دانش و فناوری

ویدئو تست باتری شیائومی 14 پرو


شیائومی 14 پرو به عنوان پیشرو در استفاده از تراشه پرچمدار نسل جدید دنیای اندرویدی می تواند تا مدتی به عنوان معیار عملکرد نسل بعدی موبایل های پرچمدار این اکوسیستم نقش ایفا کند. به تازگی ویدئو تست باتری شیائومی 14 پرو در مقایسه با آیفون 15 پرو مکس و دیگر رقبا منتشر شده و بیشتر به عنوان محکی برای عملکرد تراشه Snapdragon 8 Gen 3 استفاده شده در پرچمدار جدید شیائومی می تواند عمل کند.

ویدئو تست باتری شیائومی 14 پرو

رقبای حاضر در این ویدئو به خوبی انتخاب شده اند. شیائومی 14 پرو در کنار بهترین پرچمدار نسل قبل این شرکت یعنی شیائومی 13 اولترا قرار دارد. هر چند این دو دستگاه به صورت مستقیم با هم مرتبط نمی شوند اما 13 اولترا فعلا جانیشن مستقیمی ندارد.

سپس وان پلاس 11، گوگل پیکسل 8 پرو، گلکسی اس 23 اولترا و آیفون 15 پرو مکس حضور دارند.

همانطور که در تصویر بالا می بینید، تمام اطلاعات مورد نیاز برای این مقایسه ارائه شده است. اکثر پرچمدارهای اندرویدی با باتری 5000 میلی آمپری همراه است اما نماینده شیائومی یعنی Xiaomi 14 Pro به باتری 4880 میلی آمپری تجهیز شده است.

نمایشگر بزرگ و رزلوشن بالای آن در کنار تراشه نسل جدید 3 نانومتری کوالکام می تواند از دیگر مشخصات موثر در این تست باشد. در این ویدئو علاوه بر بررسی عملکرد عمر باتری به کنترل دما نیز پرداخته شده است.

بیاید با هم به تماشای این ویدئو بنشینیم:

 

همانطور که در این ویدئو دیدی دمای شیائومی 14 پرو به طرز خوبی کنترل می شد و نسبت به آیفون 15 پرو مکس که در این زمینه تقریبا یک معیار محسوب می شود، خیلی خوب ظاهر شد.

همچنین از نظر عمر باتری توانست گلکسی اس 23 اولترا را در این تست شکست بدهد. البته شایان ذکر است که این دستگاه به One UI 6.0 آپدیت شده بود.

نظر شما درباره عملکرد شیائومی 14 پرو با تراشه اسنپدراگون 8 نسل 3 چیست؟

بفرست برای دوستات

دکمه بازگشت به بالا