهد شد. مدل پرو این گوشی نیز به جای باتری 4926 میلی آمپرساعتی از باتری 4950 میلی آمپرساعتی بهره خواهد برد.
پشتیبانی از وای فای 7 در پیکسل 8
سری پیکسل 6 و پیکسل 7 با استاندارد وای فای 6E عرضه شدند؛ اما انتظار داریم گوگل سری پیکسل 8 را به وای فای 7 مجهز کند؛ البته این خبر هنوز رسماً تأیید نشده است.
سایر ویژگی های پرچمدار بعدی گوگل
قابلیت Ultra WideBand یا UWB فناوری بی سیم نسبتاً جدیدی است که امکان اندازه گیری فاصله  بسیار دقیق بین دستگاه های مختلف را ارائه می دهد. به عنوان مثال، ایرتگ های اپل با استفاده از این تکنولوژی، آیفون های مجهز به UWB را مستقیماً به موقعیت مکانی خود هدایت می کنند.
گوگل اولین بار UWB را در پیکسل 6 پرو ارائه داد و این قابلیت را در پیکسل 7 پرو نیز حفظ کرد. اکنون گفته می شود مدل پرو پیکسل 8 با همین ویژگی دردسترس مشتریان قرار خواهد گرفت.
طبق اسناد رسمی گوگل، این شرکت دستگاه های پیکسل خود را در 17 کشور جهان عرضه می کند که از این نظر با سایر تولیدکنندگان گوشی های هوشمند فاصله  زیادی دارد. به عنوان مثال، محصولات اپل به طور رسمی در 139 کشور فروخته می شوند؛ بنابراین، شاید دسترسی به گوشی های جدید پیکسل برای افراد ساکن کشورهای کوچک کمی سخت باشد.
اتریش، سوئیس، بلژیک و پرتغال ازجمله کشورهایی هستند که انتظار می رود رسماً شاهد فروش سری پیکسل 8 باشند.
بیشتر بخوانید:

    گوگل در اندیشه افزودن گوگل بارد به گوشی های پیکسل است
    گوگل پیکسل 7a رسما معرفی شد [+قیمت و مشخصات فنی]

نظر شما درباره  ویژگی های باتری پیکسل 8 چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت ها با ای جی مارکت در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

دکمه بازگشت به بالا