ویژگی جدید گوشی پورا 70 اولترا هواوی، آیفون را ناک اوت کرد

به گزارش Huawei Central، هوآوی به پیام رسانی و تماس هایی در دسترس کاربران پورا 70 اولترا قرار دارد، ویژگی مرتبط با ماهواره را نیز اضافه کرده است. این ویژگی که حتی در گوشی های آیفون نیز وجود ندارد، به کاربران اجازه به اشتراک گذاری تصاویر ثبت شده را با استفاده از ارتباط ماهواره ای حتی اگر هیچ سیگنالی وجود نداشته باشد، می دهد.هواوی با وجود تمام تحریم هایی که علیه آن اعمال شده دست از نوآوری بر نمی دارد. در تاریخ 7 سپتامبر 2022، هوآوی در واقع اولین شرکتی بود که اتصال به ماهواره را در یک گوشی هوشمند ارائه داد. قبل از اینکه آیفون 14 معرفی شود ویژگی “کمک فوری از طریق ماهواره”، تنها گوشی های Mate 50 و Mate 50 Pro هواوی امکان استفاده از پیام های متنی کوتاه و مسیریابی از طریق ماهواره با استفاده از شبکه ماهواره ای BeiDou چین را فراهم می کردند.

بیشتر بخوانید: 

  بهترین گوشی های پوکو 2024
  بهترین گوشی های هواوی 2024
  بهترین گوشی های وان پلاس 2024

ویژگی جدید گوشی پورا 70 اولترا هواوی
نوآوری با مدل Mate 60 Pro سال گذشته ادامه یافت که به کاربران امکان مکالمه از طریق ماهواره را می داد که به دلیل قوانین صادراتی ایالات متحده مدل های Mate 60 مجبور شدند از پردازنده Kirin 9000 با فرآیند ساخت 7 نانومتری استفاده کنند. این فرآیند دو نسل عقبتر از A17 Pro با فرآیند ساخت 3 نانومتری است که در واقع پردازنده های  iPhone 15 Pro و iPhone 15 Pro Max را تشکیل می دهد
علاوه بر اشتراک گذاری تصاویر از طریق ماهواره در پورا 70 اولترا ، کاربران همچنین قادر خواهند بود تا تماس های ماهواره ای برقرار کرده و پیام های متنی را ارسال کنند.  تمامی قابلیت هایی که مبتنی بر ماهواره است برای استفاده در مواقع اضطراری تبلیغ می شود.
اشتراک گذاری تصاویر از طریق ماهواره در Pura 70 Ultra
اشتراک گذاری عکس از طریق ماهواره نیازمند نصب نرم افزار Changlian بر روی دستگاه های فرستنده و گیرنده تصویر است. در صورت عدم نصب این نرم افزار، فرد گیرنده به جای تصویر تنها یک متن را دریافت خواهد کرد. از آن جایی که پخنای باند برای ارسال تصاویر از طریق ماهواره محدود است، عکس های ارسالی شدیدا فشرده هستند که منجر به این می شود که عکس ها با اشکال یا کیفیت بسیار پایین ارسال شوند. به همین دلیل توصیه می شود که تنها در مواقع اضطراری از این ویژگی استفاده شود.
یکی از موقعیت های اضطراری می تواند این باشد که کاربر در مکان ناآشنا با موقعیتی خطرناک روبرو شده و عکسی را ارسال می کند که نشان دهد کجاست و نیاز به کمک دارد. این همان قابلیتی است که باید در همه بهترین گوشی های 2024 و بهترین گوشی های سامسونگ 2024 و دیگر برندها نیز موجود شود تا به راستی بتوان این محصولات را یک پیش نیاز برای زندگی های امروزی دانست.
بیشتر بخوانید: 

  بهترین گوشی های میان رده 2024
  بهترین گوشی های پایین رده 2024
  بهترین گوشی های گیمینگ 2024
  بهترین گوشی های شیائومی 2024

منبع: phonearena

دکمه بازگشت به بالا