دانش و فناوری

ویوو X80 Pro امتیازهای جذابی را در Geekbench و AnTuTu دریافت کرد

دو بنچمارک مختلف گیک‌بنچ و آنتوتو اطلاعاتی را درباره یک گوشی ویو سری ایکس 80 فاش کرده‌اند. یوشی که به تراشه دایمنسیتی 9000 مجهز شده است، احتمالا ویوو X80 Pro وه

اوشی احتمالی ویو X80 Pro در هر دو بنچمارک با شماره مدل V2186A مشخص شده است. اینطور که از شواهد پیداست، ویوو X80 Pro یکی از بهترین گوشی‌های ویوو در سال 2022 خواهد بود.

خرید زمین در گلبهار مشهد

امتیازهای ویوو X80 Pro

اگر ویوو در نام گذاری نسل جدید خود از همان روند نسل های قبلی، یعنی سری X70 پیروی کند، این گوشی که در بنچمارک های آنتوتو و گیکبنچ رویت شده است، احتمالا ویو ZX80 Pro خواهد بود. این گوشی در تست های آنتوتو به امتیاز کلی 1,072,221 رسیده است.

یوو X80 Pro دریافت کرد Geekbench و AnTuTu

X80 Pro ه م م ی م م م م م م م د د د د د د د د د د، د د د د د د د د د د د

باید گفت که این گوشی عملکرد بهتری نسبت به تراشه اگزینوس 2200 و تراشه‌هان نسد دارد. این تراشه‌ها در حال حاضر، تامین قدرت گلکسی اس 22 اولترا را بر عهده دارند. مدلی که می‌دانید، اس 22 اولترا، رده‌بالاترین گوشی از سری اس 22 سامسونگ است.

یوو X80 Pro با تراشه دایمنسیتی 9000 در آزمونهای گیکبن چ

یوو X80 Pro دریافت کرد Geekbench و AnTuTu

هنوز تا راه‌اندازی این گوشی تعداد زیادی باقی مانده و جزییات دقیق از مشخصات آن در دست نیست. من شما را راحت نمی گذارم، با آرامش به شما می آیم.

بیشتر بخوانید:

ظ X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان قرار.

منبع: gizmochina

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا